کوبه برایانت هلیکوپتر ویدئو پدیدار نشان بد بخت پرواز دقیقه قبل از سقوط

یک ویدیو که به نظر می رسد برای نشان دادن کوبه برایانت هلیکوپتر گردان بیش از کالیفرنیا حدود 15 دقیقه قبل از سقوط مرگبار شده است نوشته شده آنلاین نشان دادن شرایط مه آلود مواجه توسط هلی کوپتر در آن آخرین پرواز.

در تصویری که ارسال شده توسط یک کاربر در توییتر گفت که آنها زندگی می کنند در حومه شهر لس آنجلس از گلندیل — که در آن برایانت پرواز دور برای حدود 10 دقیقه در روز یکشنبه انتظار راهنما با توجه به پرواز سوابق — هلیکوپتر دیده می شود در حال حرکت به آرامی در آسمان بالا پنهان اوایل صبح مه.

“من سعی می کنم و تصویری/عکس تمام چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد در بالا خانه من در Glendale, CA,” حساب کاربری @theironlydreams نوشت. “متاسفانه امروز صبح من نمی دانستم من فیلمبرداری هلیکوپتر کوبه برایانت دختر خود و دیگران بودند در 31 دقیقه قبل از آنها سقوط کرد. RIP”.

هلیکوپتر دیده می شود گردان در نزدیکی گلندیل کالیفرنیا در تصویری ارسال آنلاین: تصویر کاربر توییتر @theironlydreams

اطلاعات پرواز نشان می دهد که برایانت هلیکوپتر دور نزدیک گلندیل حدود 11 دقیقه آن را به عنوان انتظار از کنترل ترافیک هوایی مه آلود پس از پرواز شرایط بدتر شده پس از برخاست.

پس از آن فقط پس از 9.45 صبح به وقت محلی سقوط هلیکوپتر به منطقه لس آنجلس تپه در نزدیکی اسلام آباد حتی اگر کنترل ترافیک هوایی و نه شنیده بود هیچ نشانه ای از ناراحتی از هلی کوپتر. این هواپیما پرواز زیر ویژه بصری قوانین پرواز.

اطلاعات پرواز نشان می دهد برایانت بخت پرواز دور برای بیش از 10 دقیقه را در شهر گلندیل قبل از سقوط در نزدیکی اسلام آباد (Flightaware اسکرین شات)

خلبان اجاره لوکس Sikorsky S-76B هلیکوپتر, Ara Zobayan است گفته می شده اند بسیار با تجربه و خلبان ارشد برای هلیکوپتر صاحب جزیره بیان هلیکوپتر.

اما حتی خلبانان با تجربه فقط باید لحظه به واکنش نشان می دهند هنگامی که شرایط معلوم نیست و این که مردم می تواند تبدیل به گیجی در شرایط مه آلود. هلیکوپتر دستی زیرا آنها می توانند پرواز در آب و هوای نامناسب و در پایین ارتفاعات تا زمانی که آنها را “معقول” دید حداقل یک مایل. در 120 مایل در هر ساعت, هر چند که به یک خلبان فقط 30 ثانیه واکنش نشان می دهند.

مسیر پرواز برایانت هلیکوپتر نشان می دهد که خلبان تا به حال انتخاب یک مسیر است که می ماند نزدیک به بزرگراه های اصلی و که این هواپیما کروز در ارتفاع بیش از 1000 متر. آخرین آن ثبت سرعت شد 152 مایل در هر ساعت است.

“در آن منطقه سن فرناندو ولی شما باید کوه ها در هر دو طرف از شما … و ابرها را پنهان آنها را و شما لازم نیست که فضای زیادی برای مانور” رابرت Ditchey یک دیرین خلبان هواپیما و هوانوردی مهندس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

شیدا Waldman یک هلیکوپتر مربی در لس آنجلس گفت: Santa Rosa Press Democrat که او معتقد است مه ممکن است گیجی Zobayan که پرواز کرده بود دیگر برجسته و مشهور قبل از جمله Kylie Jenner, و تا به حال بیش از 8000 ساعت از زمان پرواز.

“هنگامی که شما را آشفته و بدن خود را از حواس به طور کامل به شما بگویم چیزی که اشتباه است. شما هیچ ایده که در راه است به بالا یا پایین” او گفت که روزنامه. “اگر شما در حال پرواز بصری اگر شما در یک وضعیت که در آن شما می توانید از شیشه جلو اتومبیل امید به زندگی خلبان و هواپیما است که شاید 10, 15 seconds.”

برایانت و Zobayan درگذشت در کنار بسکتبال ستاره 13-year-old daughter Gianna و همچنین هفت نفر دیگر.

ادامه مطلب

کارشناس می گوید: کوبه برایانت خلبان نباید پرواز در مه شدید

Figo متهم به کپی کردن رونالدو ‘ ادای احترام به برایانت پس از مرگ غم انگیز

روزنامه نگاران تجمع در پشت خبرنگار معلق بیش از کوبه برایانت توییتهایی

برایانت بود فقط یکی در میان بسیاری از ورزشکاران به دامن تجاوز جنسی ادعا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>