چاقو می آیند بلومبرگ به عنوان میلیاردر شهردار سابق افزایش می یابد در پای صندوق های رای

مایک بلومبرگ طی یک کمپین توقف در دیترویت هفته گذشته است. (بیل Pugliano/گتی ایماژ)

به انجمن خوش آمدید 2020 چشم اندازاین اخبار یاهو ستون پوشش انتخابات ریاست جمهوری. وجود دارد و هشت روز تا نوادا قفقاز و 263 روز تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

انتخابات مقدماتی دموکرات و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و تازه هدف این هفته در مایک بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار که بنا از یک بخش کوچک از ثروت شخصی توسط outspending هر کس دیگری در تلاش برای برنده شدن در کاخ سفید است. با جاری شدن سیل در امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و استخوانی پایین تاییدیه از دموکرات ها که بسیاری از آنها از بهره خود را سخاوتمندانه او افزایش یافته است به دو رقمی در چند نظر سنجی از دموکرات ها با وجود ظاهر نیست در هر بحث تا کنون.

سنسور. برنی ساندرز و ctq متهم میلیاردر کارآفرین “خرید” انتخابات.

“من یک مشکل واقعی با multibillionaires به معنای واقعی کلمه خرید در انتخابات” ساندرز گفت: در مصاحبه با ان بی سی نیوز. “من نمی غبطه خوردن ثروت خود را, اما من غبطه خوردن یک میلیاردر فکر او می تواند خرید این انتخابات است.”

“او حق دارد در جهان به اجرا برای دفتر” سناتور ورمونت ادامه داد: “اما او حق ندارد برای خرید یک انتخابات است.”

“من فکر نمی کنم مردم نگاه مرد در کاخ سفید, و می گویند, “من می خواهم کسی غنی'” Klobuchar گفت: در ABC “،”

سناتور. الیزابت وارن حمله بلومبرگ بیش از یک سال 2008 ادعا که پایان دادن به redlining تبعیض آمیز مسکن عمل کرد که باعث بحران اقتصادی.

“یک ویدئو درست از آب در آمد دیروز که در آن مایکل بلومبرگ است گفت: در اثر این سقوط مالی سال 2008 باعث شد به این دلیل که بانک ها مجاز نیست به تبعیض علیه سیاه و قهوه ای مردم” وارن گفت: در یک تجمع در ویرجینیا در روز پنج شنبه. “این بحران را نداشته اند بازداشتند اگر بانک ها به حال شده است قادر به بزرگتر نژادپرستان. و هر کسی که فکر می کند که نباید رهبر حزب ما.”

وارن همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در بلومبرگ در اواخر ورود به دموکراتیک مسابقه.

“ما در جریان بوده است در این حدود یک سال,” او گفت:. “برخی از مردم رو در کمی بعد تر از دیگران است. مایکل بلومبرگ در آمد در میلیاردر طرح — فقط خرید خود را از نامزدی.”

بلومبرگ که مبارزات انتخاباتی خود بودجه و عدم پذیرش کمک های مالی به واجد شرایط برای هفته آینده پس از بحث کمیته ملی حزب دموکرات اعلام قوانین جدید که دور با حداقل الزامات مورد نیاز برای پشتیبانی دهنده است که در محل قبلی مسابقات. جدید آستانه 10 درصد یا بیشتر پشتیبانی در حداقل چهار DNC-تایید انتخابات توسط Feb. 18. (بلومبرگ دارای سه.)

بلومبرگ در طول مبارزات انتخاباتی خود از راه اندازی “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” در هوستون در روز پنج شنبه. (AP Photo/David J. فیلیپ)

خواسته در “CBS This Morning” آیا بلومبرگ باید اجازه داده شود در بحث مرحله ساندرز گفت: “البته که نه.”

“برخی از دوستان بسیار خوب من که رقیب در نامزدی حزب دموکرات — مردم مانند Cory Booker, Julián Castro — مشغول به کار واقعا سخت” ساندرز گفت. “هیچ کس تغییر قوانین به آنها به بحث است. اما من حدس می زنم اگر شما به ارزش 60 میلیارد دلار شما می توانید تغییر قوانین است.”

Klobuchar اگر چه گفت که او خواهد لذت بردن از این فرصت را به بحث بلومبرگ.

“هنگامی که ما را وادار به بحث در مرحله, من قصد دارم برای به دست آوردن یک فرصت برای دیدار با او را در زمین بازی,” او گفت:. “من هرگز تو او را ضرب و شتم بر روی امواج رادیو و تلویزیون. اما من می توانید ضرب و شتم او را در بحث مرحله است.”

حتی معاون رئیس جمهور جو بایدن که دقیقا قویترین مناظره است champing در بیت.

“من قصد دارم برای به دست آوردن یک فرصت برای بحث او را در همه چیز از redlining به توقف-و-frisk به طیف وسیعی از چیزهای دیگر” بایدن گفت: در خود ظاهر بر روی “View.”

وقتی پرسید که چه او در مورد یک کلیپ صوتی از 2015 بلومبرگ از توقف-و-frisk پلیس بایدن خندید.

“من خنده به دلیل آن شگفت انگیز است که چگونه هر چیزی که به من گفت: در 40 سال گذشته آمده است و من پاسخ همه آنها را,” او گفت:. “ما فقط در حال حاضر به محل که در آن ما در حال نگاه کردن به افراد دیگر سوابق.”

در حالی که برخی از نظرسنجی ها نشان داده اند بلومبرگ صعودی در مسابقه یاهو اخبار/نظرسنجی YouGov جمعه منتشر شد نشان داد که او در واقع می کرایه ضعیف در دو فرد matchups با تمام پنج بالا دموکرات:

• بلومبرگ 34 درصد بایدن 47%

• بلومبرگ 37 درصد Buttigieg 44%

• بلومبرگ 38% Sanders 53%

• بلومبرگ 38% وارن 52%

• بلومبرگ 38 درصد Klobuchar 43%

منبع: اخبار یاهو/نظرسنجی

سناتور. برنی ساندرز خطاب به هواداران در منچستر, N. H., در روز سه شنبه. (AP Photo/مت Rourke)

ساندرز سود در سایر نظرسنجی ها

در حالی که نظر سنجی های ملی هنوز پراکنده چند منتشر شده در روزهای اخیر نشان می دهد ادامه داد: دستاوردهای ساندرز — در هر دو اولیه و سه شنبه متحده است. جدید دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی ساندرز تا 12 امتیاز عبور هر دو وارن و بایدن که احساس اثر از نتایج ناامید کننده در آیووا و نیوهمشایر. یک گنجینه غنی از 261 نمایندگان است تا برای grabs در تگزاس و خوش تیپ نشان توسط ساندرز در دولت می تواند آن را دشوار برای دیگر نامزدهای دموکرات برای گرفتن. بلومبرگ ، که نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون در سه شنبه متحده به جای اینکه یک مدعی در اوایل دولت, روند, به دنبال بایدن و وارن در مکان چهارم است.

بلومبرگ نیز پیشی گرفته بایدن در یک نظرسنجی دولت در فلوریدا دولت دیگر شناخته شده برای ساخت و یا شکستن یک کمپین — امکان نشانه سفت مسابقه بین نیویورک میلیاردر و دموکراتیک سوسیالیستی.

یک پیش بینی احتیاطی است که به سختی هر دموکراتیک رای دهندگان از رنگ بازیگران اولین رای گیری و تغییرات در رفتار رای دهندگان می تواند کاملا تغییر وضعیت بازی. با توجه به صبح مشورت سیاه رای دهندگان هنوز هم حمایت بایدن بیش از هر نامزد دیگر, هر چند نه با 30 نقطه حاشیه او نگهداری می شود در سال گذشته است. تنها 4 امتیاز پشت سر بایدن در میان سیاه پوستان است ساندرز و پس از او بلومبرگ — هجوم انتظارات که مهر را متوقف کند-و-frisk پلیس سیاست به عنوان شهردار خواهد رد صلاحیت او در میان اقلیت. این نظرسنجی همچنین نشان می دهد ساندرز حفظ ملی سرب با هیسپانیک رای دهندگان رای گیری بلوک خواهد شد که متعاقب در نوادا یک دولت است که تقریبا یک سوم اسپانیایی.

دموکراتیک نامزدهای ریاست جمهوری قبل از یک اصلی بحث در Des Moines, آیووا, در ماه گذشته. (AP Photo/چارلی Neibergall)

نوادا بحث پیش نمایش

با سرعت اولیه مسابقات چیدن بنابراین پیشرفت دموکراتیک بحث. یک بعدی خواهد بود در روز چهارشنبه زمانی که نامزدها را جمع آوری در لاس وگاس پیش از نوادا Feb. 22 قفقاز.

پنج نامزد در حال حاضر واجد شرایط: سنسور. برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و شهردار سابق پیت Buttigieg. اگر سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ می توانید درجه یک مقدماتی نظرسنجی, او را واجد شرایط. با وجود صرف میلیون ها نفر در تبلیغات در نوادا بلومبرگ را همکار میلیاردر تام Steyer ممکن است را به مرحله.

همانطور که در بالا اشاره شد, کمیته ملی حزب دموکرات در زمان گرما از بسیاری از نامزدهای زمانی که آن را اعلام کرد مجموعه ای متفاوت از قوانین برای این بحث است. در حالی که دموکرات ها استفاده می شود که به آمار آستانه هر دو رای گیری و جمع آوری اعانه دهنده مورد نیاز را کاهش داده و برای هفته آینده جمع آوری و باز کردن درب برای رادیو فردا برای شرکت, حتی اگر او نیست و خارج از سهم.

یکی دیگر از چین و چروک به نگه داشتن چشم در: ان بی سی نیوز و MSNBC به میزبانی بحث و “ملاقات با مطبوعات” میزبان چاک تاد خواهد بود یکی از مدیران سایت. در اوایل این هفته ضد افترا لیگ اندرز تاد برای تشبیه ساندرز حامیان نازی ها در یک بخش. MSNBC نیز مواجه نقد برای پوشش آن از ساندرز پس چگونه آنها سوال پیشرو رای گیرنده اولیه تا کنون خواهد بود را در ادامه میخوانید.

— کریستوفر Wilson

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند به خبرنگاران در دفتر بیضی این هفته است. (AP Photo/اوان Vucci)

کلمه به کلمه

“من می خواهم به جای اجرا در برابر بلومبرگ از برنی ساندرز چون ساندرز اتحاد پیروان واقعی — این که آیا شما او را می خواهم یا نه, آیا شما با او موافق است یا نه. من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را وحشتناک آنچه او می گوید. اما او به دنبال. بلومبرگ فقط خرید راه خود را در.”

— رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران در کاخ سفید در روز سه شنبه

“چه قیمت مناسب برای نجات دموکراسی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? شما می آیند تا با این رقم و شما اجازه دهید من می دانم.”

— تیم اوبراین یک بلومبرگ کمپین مشاور ارشد در سی ان ان جمعه خطاب به منتقدان که می گویند میلیاردر نامزد در تلاش است برای خرید یک انتخابات

“من معتقدم که ما در حال بزرگ-چادر حزب وجود دارد pro-زندگی دموکرات و آنها بخشی از حزب ما.”

— سن. ctq در ABC “نمایش” چهار شنبه

ادامه مطلب 2020 پوشش از اخبار یاهو:

 • اسناد فاش DNC شد ‘از نزدیک درگیر در توسعه آیووا انجمن نرم افزار

 • اخبار یاهو/نظرسنجی: ساندرز slays دموکراتیک رقبا در سر-به-سر matchups

 • بلومبرگ دفاع خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به او ‘نژادپرستانه’ در حذف توییت

 • مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ دستمزد نیویورک تلخیص سبک مبارزه برای آمریکا در آینده

 • نوادا, آشپزی, اتحادیه اروپا در کشتیهای با پرچم ساندرز می گوید: آن را نمی خواهد حمایت از یک نامزد

 • Klobuchar ‘big چادر’ موضع در سقط جنین می تواند درخواست تجدید نظر به جنوب دموکرات

 • پس از نیوهمشایر سیاه پوست و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: جان کلی دارای یک نظامی و حقوقی تعهد به نگه داشتن دهان خود را بسته’

 • نیوهمپشایر نتایج ارسال یانگ بنت و پاتریک بسته بندی

 • آناتومی یک افتضاح: بایدن حامیان آن در آینده و در آمد آن

 • Don’t look back, Bernie — بلومبرگ به دست آوردن بر شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im