دو زانو در جورج فلوید تظاهرات به یاد می آورد khezri جنجال

آن است که ساده و ژست swaddled در خشم و تحمل غم و اندوه که به دست آورده قدرتمند ارز از طریق اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی رهبری کارفرمایی khezri در زمینه های لیگ ملی فوتبال.

مصرف زانو.

در سراسر کشور این آخرین سخت نامشخص روز تظاهر کنندگان تبدیل شده اند به حرکت در خیابان های شهر. در شب مارس در مینیاپولیس در روز چهارشنبه یک جمعیت از 400 زانو برای نزدیک به پنج محزون دقیقه است. در همان روز جورج فلوید را کوئنسی مختلف راه می رفت از طریق رو در سایت که در آن یک افسر پلیس سفید دوخته بود پدرش به زمین توسط یک زانو به گردن. وجود دارد قبل از موقت یادبود ماسون کاهش یافته و به زانو.

ژست حتی شده به صورت پراکنده توسط مأموران اجرای قانون اعضای گارد ملی و توسط سیاستمداران برجسته به عنوان یک عمل همبستگی و یا تلاش برای ساکت.

در نیویورک یک N. Y. P. D. فرمانده زانو با فعالان خارج از واشنگتن میدان پارک. در پرتلند سنگ., پلیس ضد شورش زانو قبل از تشویق تظاهرکنندگان که برخی از آنها در پاسخ با راه رفتن به سمت ماموران به لرزش دست خود را. شهردار اریک Garcetti لس آنجلس رفت و در میان تظاهرات و زانو زد. و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد آمده است. در زمان زانو در یک کمپین مراجعه به یک کلیسا در ایالت دلاور.

Kaepernick بازی کرده است و در N. F. L. پس Jan. 1, 2017, کار خود را کوتاه قطع زمانی که هیچ تیم ثبت خواهد او پس از یک فصل بازیکن اعتراض او led با کمک هم تیمی اریک رید.

اما او زانو اعتراض در طول پخش سرود ملی اتحاد boomeranged از طریق متلاطم slipstream آمریکا آگاهی و دوباره در مرکز آشفته لحظه ای نوظهور با زور و برای N. F. L. بحث را تمدید کرد.

“این یک ابزار قدرتمند و در راه صلح آمیز می گویند شما نمی OK با آنچه اتفاق می افتد شده است” گفت: Hibes Galeano, 32, لاتین است که با حضور در یک اعتراض در مینیاپولیس این هفته است. دیگران که زانو صحبت از Kaepernick با احترام. “او آنچه بسیاری از ورزشکاران دیگر نمی خواهد باید انجام شود” گفت: Dorien هریس, سیاه, 19 ساله marcher که عینک ماسک صورت نوشته با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” را به عنوان او زانو زد.

“در آن زمان بسیاری از احشاء او را به انجام است که بسیاری از, قلب,” او اضافه شده است. “او می داند آنچه که جامعه نیاز دارد. به آن نیاز دارد که قدرت است. او گفت به ایستادن برای آنچه شما ايمان بدون توجه به موقعیت خود را.”

اعتبار…Demetrius فریمن برای نیویورک تایمز

در حالی که برخی از تظاهرکنندگان می گویند که آنها تا به حال Kaepernick و مبارزات انتخاباتی خود در ذهن داشته باشیم هنگامی که زانو حرکت نیز در نظر گرفته شده یا نه — اکو به شیوه فلوید مرگ است.

“زانو است که هر دو یک عمل تمرد و مقاومت بلکه از احترام عزاداری بلکه ارج نهادن به زندگی را از دست داده گفت:” چاد ویلیامز رئیس گروه آفریقایی و آفریقایی-آمریکایی مطالعات در دانشگاه برندایس. “آن نیز ساده و روشن است. سادگی آن داد و آن را نمادی از قدرت و به عنوان ما می بینیم در حال حاضر قدرت خود را همچنان ادامه دارد.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 8m پیش

  • مینیاپولیس به ممنوعیت استفاده از chokeholds در پاسخ به جورج فلوید مرگ است.
  • بازداشت معترضان به خشونت پلیس پرده بیشتر خشونت پلیس.
  • به عنوان تظاهرات کشش به یک آخر هفته دوم ویروس و زیان کار ضربه سیاه و سفید آمریکایی ها به خصوص سخت است.

بنابراین آیا این بحث در اطراف آن است.

شروع در سال 2016 با وجود Kaepernick را توضیح که زانو را در طول سرود ملی شد یک تماس را به پایان نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس نسبت به مردم رنگ یک واکنش fomented موجب حد زیادی توسط رئیس جمهور تهمت که سعی در توزیع مجدد Kaepernick و عمدتا آفریقایی-آمریکایی گروهی از بازیکنان که به دنبال خود منجر به unpatriotic. که دیدگاه همچنان ادامه دارد با بیان این هفته توسط New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees که علنا عذرخواهی کرد پس از گفت و در مصاحبه ای که وی به در نظر گرفتن زانو در طول این سرود به عنوان یک توهین به کشور است.

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما” Brees گفت: ارتباط چنین مخالفتی به محکومیت نظامی است.

مصرف زانو ممکن است یک ژست ساده اما پر ستیز نظرات در مورد آن یک آینه به پیچیدگی نژاد در امریکا است.

آن را در نظر بگیرید N. F. L. منبع داستان.

Kaepernick و رید آمد تا با ایده پس از مشاوره سابق Green Beret, Nate بویر که تا به حال خدمت در عراق و افغانستان قبل از بازی فوتبال کالج در تگزاس و سپس گرفتن یک ازمایش با Seattle Seahawks. “کالین مستقیم از من پرسید چه من فکر کردم او باید گفت:” بویر صحبت به تازگی از طریق تلفن از اورگان است.

بویر گفت که او برخی از تحقیقات و آمد در سراسر یک عکس از مارتین لوتر کینگ جونیور زانو در آوردند و اعتراض در سلما علا. در طول 1960s. بویر همچنین یاد گرفتن زانو در Arlington National Cemetery, در احترام افتاده دوستان است.

اعتبار…BH/آسوشیتد پرس

“اگر شما نمی خواهید را به ایستادگی” بویر گفت Kaepernick و رید به عنوان آنها در نشست لابی هتل ساعت قبل از 49ers’ نهایی پیش فصل بازی در برابر San Diego Chargers. “من می خواهم بگویم شما تنها گزینه دیگر این است که نگاهی به زانو.”

بویر گفت که هرگز چنین چیزی در طول سرود. اما او تا به حال مبارزه برای حق آزادی بیان و هر چند او گفت که او غیر سیاسی او empathized با درایو برای پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس.

در این بازی که شب او ایستاده بود کنار Kaepernick به عنوان او زانو زد و احساس نیش عصبانی booing جمعیت باران بر روی زمینه. “شاید که من طعم کمی از آنچه در آن است به مانند سیاه و سفید. آن را به من کمک کرد درک” او گفت:.

بازیکنان زانو اوج رسیده است در سال 2017 فصل — هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن شدند که صاحبان تیم “دریافت که ماشین خاموش میشه در حال حاضر!” برای زانو — اما پس از petered ،

در اوایل سال 2019 NFL تحویل پرداخت معتقد به حدود 6 میلیون دلار برای حل و فصل قانونی مبارزه با Kaepernick و رید که استدلال آنها شده بود را تکذیب کرد شغل به دلیل اقدامات خود را در طول سرود ملی.

لیگ توافق برای کمک مالی میلیون ها دلار به گروه های اجتماعی و علل انتخاب شده توسط بازیکن. آن پیوست و با Jay-Z, the hip-hop empresario به مشورت در سرگرمی و کمک به این لیگ فعالیت, کمپین تغییر الهام بخش است. آن را نیز به روز شده سیاست تا کنون اجرا نیست و نیاز به بازیکنان به ایستادن برای سرود ملی باقی می ماند و یا در رختکن در حالی که آن را ایفا کرده است.

در عرض یک هفته از فلوید مرگ زانو را تبدیل به یک مشترک حرکت. و پیچیدگی آن را حمل بر.

راه آن اتخاذ شده است اعضای اجرای قانون و سیاستمداران, برای مثال, بهترین بازدید را با یک چشم است که هر دو تردید و امیدوار گفت: Mark Anthony نیل رئیس آفریقایی و آمریکایی مرکز مطالعات در دانشگاه دوک.

“این حرکت مهم نشان دادن شاید آنها آن را دریافت کنید در حال حاضر,” او گفت:. “اما اگر همان کسانی که افسران و سیاستمداران مایل به نگه داشتن خود را پاسخگو رفتن به جلو و یا نگاهی به اقدامات خود و بررسی آنها از نزدیک این است که در بهترین حالت خالی شد.”

Kaepernick باقی مانده است علنا سکوت از کنار اخیر موارد مورد اعتراض در رسانه های اجتماعی.

آخرین خود در توییتر ؟ یک پاسخ که sarcastically jabs در Brees را نشان می دهد و یک سال 2017, عکس از پرستاران کارفرمایی در طول پخش سرود ملی مصرف زانو.

کیم بارکر Dionne Searcey جان Eligon کن Belson و مت Furber کمک گزارش. جک Begg کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>