Klobuchar ‘big چادر’ موضع در سقط جنین می تواند درخواست تجدید نظر به جنوب دموکرات

منچستر N. H. — اگر ctq در حال رفتن به سرمایه گذاری در او قوی مقام سوم پایان در نیوهمپشایر او به شما نیاز به استفاده از او در میانه وزش درخواست تجدید نظر به نفع دموکرات رای دهندگان در نوادا و کارولینای جنوبی بیش از دو هفته آینده. یک مسئله ای است که می تواند کمک به او انجام این کار به خصوص در حالت دوم مسابقه در یک محافظه کار دولت است, سقط جنین.

Klobuchar زده های مختلف توجه داشته باشید از دیگر دموکرات ها در مورد این موضوع در یک شنبه مصاحبه “،” در حالی که حفظ قوی پشتیبانی شخصی برای سقط جنین, حقوق Klobuchar گفت: حزب دموکرات به اتاق را برای نرم افزار-زندگی رای دهندگان و نامزدها.

“من به شدت طرفدار انتخاب. من همیشه طرفدار انتخاب. اما من معتقدم که ما در حال بزرگ-چادر حزب وجود دارد pro-زندگی دموکرات و آنها بخشی از حزب ما. من فکر می کنم ما نیاز به ساخت یک چادر بزرگ. ما نیاز به آوردن مردم به جای بستن آنها را” Klobuchar گفت.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq. (AP Photo/مت Rourke)

او موضع می ایستد در مقابل به نظر از سن. برنی ساندرز من-Vt., که در طول یک MSNBC ویژه هفته گذشته اعلام کرد: “من فکر می کنم که pro-انتخاب کاملا ضروری بخشی از بودن یک دموکرات است.”

و آن را نیز به طور قابل توجهی بیشتر فراگیر موضع از یکی گرفته شده توسط سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg. خواسته های یک زن از اعضای گروه دموکرات ها برای زندگی که آیا او می خواست او حمایت Buttigieg hedged.

“من قصد دارم به سعی کنید برای به دست آوردن رای خود را با فریب شما. من طرفدار انتخاب و معتقدم که یک زن باید قادر به ایجاد که تصمیم” Buttigieg گفت. “بهترین من می تواند ارائه دهد این است که اگر ما نمی توانیم به توافق برسند که در آن به رسم خط بعدی بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که به توافق برسند که باید رسم خط و در نظر من این زن که با آن مواجه است که تصمیم گیری در زندگی خود را.”

به عنوان نژاد سر به نوادا قفقاز در فوریه. 22 و کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 دموکراتیک رای دهندگان در آن دو کشور بسیار متنوع تر از در دو مورد اول مسابقات. به عنوان یک نتیجه Klobuchar بزرگ-چادر پاسخ در سقط جنین می تواند طنین انداز به خصوص در کارولینای جنوبی و حتی بیشتر از آن اگر او و Buttigieg در حال مبارزه با آن را برای غیر ساندرز رای دهندگان.

“ما هنوز هم یک مذهبی دولت گفت:” تراشه Felkel یک جمهوری خواه مشاور سیاسی در کارولینای جنوبی که رشد کرده ناراضی با حزب او در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. “سقط جنین است که هنوز هم چیزی است که باعث می شود بسیاری از مردم ناراحت کننده است.”

نامزد حزب دموکرات پیت Buttigieg. (AP Photo/مگ Kinnard)

Klobuchar انجام شده فوق العاده خوبی در نیوهمپشایر در میان رای دهندگان که شرکت در مراسم مذهبی هفتگی برنده آن دسته از رای دهندگان با 12 امتیاز بر اساس خروج نظرسنجی.

Felkel وجود دارد گفت: بدون شک برخی از دموکرات در کارولینای جنوبی خواهد بود که پذیرای Klobuchar بیشتر نسیم تن بر سقط جنین. “من فقط نمی دانم اگر وجود دارد به اندازه کافی از آنها گفت:” یاهو نیوز در یک مصاحبه تلفنی.

اندی Brack, سخنگوی سابق در اواخر سن. فریتز Hollings D-S. C. که در حال حاضر اجرا می شود StateHouseReport.com و شهرستان چارلستون کاغذ گفت که “کارولینای جنوبی خیلی بیشتر محافظه کار در محل حتی در میان دموکرات ها از آیووا و نیوهمپشایر. و وقتی که من می گویند که منظور من سیاه و سفید است. بنابراین من فکر می کنم کارولینای جنوبی است که به دنبال بیشتر به سمت تعدیل صدای.”

“من آنها را نمی بینید پریدن از روی یک برنی ارابه موسیقی. من واقعا آنها را ببینید پریدن از روی یک پیت ارابه موسیقی نیست چرا که او را در جناح چپ. واقعیت غم انگیز این است که آفریقایی-آمریکایی churchgoing جامعه تا حدودی ضد همجنس طوری که برای رفتن به یک مشکل برای او” Brack گفت: در یک مصاحبه تلفنی با اشاره به Buttigieg وضعیت به عنوان اولین آشکارا گی مرد به یک نامزد پیشرو برای یک حزب نامزدی ریاست جمهوری.

خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. سوم-رتبه بندی دموکرات در خانه بارها و بارها با رد این تصور که رای دهندگان در دولت در حال مغرضانه در برابر Buttigieg به دلیل تمایلات جنسی خود.

اما Brack نیز شک و تردید از Klobuchar شانس در این نکته اشاره کرد که او یک نبرد دشوار.

“هیچ کس نمی داند که جهنم او است” Brack گفت. “او دو هفته به فروش پیام خود را. … ممکن است یک روز دیر و یک دلار کوتاه است.”

Bakari فروشندگان سابق دموکرات عضو از ایالت کارولینای جنوبی مقننه بود و حتی بیشتر بی اعتنا از Klobuchar شانس در پلمتو دولت است. “Ctq است نه تلاش برای برنده شدن در هر نقطه که در آن رای دهندگان از رنگ زندگی” فروشندگان گفت: در یک مصاحبه تلفنی. او پیش بینی کرد که میلیاردر مدیر صندوق پرچین آب و هوا و فعال تام Steyer را بخشی از رای که Klobuchar دریافت در نیوهمپشایر.

Klobuchar ثابت شده است او می تواند به نوبه خود در اطراف بخت و اقبال خود را به سرعت ، او رفت و از پنجم تا سوم در این دوره از چند روز در نیوهمشایر تا حد زیادی در بازگشت از بحث عملکرد جمعه قبل از اولیه و همچنین با تشکر از بهت و حیرت در میان بسیاری از دموکرات ها در مورد که بهترین شات از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فکر می کنم که این انتخابات نیست درباره یک موضوع واحد مانند سقط جنین. تنها مسئله ای است که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Brack گفت.

که بدون شک درست است. و Klobuchar را برای متقاعد کردن رای دهندگان او که نامزد اگر او به هر گونه ضربه در پیشبرد گذشته کارولینای جنوبی است. اما متوسط موضع در سقط جنین می تواند بازی را به ماتریس رای دهندگان استفاده برای تعیین است که بهترین شات خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها فکر می کنم که دشوار است و به اندازه کافی قادر به ایستادن به رئیس جمهور اما همچنین دارای توانایی به درخواست تجدید نظر به جمهوریخواهان میانه و مستقل که به دنبال یک راه برای رای دادن در برابر تهمت اما نمی تواند ایستاده ایده جناح چپ جمهور.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • وزارت خزانه داری ارسال اطلاعات در هانتر بایدن به گسترش ایران در مجلس سنا درخواست

  • جولیانی طوفان به اوکراین بررسی با هانتر بایدن مستند

  • به عنوان دموکراتیک مسابقه حرکت از New Hampshire, سیاه و لاتین رای دهندگان خواهد شد که خود می گویند — شاید یک تعیین

  • چرا مغز آسیب جدی گرفته شود?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>