Klobuchar پاکستان به مبارزه در ایران با بایدن انتخاباتی

(Bloomberg) — دموکرات ctq قول داد به نبرد برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات را حتی به عنوان او حمایت نشدم و گفت: او نه یک معامله به کار در کنسرت با جو بایدن کمپین در آیووا.

این سناتور از ایالت مینه سوتا ساخته شده زمین در “فاکس نیوز یکشنبه,” یک روز قبل از این دولت برای اولین بار-در-این-ملت نامزدی مسابقه. او گفت: او یکی از دو آرای انتخابات ریاست جمهوری از وسط متحده انتخاب شده است و در گذشته با توسل به جمهوریخواهان میانه و مستقل و همچنین دموکرات ها.

“من قصد دارم به نیوهمپشایر مهم نیست که چه” Klobuchar گفت: با اشاره به دولتی که بعد از نامزدی مسابقه در فوریه. 11.

“من تاییدیه از هر عمده کاغذ در نیوهمپشایر از جمله [منچستر] رهبر اتحادیه, که, باید, تایید,,” او گفت:. “و البته من قصد دارم وجود دارد; ما باید قوی عمل وجود دارد.”

Klobuchar, 59, شده تراورس آیووا تمام آخر هفته. او و همکار سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن با استفاده از شکستن در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه به کمپین در دولت پس از بیشتر بودن وجود ندارد و برای دو هفته.

آیووا انجمن نتایج می تواند باعث شکستن و یا مبارزات انتخاباتی خود را. او وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بانکی هستند در اجرای قوی در دولت برای منجنیق آنها را رو به جلو از طریق اولیه فصل است.

معاون سابق رئیس جمهور بایدن و ساندرز هنوز هم سبقت گرفتن از رقبای خود در نظر سنجی های ملی.

این RealClearPolitics متوسط آیووا نظرسنجی ها نشان می دهد Klobuchar رتبه پنجم با 8.8% زیر آستانه ای که می خواهم اجازه دهید او را انتخاب کنید تا نمایندگان. او تا به حال حمایت به عنوان بالا که 13 درصد در برخی از نظرسنجی ها.

Klobuchar گفت که او تا به حال عنوان شده است در گزارش آمده به ترتیب با بایدن را به کمپین حامیان او در قفقاز به سوئیچ به بایدن اگر او می افتد کوتاه از 15% آستانه مورد نیاز در هر حوزه.

“بدون تخفیف” او گفت:. “من فقط متمرکز بر خود ما مسابقه اینجا.”

برای تماس با خبرنگار در این داستان: آنا منتیرو در واشنگتن در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: وندی Benjaminson در [email protected] Ros Krasny لری لیبرت

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>