Klobuchar افزایش در نیوهمپشایر می تواند تجدید سازمان دموکراتیک کاخ سفید مسابقه

فایل عکس: دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری سناتور ctq صحبت می کند در طول مبارزات انتخاباتی رویداد در کالج دارتموث در هانوفر, New Hampshire

توسط جان Whitesides

NASHUA, N. H. (ایسنا) – ایالات متحده دموکرات نامزد ریاست جمهوری ctq نظرسنجی تعداد در حال افزایش جمعیت خود را می ساخت و او می گوید آن است که در نهایت در زمان او.

رای دهندگان در نیوهمپشایر تصمیم خواهد گرفت که در روز سه شنبه اگر او حق است.

Klobuchar متوسط سناتور ایالات متحده از ایالت مینه سوتا که گیر کرده در وسط شلوغ دموکراتیک ریاست جمهوری بسته افزایش یافت و به مقام سوم در نیوهمپشایر در یک جفت از نظر سنجی منتشر شده در دوشنبه, روز قبل از دولت حیاتی اولیه.

یک Klobuchar افزایش خواهد تغییر شکل مسابقه است. با مبارزات متوسط جو بایدن و مترقی الیزابت وارن تلاش آن را قرار داده و او را در خط به نبرد رقیب پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا – و در نهایت میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ – برای رهبری حزب فوتبال در مبارزه خود را در برابر مترقی پرچمدار برنی ساندرز.

“امی یک نامزد که می تواند برنده بزرگ ما هستند که در حال رفتن به راه اندازی او” نیوهمپشایر سناتور جین Dietsch گفت: حامیان در یک get-out-the-رای تجمع روز دوشنبه در Keene.

Klobuchar, 59 کشیده شده جمعیت بزرگتر و بیشتر کمپین های نقدی پس از یک عملکرد قوی در هفته گذشته, نیوهمشایر, بحث, جایی که او مورد حمله 38 ساله Buttigieg برای فقدان تجربه سیاسی و نقد خود را از واشنگتن خودی. او همچنین دقیق تاریخ خود را از برنده شدن در مسابقات محافظه کار و یا میدان نبرد مناطق و به او نشان داد استعداد برای ساخت نقطه خود را با شوخ طبعی است.

اما Klobuchar گفت: ریشه های رنسانس و در کار خود در دولت است. او بازدید کرده نیوهمپشایر 23 بار پس او شروع به پریدن کرد در این مسابقه از یک سال پیش و تایید شده توسط پیشرو دولتی مقالات از جمله منچستر اتحادیه رهبر و Keene نگهبان.

“ما احساس موج. برای من آن بوده است مدت زمان طولانی در آینده” Klobuchar گفت: در Keene.

فراتر از نیوهمشایر او چهره چالش های قابل توجهی در یک مهمانی نامشخص در مورد چه نوع از نامزد می خواهد آن را به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر متوسط است که می تواند درخواست تجدید نظر به وسط و یا مترقی که برانگیخته حزب را پایه.

در رویترز/ایپسوس ملی نظرسنجی منتشر شده در دوشنبه Klobuchar دست آورد تنها 3% پشتیبانی خوبی پشت ساندرز در 20% بایدن 17 درصد بلومبرگ در 15% و چندین نفر دیگر.

Klobuchar گفت: پیام خود را در مورد درخواست تجدید نظر او را به میانه های مستقل و ناراضی خواهان بود شروع به فرو رفتن در. در هر کمپین توقف او وعده داده شده را به نفع خود به عقب میانه و روستایی رای دهندگان دلالت حزب ترقی خواهان مانند ساندرز و وارن نمی تواند.

رشد جمعیت

Klobuchar کشیده در بزرگترین نیوهمپشایر جمعیت از 1,100 روز یکشنبه در Nashua. او به کمپین گفت که او مطرح کرده بود بیش از 3 میلیون دلار حاضر پس از بحث است.

در دو دولت جدید نظر سنجی در دوشنبه او نقل مکان کرد و جلوتر از بایدن سابق معاون رئیس جمهور آمریکا و وارن سناتور همسایه ماساچوست بود که یک بار به عنوان یک پیشتاز در, New Hampshire.

بوستون گلوب نظرسنجی انجام شده با Suffolk دانشگاه و WBZ-تلویزیون نشان داد Klobuchar با 14% پشتیبانی فقط 5 درصد پشت Buttigieg در 19٪. ساندرز led با 27 درصد است.

ایرا آدلر, 58, یک پیک فدرال اکسپرس است که زندگی در Nashua گفت: او تکیه داده بود به سمت Buttigieg قبل بحث شد اما در حال حاضر با تکیه به سمت Klobuchar.

“او واقعا به خوبی انجام در بحث مرحله. او قوی است و دشوار” آدلر گفت. “من فکر می کنم او می تواند ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Klobuchar به ندرت اشاره او رقبای دموکرات در مبارزات انتخاباتی چسبیده به مردمی بیخ و بن سخنرانی پر از wisecracks, بیوگرافی و وعده های دارویی برای کاهش هزینه ها و بهبود زیرساخت ها و افزایش بودجه برای درمان اعتیاد به مواد مخدر و سلامت روان.

در یک ناهار در Nashua, اما, Klobuchar یادآوری جمعیت او تنها به منظور بالا بردن دست خود را در جمعه شب مناظره که مدیران پرسید: اگر نامزدها نگران شده بودند دموکراتیک سوسیالیستی – ساندرز – پیشرو بلیط.

Klobuchar ذکر او در اعتراض به این طرح توسط ساندرز و وارن به ارائه خدمات رایگان عمومی دانشگاه, شهریه. او ترجیح می دهد به تمرکز بر ترویج دو سال و کارآموزی برنامه های آموزش و پرورش “به جای استفاده از پول مالیات دهندگان برای ارسال ثروتمند بچه ها به دانشگاه است.”

“ما در حال رفتن به یک کمبود بازاریابی ورزشی درجه” Klobuchar گفت. “ما در حال رفتن به یک کمبود لوله کش.”

لیز Racioppi 66 کوچک-صاحب کسب و کار در Nashua گفت: تعداد قابل توجهی از رای دهندگان مردد در نیوهمپشایر – برخی از نظر سنجی قرار داده و آن را در بیش از یک سوم – به Klobuchar یک فرصت برای خوب نشان دادن.

“او انجام شده است افزایش کند اما بسیاری بیشتر مردم شروع به گوش دادن به او در حال حاضر” او گفت:.

(گزارش شده توسط جان Whitesides; گزارش های اضافی توسط شارون برنشتاین در کالیفرنیا; ویرایش توسط کالین و پیتر جنکینز کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>