Klobuchar چهره خشن بازجویی در مورد اطفال lifer

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq, D -, Minn. در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در اکستر تاون هال پنج شنبه, فوریه. 10, 2020, در اکستر, N. H. (AP Photo/Elise Amendola)

نیویورک (AP) — به عنوان رای دهندگان ساخته شده راه خود را به نیوهمپشایر سنجی دیابت ctq مواجه شده اشاره کرد و به پرسش سهشنبه در مورد نظارت از بالا و مشخصات مورد قتل است که در آن یک نوجوان سیاه شد و محکوم به زندگی پس از ناقص تحقیقات پلیس است.

“منظورم این است که چگونه شما در دفاع از چیزی که برای کسی مثل من که مادر یک پسر سیاه و سفید نوجوان پرسید:” آفتابی Hostin, شرکت میزبان از CBS نشان می دهد”،” “این مورد می تواند بدترین کابوس من.”

Klobuchar که کشیده مشتاق جمعیت زیر بحث عملکرد جمعه شب گفت: “همه شواهد باید بلافاصله مورد بررسی در این مورد. گذشته از شواهد و همچنین هر گونه شواهد جدید.”

به عقب و جلو بین Klobuchar و Hostin نگران یک آسوشیتد پرس تحقیقات در این مورد از Myon بارل. بارل بود 16 زمانی که او دستگیر شد و در سال 2002 مرگ یک دختر 11 ساله آمریکایی آفریقایی تبار دختر بچه کشته شدن توسط یک گلوله ولگرد در حالی که انجام مشق شب خود را.

تفنگ بدون اثر انگشت یا DNA شدند تا کنون بهبود و پرونده بارل با تکیه بر شهادت یک نوجوان رقیب که ارائه شده متناقض داستان هنگامی که شناسایی ماشه مرد که ایستاده بود 120 فوت دور عمدتا در پشت یک دیوار AP گزارش شده است.

AP نیز کشف مشکوک تاکتیک های پلیس در این مورد از جمله یک محقق که ارائه پول نقد برای کسب اطلاعات و مصاحبه, زندان, زندانی, که گفت که او مرد ماشه و بارل بود و نه در صحنه زمانی که Tyesha ادواردز ضرب گلوله کشته شد.

پس از AP داستان Klobuchar گفت: شواهد در این مورد باید بررسی شود. اما او ارز با Hostin بود به خصوص گرم و در زمان مکان در لحظه ای سرنوشت ساز در انتخابات ریاست جمهوری می دانند.

“شما یک سناتور ایالات متحده در حال حاضر” Hostin گفت. “شما قدرتمند است. آنچه قصد دارید انجام دهید به حق این اشتباه است؟”

Klobuchar پاسخ داد: “آن باید بررسی شود. آفتابی من فکر می کنم شما می دانید که من مراقبت زیادی در مورد عدالت و این مورد باید بررسی شود.”

___

مک داول گزارش از مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>