Klobuchar کمپین می گوید آن را مطرح کرده است $2m در کمتر از 24 ساعت پس از بحثسناتور ctq را مطرح کرده است $2m پس از چهار سال 2020 بحث دموکراتیک مبارزات انتخاباتی او گفت: در آخرین نشانه ای از انعطاف پذیری در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه.

سنگین مسافت بر قدرت ماندن از مینه سوتا سناتور کمپین با وجود همواره رای گیری به خوبی پشت سر رقبای برنی ساندرز پیت Buttigieg سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور الیزابت وارن.

Klobuchar شده است به طور منظم outraised توسط آن دسته از داوطلبانی. او در نظرسنجی زیر دیگر ردیف بالا نامزدها و پس از سرسختانه مبارزه در آیووا او دور تنها با 12 درصد آرا.

در عین حال او باقی مانده ثابت در بحث مرحله و تایید شده توسط نیویورک تایمز و اخیرا مجموعه ای از آرزو نیوهمپشایر روزنامه ها.

Maura Keefe سابق رئیس ستاد نیوهمپشایر سناتور جین شاهین گفت: Klobuchar موفق به ماندن در این مسابقه به طور مداوم بیش از انتظارات.

“او توانایی فراتر از انتظارات و قطعا هم خودش خیلی خوب شب گذشته” Keefe گفت. “این استدلال بسته است که همیشه خوب در هر مسابقه اما به ویژه در شلوغ درست مثل این که در آن 50 درصد از رای دهندگان ممکن است مردد پس از بسته شدن پاسخ می تواند بسیار بسیار مهم است.

“او تا به حال یک standout بحث و ساخته شده بسیار مورد فوتی در electability است که تاریخ خود را و توانایی برنده شدن مستقل و میانه رو. بنابراین او خودش را در مکالمه برای نهایی چند روز در اینجا. او را به شمارش در یک حرکت و تعجب و بیش از انتظارات و این که چگونه شما ادامه خواهد داد.”

در طول روز جمعه بحث Klobuchar تا حد زیادی متمایز خودش با انتقاد از این ایده که “سرد تازه وارد” را برای یک رئیس جمهور ماهرانه با استفاده از Buttigieg خارج-از-کمربندی زمین در برابر او. او همچنین تصرف در Buttigieg قبل از نظرات که استیضاح شد و طاقت فرسا است.

ستایش برای Klobuchar آمد از امثال MSNBC کریس ماتیوز که گفت: “او به نظر می رسید مانند یک رئیس جمهور امشب. او به نظر می رسید مانند رئیس جمهور من می خواهم به عنوان یک رئیس جمهور.”

مقاله نویس فریدا Ghitis گفت: در سی ان ان op-ed: “در شب جمعه, من می توانم برای یک بار تصویر مینه سوتا سناتور خرد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن مرحله است.”

حتی یک قطعه در محافظه کار واشنگتن آزما ستایش Klobuchar با Kaylee McGhee نوشتن است که او “با موفقیت به فروش می رسد خودش را به عنوان حزب دموکرات ایده آل میانه انتخاب” در طول بحث است.

اما Klobuchar مسیر فراتر از نیوهمپشایر نامشخص است. او انتظار نمی رود که به پیروزی مقدماتی نیوهمپشایر. سی ان ان/دانشگاه نیوهمپشر نظرسنجی مرکز نظرسنجی در بر داشت خود را با فقط 5% پشتیبانی در اینجا به خوبی پشت Sanders, Buttigieg و بایدن. در آینده اولیه مسابقه نوادا, قفقاز, نظرسنجی های اخیر پیدا کرده اند Klobuchar در پایین تک رقمی.

در کارولینای جنوبی یک دولت با یک آمریکایی آفریقایی رای دهندگان که بایدن بانکی در بررسی های اخیر را در بر داشت خود را در یک موقعیت مشابه. همچنین مشخص نیست که چگونه Klobuchar پس زمینه به عنوان یک رابطه جنسی خشن-در-جرم دادستان را بازی وجود دارد. در انتخابات گذشته او در مبارزات انتخاباتی به عنوان رکورد او را به عنوان یک سخت دادستان شهرستان.

Klobuchar گفت: در طی یک مصاحبه در دیدار با مطبوعات در سال 2006: “من متعهد به این جنگ علیه ترور است. من با کسی قرار می دهد که افراد در زندان برای یک زندگی. من سخت در امنیت است. و من به شما بگویم این است: من باور دارم که مردم در خط مقدم باید به ابزار استراق سمع آنها باید ابزار برای انجام نظارت است که ما نیاز داریم.

“من به حمایت از Patriot Act من حمایت برخی از این تغییرات که بعدها ساخته شده به قانون پاتریوت با کتاب های کتابخانه, کتابخانه سوابق و چیزهایی مانند آن.”

سابق خارجه کارولینای جنوبی نماینده Bakari فروشندگان گفت که او دیده است و هیچ توسعه توسط Klobuchar و یا مبارزات انتخاباتی خود را به رای دهندگان در دولت است. در مصاحبه ای در روز شنبه یک روز پس از مناظره فروشندگان گفت: “او حتی سعی در تعامل سیاه رای دهندگان. من نمی دانم چه کسی به او گفت که او استراتژی به حزب دموکرات نامزد بود فقط سفید میانه زنان را به رای دادن برای شما. هر کس را که نیاز به اخراج می شود. من نمی دانم چه زن سیاه و سفید است که رای گیری برای ctq.”

اما فروشندگان نیز اذعان کرد که Klobuchar یک سیاستمدار با استعداد.

“این خنده دار به من چرا که او احتمالا به عنوان با استعداد در بحث مرحله او به عنوان یک دادستان” فروشندگان گفت. “آخرین دادستان ما تا به حال در بحث مرحله اجرا خارج از شهر بود چرا که او یک دادستان – اما هیچ کس تحت فشار قرار دادند تا او در این موضوع است.”

اموزش ان گاینس یک ایالت آیووا نماینده ای که سیاه و سفید است, اولین دولت نماینده به تایید Klobuchar.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>