Kimberly Guilfoyle, Top صندوق-افزایش رسمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آزمایش مثبت برای Coronavirus

Kimberly Guilfoyle, این دختر رییس جمهور تهمت را به پسر ارشد و یک صندوق جمع آوری رسمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات آزمایش مثبت برای coronavirus در روز جمعه قبل از حادثه چهارم جولای در کوه راشمور یک فرد آشنا با وضعیت او گفت:.

خانم Guilfoyle سفر به داکوتای جنوبی با آقای تهمت پسر Donald Trump Jr., در انتظار حضور در یک نمایش آتش بازی بزرگ که در آن رئیس جمهور تعیین شد به صحبت می کنند. آنها سفر سرنشین نیروی هوایی با توجه به فرد آشنا با وضعیت او و او تنها فرد در این گروه که تست مثبت است.

به عنوان یک روال احتیاط افرادی که در تماس نزدیک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال غربالگری برای ویروس.

خانم Guilfoyle سوم شخص ممکن است نزدیکی به آقای ترامپ شناخته شده به قرارداد ویروس. یک نوکر شخصی که در خدمت آقای ترامپ مواد غذایی خود را و مطبوعات وزیر معاون رئیس جمهور مایک پنس تست مثبت برای این ویروس است.Ms. Guilfoyle بود و نه تجربه علائم فرد آشنا با وضعیت او گفت:. او و جوانتر آقای ترامپ هرگز ملاقات با رئیس جمهور و همراهان فرد گفت. از احتیاط این زن و شوهر قصد دارد به درایو از داکوتای جنوبی به سواحل شرق فرد گفت.

هنوز که فرد دیگری بود که انتظار می رود به نزدیکی آقای ترامپ آزمایش مثبت — و کسی که بیشتر کارکنان و مشاوران در نظر گرفتن یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده — به احتمال زیاد تمدید توجه در اطراف خطرات بالقوه به رئیس جمهور.

خانم Guilfoyle با حضور آقای تهمت داخل سالن تجمع ماه گذشته در Tulsa, Okla. قبل و پس از آن برخی از مبارزات کارکنان و راز پرسنل خدمات باید آزمایش مثبت برای coronavirus. هرمان قابیل سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری که او نیز در این تجمع گفت: این هفته که او در بیمارستان بستری شده بود با این ویروس.

سرجیو Gor, رئیس ستاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی امور مالی کمیته در بیانیه ای گفت که خانم Guilfoyle “بلافاصله جدا شده به منظور محدود کردن هر گونه قرار گرفتن در معرض.” او افزود: “او به خوبی انجام خواهد شد و مجددا برای اطمینان از تشخیص صحیح است پس او را بدون علامت است اما به عنوان یک احتیاط را لغو تمام برنامه های آینده.” جوانتر آقای ترامپ با وجود تست منفی شد و خود منزوی و لغو رویدادهای عمومی به عنوان یک اقدام احتیاطی آقای Gor گفت.

حتی به عنوان شیوع بیماری های پدید آمده در جنوب و غرب و به عنوان متحده در سراسر کشور گزارش یک رکورد تعداد موارد هر روز مقامات کاخ سفید و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خاص — به حداقل رسانده اند تمرکز خود را بر روی این ویروس در ظاهر عمومی. در مصاحبه ای در روز چهارشنبه رئیس جمهور نشان داد که او معتقد است که ویروس بود “رفتن به مرتب کردن بر اساس فقط ناپدید می شوند.”

رئیس جمهور و مشاوران و به تازگی اصلاح پروتکل برای ورود به کاخ سفید به دلایل رها کردن روال متوسط چک به عنوان مثال. آنها توصیه مردم دچار علائم معمولی از coronavirus به دور ماندن.

اما افرادی که در نزدیکی به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس هنوز تست شده برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net