کیم جونگ سازمان ملل متحد Resurfaces, دولت, رسانه ها می گوید: پایان هفته سلامت شایعات

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد مطرح در نمایش عمومی در روز جمعه در شمال ایالت رسانه های خبری گزارش روز شنبه, رد کردن سه هفته از شایعات و اخبار تایید نشده گزارش می دهد که او در معرض خطر پس از تحت عمل جراحی قلب.

او به نظر می رسد در یک مراسم در یک کارخانه در سونچئون شمالی به رسانه های دولتی گفت. گزارش شده است به طور مستقل تایید کرد.

آقای کیم, 36, آخرین علنا در آوریل 11. گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را — و در مورد چه کسی را بیش از کیمیایی کشور با یک زرادخانه هسته ای باید او را تبدیل به ناتوان و یا می میرند — شروع به چرخش پس از آقای کیم از دست رفته دولت جشن از کشور خود بزرگترین تعطیلات در 15 آوریل. در آن روز این کشور نشانه ای از تولد او پدر بزرگ کیم ایل سونگ بنیانگذار کره شمالی است.

شایعات تا به حال پس از آن رفته را به اوردرایو این ادعا که او “در معرض خطر” در یک “زندگی نباتی” پس از botched قلب-جراحی دریچه یا در قرنطینه پس از عقد قرارداد Covid-19. گزارش های دیگر گفت که چین فرستاده بود پزشکان به پیونگ یانگ به او را نجات دهد.

در حالی که گزارش آقای کیم ظهور شمال دولت خبرگزاری نکردند و هیچ عکسی از او به عنوان آن معمولا در گذشته خود ظاهر عمومی. فقدان شواهد عکاسی ممکن است به آسیاب شایعه گردونه بیش از آنچه که وضعیت جسمی آقای کیم است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • بهبود Covid بیماران به نمونه خون برای کمک به دیگران. شرکت های زیست فناوری فروش آنها را برای enormous قیمت.
  • آخرین علوم: F. D. A. مجاز اضطراری استفاده از یک داروی ضد ویروسی.
  • ما دهلی نو خبرنگار ما نشان می دهد یک شهر یخ زده در ترس است.

کره شمالی اخبار آژانس گفت: آقای کیم قطع نوار در تکمیل کارخانه کود. “همه شرکت کنندگان دوباره پشت سر هم به صاعقه وار به سلامتی از ‘هورا!'” اخبار آژانس گفت.

در این گزارش گفت که آقای کیم “گرمی اذعان سازندگان و توده های بالا بردن صاعقه وار به سلامتی” و نگاه به اطراف کارخانه همراه با ارشد حزب کارگران مقامات از جمله خود تنها خواهر کیم یو جونگ در آن گفت.

کره جنوبی دولت را بلافاصله اظهار نظر در مورد این گزارش اما آن را به عقب رانده برابر اخیر حدس و گمان است که آقای کیم در سلامت فقیر. آن وحدت, وزیر, Kim Yeon-chul بود به نام گزارش “جعلی اخبار” گفت که کره جنوبی می گویند “با اطمینان” است که وجود دارد هیچ مدرکی برای تایید شایعاتی که آقای کیم به شدت بیمار بود.

در میان گزارش های کره شمالی تا به حال در ادامه به ارسال نامه ها و هدایای رهبران خارجی و داخلی کارگران تحت آقای کیم نام.

آسیاب شایعه در مورد آقای کیم سرنوشت شده بود سوخت توسط این واقعیت است که کره شمالی تا به حال گزارش نشده است, عمومی ظاهر توسط رهبر آن برای هفته ها. و نه تا به حال آن را در پاسخ به lurid ادعا می کند در مورد سلامت خود را.

روز جمعه Ji Seong-هو, یک کره شمالی پناهنده که موفق به کسب یک کرسی در کره جنوبی مجلس از طریق 15 آوریل انتخابات به خبرنگاران گفت که او “99 درصد مطمئن” است که آقای کیم مرده بود آخر هفته گذشته.

این اولین بار نیست که آقای کیم ناپدید شده بود از نمایش عمومی برای هفته در یک زمان و یا مواجه شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. و اطلاعات خلاء اطراف زشتی رهبران کره شمالی برگ زمینی حاصلخیز برای اطلاعات غلط به گسترش است.

برخی از گذشته شایعات در مورد سلامت رهبران کره شمالی را در واقع ثابت کرد درست مانند حدس و گمان است که آقای کیم پدر کیم جونگ ایل به حال سکته مغزی در سال 2008. اما بیشتر تبدیل به پایه و اساس.

در سال 1986 کره جنوبی گزارش روزنامه جهان “حرکت شبیه چمچه زنی” این ادعا که آقای کیم پدربزرگ و سپس رئیس جمهور کیم ایل سونگ مرده بود در یک حمله مسلحانه. یک لبخند کیم ایل سونگ دوباره دو روز بعد.

در سال 2014 کیم جونگ سازمان ملل متحد ناپدید شد و بیش از یک ماه باعث شایعاتی که او ممکن است شده اند مخلوع در یک کودتا. کره شمالی رسانه های بعد نشان داد او راه رفتن با عصا; کره جنوبی هوش گفت که او تا به حال تحت عمل جراحی مچ پا.

در طول سال مقامات بالا گزارش به اعدام شده اند نیز اغلب مطرح است. در سال 2015 یک کره شمالی پناهنده ادعا کرد که آقای کیم دستور داد او را عمه کشته با سم. اما عمه کیم Kyong-هوی دوباره پدید آمده در پیونگ یانگ در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>