کیم جونگ سازمان ملل متحد دوباره در کره شمالی پس از هفته ها حدس و گمان – گزارشاین رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد, به نظر می رسد برای اولین بار در تقریبا سه هفته با توجه به رسانه های دولتی پس از حدس و گمان است که او تا به حال شده است به طور جدی بیمار زیر عمل جراحی قلب.

دولت خبرگزاری KCNA منتشر شد عکس ظاهرا نشان کیم افتتاح یک کارخانه کود در Sunchon شمال پایتخت خبر دادند.

KCNA گفت: Kim همراه با دیگر مقامات ارشد از جمله نفوذ خود را خواهر کوچکتر کیم یو-جونگ برش روبان در یک مراسم در روز جمعه.

آنچه به نظر می رسد هزاران نفر از مردم با حضور در این رویداد بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک صورت منتشر بالن و “شکست را به صاعقه وار به سلامتی از “هورا!” برای رهبر انقلاب” آژانس گفت.

این تصاویر نشان داد کیم لبخند زدن و صحبت کردن با مشاوران و همچنین ایرانگردی گیاه است. صحت عکس منتشر شده در سایت رسمی Rodong Sinmun روزنامه نمی تواند بلافاصله تایید کرد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هفته گذشته پیشنهاد رمز و راز در اطراف کیم عدم حل خواهد بود “به زودی” کاهش یافته است به نظر در KCNA گزارش. “ما باید چیزی برای گفتن در مورد آن را در زمان مناسب” او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید است.

این رهبر کره شمالی گذشته دیده می شد در روز 11 مارس زمانی که او ریاست یک حزب کارگران دفتر سیاسی نشست. رسانه های دولتی را منتشر تک عکس از کیم برای بیش از دو هفته پس از آن تاریخ اما انجام گزارش های خود را در زندگی روزمره از جمله دیپلماتیک پیام های ارسال شده به دیگر رهبران جهان.

گمانه زنی ها از محل جمع آوری سرعت پس از او از دست رفته 15 مارس سالروز تولد پدر بزرگ خود را – و کره شمالی, موسس, Kim Il-sung – که مهم ترین رویداد سیاسی کشور تقویم. این اولین بار بود که جوان کیم تا به حال از دست رفته این رویداد پس از تبدیل شدن به رهبر.

یک روز پیش او حاضر نیست در راه اندازی چندین برد کوتاه, موشک, با وجود داشتن شخصا نظارت مشابه راه اندازی در گذشته است.

شایعات که کیم که پس از فوت پدرش کیم جونگ ایل در اواخر سال 2011 بود که به طور جدی ناخوشی شروع با کره جنوبی گزارش ادعا او قرار گرفته بودند “قلب و عروق روش” در Hyangsan بیمارستان در نزدیکی پیونگ یانگ در 12 آوریل و recuperating در یک ویلا در نزدیکی کوه Myohyang.

Daily NK یک سئول مبتنی بر وب سایت با راز مخاطبین در شمال ادعا کیم سلامت وخیم شده بود پس از ماه اوت گذشته به دلیل سنگین سیگار, چاقی و کار زیاد. که گزارش شد و به دنبال آن ادعای یک مقام آمریکایی که نامش ذکر نشده به نقل از سی ان ان که کیم بود “در خطر”.

روز بعد, 38, شمال واشنگتن-بر اساس کره شمالی نظارت پروژه در گفت و گو با تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره ای آن را اعتقاد بر این نشان داد کیم قطار پارک ونسن یک رفت و آمد مکرر در ساحل شرقی که در آن رهبر به شدت محافظت خانه برای تعطیلات.

اما دفتر رئیس جمهور کره جنوبی, ماه Jae-در گفت: آن را تشخیص داده و بدون علائم غیر معمول در کره شمالی و یا هر واکنش اضطراری توسط آن حزب حاکم نظامی و کابینه. سئول گفت: این اعتقاد کیم هنوز مدیریت امور دولت اما ماندن در مکانی نامشخص در خارج از پیونگ یانگ.

دفاع مقامات آمریکا گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که کیم از دست داده بود کنترل نظامی این کشور.

کره شمالی رسانه ها ارائه نمی دهد یک توضیح برای کیم غیاب در شنبه گزارش.

هفته گذشته کره جنوبی وحدت وزیر Kim Yeon-chul که مسئول نظارت بر تعامل با پیونگ یانگ گفت: ممکن بود که کیم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر شیوع کروناویروس.

کره شمالی همچنان به ادعای آن ثبت نشده است تنها یک مورد از Covid-19 رغم های مرزی با چین که در آن شیوع اعتقاد بر این است که آغاز شده است.

هری Kazianis, مدیر ارشد, کره ای مطالعات در مرکز منافع ملی فکر می کنم تانک در واشنگتن گفت: coronavirus نظریه قابل قبول است.

“محتمل ترین توضیح برای کیم شرایطی است که با کره شمالی اعلام coronavirus همه گیر یک تهدید وجودی … او به احتمال زیاد در نظر گرفتن مراحل را برای اطمینان از سلامت خود یا ممکن است نهفته در برخی از راه و شخصا توسط ویروس” Kazianis گفت: پس از KCNA منتشر شد به گزارش.

این اولین بار نیست که کیم را شکست به نظر می رسد در مکان های عمومی باعث شده گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

در سال 2014 او کاهش یافته و از چشم برای نزدیک به شش هفته قبل از کرد با چوب در راه رفتن. روز بعد کره جنوبی جاسوسی آژانس گفت که او تا به حال تحت عمل جراحی برای برداشتن کیست از مچ پا خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>