قاتل گرما: ما نژادی و بی عدالتی بدتر خواهد شد به عنوان بحران آب و هوا ،خطرناک موج گرما در حال تشدید سیستمیک نژادی و نابرابری با افزایش درجه حرارت رود بیشتر نقطه ضعف جوامع از رنگ اگر انتشار گازهای گلخانه ای در حفظ و افزایش تحقیقات جدید نشان می دهد.

گرمای شدید در میان مرگبارترین آب و هوا خطرات بشریت چهره با توجه به بحران آب و هوا که منجر به هزاران مرگ و میر در ایالات متحده در هر سال است.

موج گرما شده اند اتفاق می افتد بیشتر از اواسط قرن 20 و وجود نصب اجماع در میان دانشمندان آب و هوا که خطرناک حملات درجه حرارت بالا و رطوبت تبدیل خواهد شد به طور قابل توجهی شایع تر است و بیشتر شدید و طولانی مدت و بدون کافی اقدام به محدود کردن گرمایش جهانی.

در حال حاضر اطلاعات جدید ارائه شده به طور انحصاری به نگهبان توسط اتحادیه دانشمندان نگران (UCS) نشان می دهد:

  • قاتل گرما است که در حال حاضر تحت تاثیر جوامع نابرابر: بین 1971 تا 2000 آمریکا شهرستانهای با بیش از 25 درصد ساکنان سیاه تحمل به طور متوسط 18 روز با درجه حرارت بالا 100F (38C) نسبت به مدت هفت روز در هر سال برای شهرستانهای با کمتر از 25 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار.

  • در اواسط قرن اگر پاریس, آب و هوا بر اهداف برآورده نشده ما در شهرستان ها با بزرگتر, سیاه, جمعیت روبرو خواهد شد متناوب 72 بسیار داغ روز یک سال به طور میانگین در مقایسه با 36 روز در شهرستانهای بزرگ با کوچکتر آفریقایی جمعیت با توجه به UCS.

  • لاتین جوامع نیز رنج می برند به طور نامتناسبی: از لحاظ تاریخی شهرستانهای با بیش از 25% اسپانیایی/Latinx ساکنان تجربه 13 روز بسیار گرم روز در سال در حال افزایش به 49 در اواسط قرن اگر انتشار گازهای گلخانه ای نه محدود.

“این به طور قابل توجهی بالاتر قرار گرفتن در معرض گرمای شدید یک مصنوع که در آن مردم تمایل به زندگی در ایالات متحده است که یک میراث برده داری” گفت: ارشد آب و هوا دانشمند Kristina دال که انجام شده بخش تقسیم تحلیل نگهبان.

این یافته ها می آیند به عنوان نگهبان راه اندازی یک سری از این هفته آب و هوا, شمارش معکوس در مفاهیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به گرفتن ما از پاریس آب و هوا سازمان در 4 نوامبر یک روز پس از انتخابات ریاست جمهوری.

دال افزود: “حتی اگر اقدام سریع گرفته شده است به منظور محدود کردن آینده افزایش درجه حرارت به 2C ما می توانیم انتظار افزایش قابل توجهی در فرکانس گرمای شدید است که تاثیر می گذارد مردم از رنگ بیشتر به شدت به عنوان یک نتیجه از نژادپرستی نظاممند. اگر ما ضربه گذشته که با هدف افزایش و نابرابری خواهد بود. گرمای شدید است آب و هوا عدالت موضوع است.”

آفریقایی آمریکایی داده های تاریخی
آمریکای لاتین historial داده

پاریس امور

آمار رسمی نشان می دهد که در این سال است در مسیر به حداقل دوم داغترین ثبت شده هر چند برخی از دانشمندان هشدار می دهند که در سال 2020 می تواند حتی ضرب و شتم 2016.

در ضمن coronavirus موارد در حال افزایش در این کشور در میان درجه حرارت سوزان است که صرفه جویی در زندگی محافظ ماسک صورت و اقامت در خانه سفارشات دشوار است با رعایت و صرفه جویی در زندگی گرما کاهش اقدامات مانند مکان خنک کننده مراکز و استخرهای شنا دشوار است به ارائه.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به عقب نشینی از توافق پاریس باعث گسترده محکومیت بین المللی به دلیل عدم کاهش گازهای گلخانه ای خواهد شد که عواقب مخربی در هر جنبه ای از زندگی از جمله توانایی ما به کار مطالعه و بازی.

در اواسط قرن سوم در امریکا 481 بزرگترین شهرستانها را تحمل درجه حرارت بالاتر از 105F (40.5 C) در حداقل 30 روز در سال افزایش از فقط سه شهر تاریخی (ال سنترو و Indio, California, و یوما) با توجه به نقطه عطفی UCS گزارش از 2019.
Tucson, Arizona at sunset on 26 August 2019.

در پایان این قرن این امر افزایش به 60 درصد از شهرستانها که معادل 180 میلیون آمریکایی در خطر بالقوه کشنده عوارض ناشی از گرمازدگی و خستگی گرما. در این سناریو کودکان نمی خواهد بود قادر به بازی در خارج و کشاورزان را در تلاش برای دریافت محصولات به بازار است.

کشاورزی و صنعت که بستگی به ارزان مهاجر کار بسیاری از کارگران به ویژه مستند نشده مهاجران در حال حاضر اغلب فاقد دسترسی به مهم کاهش اقدامات مانند معافیت های منظم و سایه خدمات پزشکی کافی آب تمیز و بیمه بهداشت و درمان.

این Covid-19 همه گیر است که هدف قرار دادن مردم از رنگ و جوامع بومی سخت ترین و دال را تحلیل جدید می افزاید: به بدن در حال رشد از شواهد ارتباط سیستمیک نژادپرستی به نامتناسب تاثیر بحران آب و هوا از جمله گرمای شدید.

جزایر حرارتی

در شهرهای ایالات متحده در سراسر کشور موج گرما به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار محلات محروم با تشکر میراث تبعیض آمیز سیاست های مسکن انکار مالکیت خانه و اساسی خدمات عمومی به مردم از رنگ با توجه به تحقیقات منتشر شده در آب و هوا در اوایل این سال است.

این نتیجه از خیابان که در آن مردم از رنگ زندگی می کردند که مدرج به عنوان “خطرناک” شروع در 1930s – در غیر این صورت شناخته شده به عنوان redlining – که پس از آن را رد طیف وسیعی از دولتی و خصوصی خدمات بانکی از جمله بهداشت و درمان و پارک در حالی که اختصاص داده شده برای محیط زیست سمی چنین پروژه هایی به عنوان محل های دفن زباله و گیاهان شیمیایی است.

جزایر حرارتی شهر – ویژگیهای فراوان گرما به دام انداختن سازه ها از قبیل پروژه های مسکن و آسفالت پارک خودرو و عدم پوشش گیاهی – آیا تا به 12.6 F داغتر از غیر redlined محله در همان شهر است.

گرما اختلاف وجود دارد در 94 درصد از 108 شهرستانها مورد بررسی قرار گرفت. به عنوان مثال در بیرمنگام آلاباما متوسط دما در redlined محلات, که حساب برای 64 درصد از این شهر در حال حاضر 8F بالاتر از لحاظ تاریخی سفید محله.

Vivek Shandas استاد مطالعات شهری و برنامه ریزی در دانشگاه ایالتی پورتلند و نویسنده سرب از آب و هوا مطالعه گفت: “این یک سیستماتیک موذی روند که تا به حال یک اثر دومینو در جوامع محروم است که امروز ما می بینیم در شرایط آب و هوایی تاثیر است.”

موج گرما ادامه خواهد داشت بدتر در جنوب, اما, شدید دما نیز در حال گسترش به مناطق عادت و بد مجهز به کاهش تاثیر با توجه به جن بردی ارشد تحلیلگر داده های آب و هوا در مرکزی, a not-for-profit group.

آب و هوا مرکزی
(ClimateCentral)

این یک توهم نیست: تابستان داغتر سراسر ایالات متحده بررسی محل خود را در اینجا: https://t.co/5OE8Qwzf6L #ClimateMatters pic.twitter.com/OQrXzMieI5

21 ژوئیه سال 2020

در مینیاپولیس که در آن پلیس به قتل جورج فلوید باعث سراسر کشور ضد نژادپرستی تظاهرات متوسط در طول روز در تابستان درجه حرارت افزایش یافته است 2.3 F از آنجا که 1970s; در شب آن را تا 4.3 F با توجه به آب و هوا مرکزی. تعداد بالاتر از متوسط داغ روز تا 25 درصد بیش از مدت مشابه.

همانطور که با خشونت پلیس و نژاد پرستی و همچنین دیکته قرار گرفتن در معرض مرگبار گرما. در مینیاپولیس سابق redlined محلات که در آن بیشتر افراد کم درآمد و مردم از رنگ هنوز هم زنده هستند و تقریبا 11F داغتر – سومین متوسط اختلاف پس از دنور و پورتلند.
Protesters march towards the barricade of the George Floyd Memorial in Minneapolis, Minnesota after marching 8 miles over 5 hours in 95F (35C) heat.

این نه فقط فقدان درختان پارک و دسترسی به منابع اقتصادی برای کاهش مضر بالقوه کشنده تاثیر گرمای شدید مانند تهویه مطبوع بلیط سینما و حتی کرایه اتوبوس برای رسیدن به یک مرکز نیز نابرابر مطالعات نشان می دهد.

در سال 2016 ارزش خالص معمولی سفید خانواده بود $171,000 – تقریبا 10 برابر بیشتر از یک خانواده با توجه به موسسه بروکینگز.

در ضمن زمینه های بهداشتی و خطرات زیست محیطی است که معمولا بیشتر بر مردم از رنگ مانند آلودگی هوا و دیابت و چاقی و فشار خون بالا و همچنین افزایش خطر ابتلا به گرما بیماری های مرتبط با.

عملکرد مدرسه

در بسیار داغ روز, دانش آموزان, تلاش برای یادگیری به عنوان یک نتیجه از حرارت ناشی از تغییرات فیزیولوژیکی. به عنوان درجه حرارت صعود, کودکان در مدارس بدون کافی تهویه مطبوع انجام بدتر در آزمون.

در یکی از های اخیر در سراسر کشور مطالعه با استفاده از داده ها از بیش از 12000 مدارس و 10 میلیون متوسط و بالا مدرسه, دانش آموزان, محققان دریافتند که یک 1F داغتر از میانگین سال تحصیلی را کاهش یادگیری در حدود 1 درصد.

اما اثرات گرما بر یادگیری بیشتر در تلفظ به صورت سیاه و سفید و قهوه ای و دانشجویان و کسانی که زندگی در محله های فقیر به دلیل تهویه مطبوع – مانند دیگر ضروری مدرسه زیرساخت های – محلی تامین می شود و نابرابر توزیع شده است.

تاثیر منفی گرما تجمع می یابد با توجه به اطلاعات منتشر شده در مجله اقتصادی که نشان می دهد که تا 7 درصد از نژادی دستاورد شکاف را می توان به ترکیبی از بیشتر داغ روز داغتر و کلاس های درس برای آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین دانش آموزان است.

در anop-ed امروز ایالات متحده آمریکا در سال گذشته co-نویسنده R Jisung پارک محیط زیست اقتصاددان در دانشگاه UCLA Luskin مرکز نوآوری نوشت: “واشنگتن منجر اساسا $0 برای بهبود و یا حفظ امکانات مدرسه. این کوته است … تطبیق با تغییرات آب و هوایی است که یک ماده نژادی و عدالت اقتصادی به خصوص در مدارس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net