‘Kickass زنان برنده’: وارن را به مردم آیووا نمایندگان شان همین دلیل او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستنساعت پس از این مجلس با استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موکول شب در واشنگتن روز جمعه الیزابت وارن محدود به یک آبجوسازی در مرکز شهر Des Moines, Iowa.

این سناتور ماساچوست و دموکرات نامزد ریاست جمهوری نمایش انرژی بیلی سگ شکاری طلایی و ستاره برک آوت از کمپین پریدند در بالای جعبه و استقبال اتاق بود که پس از بسته بندی کارکنان صبر کنید تا به حال به درخواست مهمانان به تصویب خود را پاینت عینک به نوار پر شود چرا که آنها نمی تواند اتوبوس جداول و اجرا کرده بود از آنهایی که تازه.

وارن از دست رفته بود زودتر کمپین تجمع در سراسر خیابان را به دلیل استیضاح و تشکر حامیان او برای تبدیل کردن. و سپس او تبدیل به تشکر از او کمپین co-صندلی که پا در وارن در غیاب او: congresswomen Deb Haaland جدید مکزیک کتی پورتر کالیفرنیا و Ayanna Pressley ماساچوست بودند که همه بخشی از یک موج رکورد از زنان منتخب در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

“شما می دانید آنچه که من دوست دارم در مورد آنها ؟ وارن گفت: در شب جمعه با اشاره به اعضای کنگره است. “آنها ثابت کند که kickass زنان برنده شوید.”

در آخرین روزهای قبل از آیووا, قفقاز, Warren است به صراحت مقابله با نگرانی در میان برخی از رای دهندگان در مورد نامزدی یک زن دیگر را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. و برای هر کسی که هنوز خالی از سکنه شده توسط هیلاری کلینتون را شکست در سال 2016 سه زن توسط وارن سمت خدمت به عنوان یک یادآوری از آنچه تغییر کرده است.

“زنان انجام شده است به خوبی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شده است,” وارن گفت: حامیان در یک تله تاون هال اوایل این هفته. “2020 است 2016.”

تمرکز شدید در تسکین lingering هر شک و تردید در مورد او electability نشان دهنده میل شدید توسط دموکرات ها در آیووا و در سراسر کشور برای سرنگون کردن رئیس جمهور از آنها به عنوان منحصر به فرد را انتخاب کنید. این ترس به شکل اولیه بحث این چرخه تشدید تمرکز است که بهترین موقعیت را به نفع خود در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری یک محاسبه که اغلب آثار علیه زنان و اقلیت نامزدها.

در حالی که حمایت وارن غوطه ور در چند ماه گذشته او یکی از بزرگترین و مهمترین سازمان سیاسی عملیات در آیووا که می تواند به اثبات قاطع سه شنبه شب ، نظرسنجی های اخیر از آیووا نشان می دهد هیچ روشن frontrunner و تعداد زیادی از جلسه را برانگیخت هنوز بلاتکلیف است.
Congresswoman Ayanna Pressley campaigns for Senator Elizabeth Warren in Des Moines, Iowa, on 31 January.

فشرده بین ورمونت سناتور برنی ساندرز که تثبیت پشتیبانی در سمت چپ در ماه های اخیر و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که باقی مانده است بالا انتخاب کاندیدای میانه وارن در حال حاضر ساخت صریح و روشن مورد که چرا مردم آیووا نمایندگان شان باید به نوبه خود به او در شب دوشنبه.

“ما را در فینال سکته مغزی, اما درک ما خواهد شد و ما باید گرد هم می آیند به عنوان یک حزب و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” وارن گفت: صدها نفر از هواداران در ورزشگاه در سدار رپیدس در روز شنبه. “و من برنامه ای برای آن.”

در آخر درخواست تجدید نظر به مردم آیووا نمایندگان شان در این آخر هفته وارن به دنبال بازیگران خودش را به عنوان منحصر به فرد قرار است برای متحد کردن حزب. متحدان دفاع و پشتیبانی خود را به عنوان یک اجماع-نامزد که می تواند تحریک دموکراتیک پایه رای دهندگان بدون اعتقاد یا ایدئولوژیک پهلو. اخیر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه های نظرسنجی ها یافت می شود که وارن بالا انتخاب دوم دموکراتیک اولیه رای دهندگان در سراسر کشور یک موقعیت است که می تواند مهم در روز دوشنبه قفقاز که در دور دوم انتخابات مورد نیاز است.

در تظاهرات و حوادث سناتور معرفی شد توسط سخنرانان که caucused برای برنی ساندرز و کلینتون در سال 2016 و همچنین از سخنرانان که در ابتدا تایید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دیگر در مسابقه از جمله Cory Booker و کامالا هریس. یک آگهی جدید منتشر شده توسط کمپین ویژگی های یک مرد روستایی از, آیووا که پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 اصرار دارد که وارن می توانید کاملا شکست جمهور.

“برای افرادی است که می گویند که یک زن نمی تواند برنده من می گویند: مزخرف,” او می گوید. “من معتقدم که یک زن می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و به اعتقاد من الیزابت است که زن است.”

“من صحبت های زیادی در مورد چگونگی همدلانه او است اما اجازه بدهید شما را به یکی دیگر از ‘e’ کلمه” Pressley گفت: در یک تجمع در شهر آیووا. “او electable بیش از حد.”

هواداران در آیووا می گویند که آنها می خواهم که او برنامه ریزی دقیق. آنها در سخن گفتن بر او درک از سیاست و نگرش می تواند انجام دهد. بسیاری از زنان کشیده شده به داستان شخصی. بتی حلقه چاه که برنامه ای برای حزبی برای وارن در ایمز گفت: او بیش از حد بزرگ شده در یک خانواده طبقه کارگر در اوکلاهما.

“من یک Okie,” او گفت: محکم دست او را به قلب او. “داستان او داستان من است.”

دن اوبراین یک caucusgoer در رپیدز سرو وارن می گوید که “مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن”. “او یک uniter,” او گفت:, و اضافه کرد که او دوست دارد او را “عقل” و “انرژی مثبت”.

همسرش کارول اوبراین کشیده شده است به وارن سیاست پلت فرم و به طور خاص برنامه ریزی خود را به تعمیرات اساسی امریکا سیستم بهداشت و درمان.

“برخی از نامزدها می خواهید به اندک اندک خوردن در اطراف لبه,” او گفت:. “من فکر نمی کنم که یک استراتژی حرکت خواهد کرد که سیستم بهداشت و درمان به قیمت واقعی.”

وارن پیشنهاد کرده است یک نسخه از مدیکر برای همه است که از بین بردن بیمه خصوصی و انتقال به یک دولت-اجرای سیستم بهداشت و درمان پس از سه سال ، این طرح جلب انتقاد از ترقی خواهان که مخالف بودند به مرحله گذار و از میانه های ایمان مدیکر برای همه صدمه خواهد دموکرات ها در انتخابات پارلمانی. پس از حملات در بهداشت و درمان و موقعیت سنجی نشان داد او ایستاده لغزش پشت Sanders.

“من تکیه داده بود به سمت الیزابت وارن در بهار اما پس از آن او با این ایده در بهداشت و درمان و من در او” گفت: فیلیپ Cantrell بازنشسته کارگر نگهداری از Fruitland, آیووا که با حضور بایدن کمپین رویداد در موسکتین این هفته است. او با توجه به حمایت از مینه سوتا سناتور ctq.

تام Huber, 72, حضور وارن رالی در شهر آیووا در روز شنبه به عنوان او تلاش می کند برای تصمیم گیری در میان بایدن Buttigieg و Klobuchar.

“وارن کمی لیبرال برای من,” او گفت:. “من بیشتر از وسط جاده به همین دلیل است که سه نفر دیگر بیشتر وسط جاده. اما من دوست دارم او را در نظر خود فرد و آنچه او را از انجام حرفه خود را پس خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

پورتر بومی Iowan که در حال حاضر نشان دهنده یک حومه کالیفرنیا منطقه که نه رای برای یک دموکرات از 1930s استدلال کرد که وارن می توانید درخواست تجدید نظر به طیف جمعیتی.

“من نماینده جمهوری خواه district,” او گفت: جمعیت در شب جمعه “و من همه را برای الیزابت وارن.”

در صلح درخت دم در شب جمعه, Shireen کارتر یک وکیل در نورواک بود در میان صدها نفر از مردم که منتظر در وارن در حال حاضر معروف selfie خط. اما او نیز تا به حال چیزی برای نشان دادن سناتور: صفحه خلاصه ای از بدهی وام دانشجویی از دانشکده حقوق.

از آن شب او بدهکار $280,075.58.

“او به من داد یک آغوش بزرگ و گفت که ما از رفتن به رفع که در نه ماه” کارتر گفت: پس از تبادل با وارن که دارای یک طرح ببخش ترین بدهی وام دانشجویی. “من امیدوارم که رای دهندگان به او این فرصت را به انجام این کار است.”

گزارش اضافی توسط جوآن E گرو در شهرستان آیووا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>