کلید گزیده ای از Barr مصاحبه با ABC

دادستان کل William P. بر تحویل تیز سرزنش روز پنج شنبه به رئیس جمهور تهمت دفاع از نقش وزارت دادگستری در چهره رئیس جمهور مداوم حمله.

در مصاحبه با ABC News, آقای Barr خطاب به عواقب این هفته بیش از یک مورد مربوط به یک دوست دیرین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, Roger J. سنگ جونیور که به اعدام محکوم شده در سال گذشته از مانع یک تحقیق کنگره. نظرات خود را به مبلغ نادر عمل متقابل توسط یک دولت رسمی که تقریبا unflinchingly ایستاده بود توسط رئیس جمهور از طریق سیاسی حساس تحقیقات و استیضاح پرس و جو.

آقای Barr گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از اظهارات تحقیر بیش از صدور حکم توصیه هایی برای آقای سنگ تضعیف وزارت دادگستری و آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.” ارشد مقامات از جمله آقای Barr مداخله در این هفته به توصیه بیشتر ملایم جمله آقای ترامپ صرف روز پس از آن انتقاد بخش و دادستان و قاضی نظارت آقای سنگ مورد.

در اینجا برخی از کلید نقل قول از آقای Barr مصاحبه:

“به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش — در مورد افرادی که در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد — آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

“همانطور که من شما می دانید گفت: من تایید من در آمد به خدمت به عنوان دادستان کل. من مسئول همه چیز است که اتفاق می افتد در این بخش اما چیزی که من بیشتر مسئولیت مسائل است که به ارمغان آورد به من برای تصمیم گیری است. و من به کسانی که تصمیم گیری بر اساس آنچه که من فکر می کنم که کار درست را انجام دهد و من قصد ندارم به زورگویی و یا تحت تاثیر قرار توسط هر کسی. و من در آن زمان گفت: آیا آن را, کنگره, روزنامه, سرمقاله, تخته و یا رئیس جمهور. من قصد دارم به انجام آنچه که من فکر می کنم درست است. و شما می دانید, من فکر می کنم من می توانم انجام کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

“نه. من نه در مورد راجر سنگ مورد در کاخ سفید است.”

“در بسیاری از مناطق که تحت تاثیر قرار نمی شخصی خود را به منافع تروریسم و یا تقلب توسط یک بانک یا چیزی شبیه به آن که در آن او در مورد چیزی به او می گفت:” من فکر می کنم کسی باید نگاه به آن است.’ که کاملا مناسب است. اگر او می گویند برو تحقیق کسی و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی و سپس یک وکیل به طور کلی نباید حمل که نمی کنند ،

“من فکر می کنم که در شرایط فعلی به من گفت: واقعیت این است که توییت وجود دارد و مربوط به چیزهایی است که ما در حال انجام در بخش نوعی به قسمت آسیاب و به همین دلیل من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>