کنتاکی زن و شوهر را تحت بازداشت خانگی پس از امتناع از امضای خود COVID-19 قرنطینه سفارش


کنتاکی زن و شوهر را تحت بازداشت خانگی و مجبور به پوشیدن مچ پا مانیتور برای امتناع از ثبت نام خود قرنطینه سفارش با وجود تست مثبت برای coronavirus پس از سفر به میشیگان

  • الیزابت و اشعیا Linscott از ردکلیف کنتاکی گفت: آنها قرار داده شد در خانه دستگیری توسط مقامات که نشان داد تا در خانه خود پنج شنبه
  • زن و شوهر نیز مجهز به دستبند مچ پا پس از همسر کاهش یافته است به ثبت نام خود قرنطینه منظور پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19
  • این زن تا به حال به طور داوطلبانه آزمایش coronavirus قبل از رفتن به دیدار پدر و مادر او در میشیگان و متوجه شد او مثبت بود اما با هیچ علائم
  • او گفت که او کاهش یافته است به ثبت سفارش و دلیل آن را محدود سفر مگر اینکه او اولین تماس Hardin County Health Department
  • الیزابت گفت: او که قرار بود به دریغ بنابراین او می تواند در تماس با مقامات بهداشت اگر او را در اولویت قرار بود به ترک خانه به دنبال درمان های پزشکی برای ویروس کشنده
  • کنتاکی تا به حال بیش از 22,000 موارد از coronavirus و 688 مرگ و میر

یک کنتاکی زن و شوهر قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی و مجبور به پوشیدن مچ پا مانیتور پس از امتناع از امضای خود قرنطینه منظور پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

الیزابت و اشعیا Linscott گفت مقامات از وزارت بهداشت و درمان و کلانتر را نشان داد تا در ردکلیف, کنتاکی, صفحه اصلی سهشنبه چرا که او کاهش یافته است به ثبت سفارش.

این زن تا به حال به طور داوطلبانه آزمایش COVID-19 قبل از رفتن به دیدار پدر و مادر خود را از دولت و متوجه شد او مثبت بود اما بدون علائم است.

او گفت به ثبت نام خود قرنطینه جهت که محدود خانواده را به خانه خود را مگر اینکه او اولین تماس Hardin County Health Department WBTV گزارش شده است.

الیزابت گفت که او کاهش یافته است به ثبت سفارش و دلیل آن را به معنای او را به صبر و تماس با مقامات قبل از به دنبال فوری به درمان پزشکی اگر او بیمار شد با ویروس مرگبار است.

Elizabeth and Isaiah Linscott of Radcliff, Kentucky, said they were placed on house arrest by authorities who showed up at their home Thursday because she declined to sign a COVID-19 self-quarantine order. Husband and wife are pictured from an in image posted on Instagram

الیزابت و اشعیا Linscott از ردکلیف کنتاکی گفت: آنها قرار داده شد در خانه دستگیری توسط مقامات که نشان داد تا در خانه خود پنج شنبه به خاطر او کاهش یافته است به امضای COVID-19 self-قرنطینه سفارش. زن و شوهر تصویر از یک تصویر ارسال شده در Instagram

The couple not only landed under house arrest, but were forced to wear ankle bracelets by their local health officials

زن و شوهر نه تنها فرود آمد تحت بازداشت خانگی شد مجبور به پوشیدن دستبند مچ پا توسط خود مقامات بهداشت محلی

‘بخشی از من بود اگر من برای رفتن به ER, اگر من مجبور به رفتن به بیمارستان هستم و نمی خواهید به صبر برای به دست آوردن تایید برای رفتن,” او گفت:.

یک سخنگو از Hardin County Health Department بود فورا در دسترس زمانی که DailyMail.com رسیده است:

الیزابت به یاد می آورد او بدست خودش تست شده برای COVID-19 به عنوان یک اقدام احتیاطی قبل از رفتن به دیدار پدر و مادر او و دیگر خانواده است.

‘پدربزرگ و مادربزرگ من می خواستم به دیدن من, هم,” او گفت:. بنابراین فقط به مطمئن شوید که اگر آنها آزمایش منفی است که آنها خوب خواهد بود, همه چیز خوب خواهد بود.’

زن گفت که او در تماس با مقامات بهداشت پس از دریافت نتیجه تست مثبت بود که هنگامی که از آنها خواسته او را به امضای خود به قرنطینه سفارش.

Elizabeth said she had gotten herself tested as a precaution before going to visit her parents and other family.

الیزابت گفت که او تا به حال بدست خودش آزمایش به عنوان یک اقدام احتیاطی قبل از رفتن به دیدار پدر و مادر او و دیگر خانواده است.

حتی اگر او کاهش یافته است به ثبت نام الیزابت گفت WBTV که او هنوز هم به دنبال اقدامات احتیاطی مناسب اگر او تا به حال نیاز به درمان های پزشکی از جمله افشای است که او تا به حال آزمایش مثبت است.

او شکست را به امضای خود به انزوا و کنترل جنبش توافق منظور,’ ارمغان آورد یک سفر غیر منتظره از Hardin County Sheriff را در روز پنج شنبه.

“من باز کردن درب و وجود دارد مانند هشت مختلف مردم گفت: شوهرش بني اسرائيل بود که در زمانی که مقامات نشان داد تا گزارش WAVE3.

‘پنج اتومبیل های مختلف و گفتم: چه خبره ؟ این مرد در یک دست کت و شلوار با یک ماسک آن را وزارت بهداشت و دارای سه مقالات مختلف برای ما. برای من و دختر من است.’

Elizbeth Linscott's failure to sign a 'Self-isolation and Controlled Movement Agreed Order,' brough an unexpected visit from the Hardin County Sheriff's Office to her home on Thursday. 'I open up the door and there's like eight different people,' said her husband Isaiah (left)

Elizbeth Linscott شکست به ثبت نام خود به انزوا و کنترل جنبش توافق منظور,’ موجب یک سفر غیر منتظره از Hardin County Sheriff را به خانه اش در روز پنج شنبه. “من باز کردن درب و وجود دارد مانند هشت مختلف مردم گفت: شوهرش اشعیا (سمت چپ)

مچ پا و دستبند و آنها در حال حاضر خواهد شد هشدار مقامات اگر زن و شوهر می شود بیش از 200 پا از خانه خود را.

“ما نمی غارت یک فروشگاه ما نمی سرقت چیزی به ما نمی رسید و اجرا ما چیزی نمی اشتباه’ الیزابت Linscott گفت WAVE3.

او اضافه کرد که او نیت نمی شد به سرپیچی خود شده است.

که دقیقا همان چیزی است که مدیر عمومی وزارت بهداشت گفت: قاضی بود که من امتناع خود قرنطینه به دلیل این نیست که در تمام,’ Linscott گفت.

“من هرگز نمی گفت که.

شده اند وجود دارد بیش از 3.7 میلیون نفر در ایالات متحده از کروناویروس که متهم شده است برای بیش از 140,000 مرگ و میر.

کنتاکی است که در میان کشورهای که از بازگشایی موظف مستندات تا به حال بیش از 23,000 موارد و بیش از 670 مرگ و میر.

به عنوان موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور, فرماندار اندی Beshear یکشنبه اعلام کرد که کنتاکی بود و 979 مورد جدید از COVID-19 بود که بزرگترین واحد در روز افزایش همه گیر برای دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net