کنت استار, راننده از کلینتون استیضاح می کند در مورد چهره برای مغلوب ساختن پیشی جستنیک استار دوباره متولد شده است.

کنت استار که به عنوان مشاور مستقل بود و نوک نیزه در استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون بود قبل از سنا در روز دوشنبه و شکایت کرده است که استیضاح تبدیل شده است و بیش استفاده می شود و weaponised.

به عنوان مرگ-از-طنز لحظه های رفتن آن شده اند که مانند چارلتون هستون استدلال در برابر اسلحه, مارگارت تاچر محکوم خصوصیسازی یا کیم کارداشیان نشان می دهد که شهرت مبالغه شده است.

“کن استار خواستار این دوره ‘سن استیضاح” و می پرسد: ‘ما چگونه به اینجا رسیدیم؟” توییتی پل Begala سابق کلینتون, مشاور “او سپس شلاق یک دست آینه و می گوید:” آه ، آن را به من بود. من بد است.'”

هنوز تمام بحث در راهروهای کنگره شده بود در مورد این محاکمه را Perry Mason لحظه: یک شبه نیویورک تایمز گزارش داده است که جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی به طور مستقیم مرتبط خودداری از کمک نظامی به اوکراین با فشار برای تحقیقات سیاسی رقیب جو بایدن.

می تواند نشانه ای از یک جمهوری خواه شورش و تقاضا برای شهود? خواهد بود وجود دارد یک ضد حمله از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی تحویل با تمام آتش و گوگرد از قرون وسطی واعظ ؟

هیچ جای آن در اینجا آمد استار ارائه یک ساعت خشک قانونی که از اظهارات تبدیل اتاق به یک دانشگاه سالن سخنرانی با سناتور شبیه یک مجموعه مادر (در برخی موارد بسیار قدیمی) دانشجویان موظف به یادداشت ها.

استار ظاهر به نمایندگی از ادغام دو زمان جریان ارزش از دکتر. ناگهان ما شده بود در حال تکان بازگشت به اواخر 1990s جهان از Whitewater, “travelgate”, “filegate”, “troopergate”, Monica Lewinsky و جدید ترین جرم محاکمه و تبرئه از یک رئیس جمهور.

کلینتون است به عنوان دوست داشتنی به عنوان او استفاده می شود به در امروز حزب دموکرات اما حتی پس از استقرار استار با پیک از گستاخی می دانند بعید به نظر می رسید به پیروزی هر یک از اعضای آن بیش از.

دو دهه پیش استار شد بدنام به عنوان یک بی رحم جمهوری خواه عذاب و شکار کردن یک دوست خوب دموکراتیک رئیس جمهور. تیم خود را شامل برت Kavanaugh در حال حاضر بحث تهمت منصوب به دیوان عالی کشور که برافراشته در برابر کلینتون “سنگدلانه و نفرت انگیز” انجام شده است.

در سال 1998 در استار دستور, Lewinsky مواجه شد در اتاق یک هتل توسط افسران مرد و تهدید با 27 سال در زندان مگر اینکه او عینک یک سیم و مهر و موم شده در برابر دادگاه کلینتون. که در همان سال زمانی که او تصمیم گرفت به شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس استار اخلاقی مشاور ساموئل داش استعفا داد و سرزنش استار: “شما باید خود را نقض تعهدات مستقل مشاور اساسنامه و غیرقانونی نفوذ در قدرت استیضاح که قانون اساسی به تنها به خانه.”
Kenneth Starr is sworn in on Capitol Hill Thursday in 1998, prior to testifying before the House judiciary committee’s impeachment hearing against Bill Clinton.

این تفرقه استار گزارش کامل از lurid جنسی جزئیات از جمله مایع منی-رنگ لباس آبی و که تا به حال ارگاسم هنگامی که. بنابراین وجود دارد چیزی nauseatingly اتصالات مورد نویسنده آن بازگشت به مرحله در حال حاضر که آمریکا تحت چه شده است به عنوان یک “ستاره پورنو ریاست جمهوری”.

استار مرکزی استدلال روز دوشنبه بود که برای خیلی از اوایل تاریخ آمریکا “شمشیر ریاست جمهوری استیضاح شده بود با روکش”.

اما در حال حاضر او هشدار میدهد: “سنا نامیده می شود به نشستن به عنوان دادگاه عالی از استیضاح همه بیش از حد اغلب. در واقع ما در حال زندگی در آنچه که من فکر می کنم می تواند به درستی به عنوان سن استیضاح.”

سناتورها باید بدانند جاذبه تحمیل نهایی تحریم و سیاسی اختلال در آن علل استار استدلال کرد. “به جای یک بار در یک قرن پدیده آن بود که ریاست جمهوری استیضاح تبدیل به یک سلاح به اختیار داشت در برابر یک حریف سیاسی.”

او را امتحان کنید نه به تظاهر او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کلینتون استیضاح. در واقع او خود را در آغوش گرفت گذشته است. “مانند جنگ استیضاح جهنم است. یا حداقل ریاست جمهوری استیضاح جهنم است … آن را پر از acrimony و آن تقسیم کشور مثل هیچ چیز دیگری. کسانی از ما که به زندگی از طریق کلینتون استیضاح درک است که در یک راه شخصی.”

دموکرات ها بودند تحت تاثیر قرار ندارد. چاک شومر در کت و شلوار تیره غرق عمیق تر به صندلی خود را در دست. دایان فاینستاین در بنفش نشسته با دست خورده. Ctq در فیروزه gazed در اطراف اتاق. برنی ساندرز نقل مکان کرد و دست خود را به عنوان اگر ساخت عروسک های سایه و بارها و بارها در چرخش به عقب در صندلی خود را مانند یک سیار دانشآموز. او شاید خواب, Iowa.

چگونه آنها باید حسرت به جهش تا از صندلی خود و فریاد: “اعتراض خود را افتخار. نفاق!” اما قوانین این عجیب و غریب دادگاه دستور همه افراد به سکوت “در درد از زندان”.
Pam Bondi, a member of Trump’s legal team, during a break in the trial.

هنوز هم به عنوان روز عینک وجود دارد هیچ نشانه ای از بولتون و یا سبیل خود را. به عنوان پیش بینی شده بود تهمت دفاع تیم مورد lionising وکیل شخصی اش رودی جولیانی و اهریمنی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن احتمالا امید به تحمیل برخی از انتخابات آسیب برساند.

وکیل جین راسکین معتقد است که دموکرات ها با استفاده از جولیانی به عنوان یک شی براق از حواس پرتی. “خانه مدیران ممکن است سبک خود را, شما ممکن است مانند اما یکی ممکن است استدلال می کنند که او همه چیز را کلارنس Darrow گفت: دفاع وکیل باید: ظالمانه هتاک کفر آمیز یک سرکش و تبادل نظر.”

سپس Pam باندی سابق فلوریدا دادستان کل تبدیل به آتش در بایدن و پسرش, شکارچی, بیش دومی معاملات کسب و کار در اوکراین. او گذاشته یک مورد است که رسانه های محافظه کار بود سریع به تگرگ به عنوان “ویرانگر” و دیگر رسانه ها اشاره کرد که پر بود از سوراخ. باندی نیست برای مثال ارائه هر گونه مدارک و شواهد از یک “جرم” شایسته تحقیقات جنایی که تهمت بود به دنبال.

اما این ماموریت انجام شده به صورت باندی شکوه مورد whataboutism برای برآوردن دوقلو کارشناسی ارشد کاخ سفید و فاکس نیوز. پخش Chris Hayes اظهار نظر در توییتر: “این هسته از Trumpism: این پوچ بدبینی و طرح ریزی است که هر کس به همان اندازه فاسد و اعمال هر کس مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ما همه در قطره قطره شدن اما برخی از ما به دنبال استار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>