کلیان کانوی نگه می دارد و حمله به جو بایدن برای ماندن در داخل


جاناتان ارنست

در حالی که رهبران در سراسر کشور در حال اصرار آمریکایی ها برای اقامت در خانه های خود برای جلوگیری از گسترش این coronavirus کاخ سفید مشاور کلیان کانوی است که آشکارا به تمسخر گرفتهاند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای تنظیم این مثال است.

“چرا معاون رئیس جمهور بایدن تماس کاخ سفید امروز و ارائه برخی از پشتیبانی ؟ او را در پناهگاه خود را در ویلمینگتون” کانوی گفت: صبح روز چهارشنبه در فاکس و دوستان. در کنار او نفس او افزود: “من باید به شما بگویم که ما در حال صحبت کردن در مورد سیاست در اینجا در کاخ سفید در همه. ما در حال صحبت کردن در مورد هواکش و واکسن نمی بایدن و برنی.”

و در عین حال کانوی در ادامه به حمله بایدن برای انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به بحران از داخل خانه اش بعد در روز.

در طول یک فشار جمعیت در خارج از کاخ سفید کانوی نام آن را “کاملا سودمند” به معاون سابق رئیس جمهور “در پناهگاه خود را در ویلمینگتن فقط lobbing انتقادات” در زمان رئیس جمهور. او به نام بایدن را در مصاحبه “دردناک به تماشای” قبل از اضافه کردن “او طرفداران زیادی وجود دارد که نمی توانید به اندازه کافی از جو بایدن در پناهگاه در دلاور.”

که در آن نقطه یک خبرنگار از او پرسید که: “وقتی به شما می گویند او را در پناهگاه خود را,’ شما نشان می دهد معاون رئیس جمهور بایدن باید نادیده گرفتن دستورالعمل های فدرال و خارج وجود دارد مخلوط کردن با مردم است؟”

“شما می دانید من نیست” کانوی ضرب گلوله کشته است. “بیایید نمی شود احمقانه است. بیایید نمی شود احمقانه در مورد آن.” وقتی خبرنگار گفت که او فقط می خواستم به دانستن آنچه که کانوی “دلالت” با تکرار “پناهگاه” خط او پاسخ داد: “من نه دلالت بر هر چیزی است. در واقع من نه دلالت بر یک چیز واحد است. من تعجب می کنم آنچه شما یادآوری میکند.”

“من نه دلالت هر چیزی,” او اضافه شده و بعدا دوباره. “او می تواند اقامت در پناهگاه همه او می خواهد. او می تواند به سرفه یا عطسه به دست خود همه او می خواهد. او می تواند در ادامه از آماده یادداشت همه او می خواهد. من هنوز به شنیدن یک ایده از معاون رئیس جمهور بایدن که خواهد بود مفید به مردم آمریکا و یا متفاوت از آنچه ما انجام می دهیم.”

در بیانیه ای در پاسخ به کانوی بایدن معاون مدیر ارتباطات کیت Bedingfield گفت: “معاون رئیس جمهور بایدن گسترش بوده است توصیه های خود را برای ماه و او را دوباره در هوا شب گذشته است.”

اما به عنوان presumptive 2020 نامزد گفت: MSNBC در سه شنبه شب: “من لازم نیست یک حس است که رئیس جمهور می خواهد به شنیدن از کسی. همه چیز در مورد, مانند, درخواست فرمانداران برای تشکر از او را برای آنچه که او انجام به عنوان رئیس جمهور.”

بایدن بارها اعلام کرده است که او باور ندارد coronavirus همه گیر است و مغلوب ساختن پیشی جستن “تقصیر” اما اشاره کرده است که عدم سرعت در تلاش برای مهار آن در ایالات متحده ساخته شده است که وضعیت به مراتب بدتر از آن مورد نیاز باشد.

یکی از بزرگترین پیشنهاد شده است به اجازه از کارشناسان پزشکی رسیدگی روزانه جلسات و میکروفون دور از رئیس جمهور.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

یک نکته? ارسال آن به The Daily Beast در اینجا

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im