نگه داشتن سرمایه گذاری در آن را’: اوکلند ساکنان مارس به جشن می گیرند در کاهش خشونت اسلحهدر پنج سال گذشته اوکلند یک شهر بود که پس از یک عامل اصلی در لیست امریکا خطرناک ترین شهرها به دست آورده توجه ملی برای کاهش خشونت اسلحه. روز جمعه اعضای طلایی رزمندگان امور خارجه پیوست و با سیاستمداران و رهبران محلی به منظور بالا بردن آگاهی از داستان یک موفقیت است که آنها امید می تواند تکرار در سراسر ایالات متحده است.

در طول پیاده روی کوتاه از شرق اوکلند جوانان مرکز مطالعات و توسعه به آلن معبد کلیسای باپتیست شعارهای “من باور دارم که پیروز خواهیم شد” و “Black Lives Matter” ساطع شده از یک گروه کر است که هر چند قدم. ده ها تن از ساکنان و تفنگ پیشگیری از خشونت طرفداران منجر شد توسط روحانیون محلی سازمان و رزمندگان سر مربی استیو کر و عضو تیم کلی تامپسون.

“این می رود راه فراتر از سیاست این است که در مورد انسانیت” کر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از مارس.

“من به برخی از مقاومت مواجه, اما من واقعا نمی مراقبت به دلیل آن را بیش از حد مهم است و بیش از حد بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار گرفت.


Néné
(@abene_writes)

کلی تامپسون پستال مردمی قبل از تفنگ خشونت مانع صلح پیاده روی از شرق اوکلند Develoment مرکز. pic.twitter.com/lY0BftG144

7 مارس سال 2020

تظاهرات از این قبیل معمولا در شب اتفاق می افتد اما روز جمعه پیاده روی در محل در اواخر بعد از ظهر. شناخته شده به عنوان “صلح پیاده روی” از مارس یک نسخه ویژه از شناخته شده خشونت استراتژی کاهش. این راهپیمایی یک جزء اصلی از عملیات آتش بس ملی کاهش خشونت تلاش است که اهداف کوچک و تعداد افرادی که به احتمال زیاد به قربانیان و/یا عاملان خشونت اسلحه.

قبل از صلح پیاده روی اعضای طلایی رزمندگان امور خارجه – از جمله کر و بازیکنان Steph کاری و کلی تامپسون – عضو سابق کنگره Gabby Giffords, که به ضرب گلوله کشته شد در طول سال 2011 اقدام به ترور در آریزونا و همچنین به عنوان کشیش مایکل مک براید مدیر ملی از زندگی مبارزات آزاد و اوکلند مقامات و تفنگ پیشگیری از خشونت سازمان برای یک جلسه خصوصی به بررسی اوکلند موفقیت در کاهش خشونت.

لینکر

این چند رویداد در نظر گرفته شده برای تقویت کار پیشگامانه در حال انجام در اوکلند که در آن بین سال های 2007 تا سال 2017 اوکلند تفنگ نرخ قتل در کاهش 44 درصد به یک نگهبان تجزیه و تحلیل. بسیاری از اعتباری همکاری بین جامعه محلی و ایمان مبتنی بر پیشگیری از خشونت و استراتژی و اجرای قانون برای این کاهش است. این کاهش نیز ستایش Giffords مرکز قانون برای جلوگیری از خشونت اسلحه به نام پس از کنگره که تبدیل به یکی از کشور برجسته ترین طرفداران کنترل اسلحه.

پس از مارس مربی Kerr, که صریح در فدرال انفعال در کنترل اسلحه پیوست اوکلند به خشونت کاهش رهبران برای تاون هال در شرق اوکلند کلیسا. اعضا در ادامه به ستایش از کاهش خشونت اسلحه و منعکس در کار است که هنوز هم باید انجام شود.

“به عنوان کسی که به طور مستقیم تحت تاثیر خشونت اسلحه آن را بزرگ برای دیدن همکاری مردم مانند قربانیان و عاملان خشونت پلیس و شهردار که در گذشته نمی خواهد همکاری دارند” گفت: Kerr که پدرش کشته در بیروت در 1980s.

“این مهم را یادآوری کنیم که همکاری گلوله نقره ای,” کشیش مک براید گفت.

“ما می توانیم حرکت از 70 به 30 به 10 قتل توسط پوسته پوسته شدن کار و تغییر سرمایه گذاری ما به شغل و مسکن و بهبود خدمات است.”

“هر کس قرار داده و سر خود را با هم و نمیفهمد ریشه مشکل” کر ادامه داد.
Gabby Giffords, center, walks with Golden State Warriors’ Klay Thompson, second from left, during a peace march.

حتی به عنوان اوکلند را کاهش تلاش به دست آورده اند ملی توجه اعضا اذعان کرد که تفنگ مرگ و میر و دیگر جرم و جنایت خشونت آمیز شده اند به طور کامل ریشه کن شده و در ادامه به طور نامتناسبی آسیب کم درآمد سیاه و قهوه ای و جوامع است.

“در حالی که ما جشن می گیرند و این اطلاعات به مادر که یک کودک از دست داده داده ها معنای چندانی ندارد” گفت: Guillermo Cespedes رئیس شهر اوکلند گروه پیشگیری از خشونت در سالن شهر. “ما راه بیش از حد بسیاری از قتل که نکرده اند حل و فصل شده است. مردم درد هستند زیرا آنها نمی دانند چه اتفاقی افتاده است به فرزندان خود است.”

منعکس کننده بر روی کاری که در جامعه انجام داده است, پاستور مک براید گفت که گرفتن محلی حمایت مالی برای چیزهایی مانند مشاوره و آموزش کار شده است یک قطعه کلیدی از اوکلند ، در حال حاضر او امیدوار است که این سرمایه گذاری را از سطح فدرال به طوری که شهرهای دیگر که در حال مبارزه با خشونت اسلحه را به دنبال کت و شلوار.

“مردم بر این باورند که افراد جوان در اوکلند زندگی بودند ارزش صرفه جویی با پایدار تعهد” مک براید گفت. “ما در حال حاضر زیرساخت های به مقیاس ،

“در حال حاضر آن را تا به ما برای حفظ سرمایه گذاری در آن و هل دادن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>