Kayleigh McEnany جایگزین خواهد شد استفانی گریشام به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید

واشنگتن — کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام است که ترک کار خود را پس از کمتر از یک سال و بازگشت به موقعیت خود به عنوان بانوی اول Melania Trump ارشد از کارکنان با توجه به گزارش از سی ان ان منتشر شده در سه شنبه. نیویورک تایمز بعدها گزارش داد که Kayleigh McEnany ملی دبیر مطبوعاتی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2020, کمپین را جایگزین گریشام در مطبوعات کار, پست, است که به طور سنتی قابل رویت ترین چهره عمومی از کاخ سفید است.

گریشام تهمت سوم دبیر مطبوعاتی است نه یک جلسه برگزار شد با سپاه مطبوعات پس از در نظر گرفتن شغل در اواخر ماه ژوئن گذشته. غیبت او در پشت تریبون شده است یک تحول چشمگیر وزیر مطبوعات نقش.

گریشام, McEnany و کاخ سفید بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. گریشام گزارش خروج می آید پس از نصب حدس و گمان است که جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بود که مشتاق به ایجاد یک تغییر در بالای مطبوعاتی کاخ سفید از فروشگاه. در آوریل 3, Axios گزارش مراتع بود “بخش خصوصی مورد بحث و بررسی” جای گریشام با هم McEnany یا پنتاگون سخنگوی الهام فرح. گزارش تایمز گفت: گریشام به حال “برخورد” با مراتع و فرح که آیا پاسخ به یک درخواست برای نظر خواهد بود پیوستن به مطبوعات از فروشگاه همراه با McEnany.

McEnany رز به شهرت در طول مبارزات انتخاباتی 2016 زمانی که سی ان ان شروع های خود را به طور منظم آن را به عنوان به دنبال اضافه کردن صدای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن تازه بدوران رسیده نامزدی به فهرست خود را از سنتی صاحب نظران. او در نهایت مشارکت کننده در شبکه و چپ در ماه اوت سال 2017 برای تبدیل شدن به ملی سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه. McEnany پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین اوایل سال گذشته است.

مراتع رسما مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد در آغاز مارس پس از انتقال از نقش خود به عنوان یک کارولینای شمالی کنگره. قرار ملاقات خود را برای اولین بار اعلام کرد در ماه گذشته و در آن زمان منابع نشان داد به اخبار یاهو که مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با خود را قبل از رئیس ستاد میک Mulvaney حال تبدیل شدن به تیره و تار. مراتع بود که یک رئیس جمهور را از نزدیک ترین متحدان خود در کنگره نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Kayleigh McEnany و استفانی گریشام. (Scott W. Grau/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ, Al Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

تغییرات در دفتر رئیس ستاد که یکی از قدرتمند ترین موقعیت خود را در کاخ سفید و در مطبوعات عملیات بخشی از رکورد گردش مالی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. با McEnany انتصاب مغلوب ساختن پیشی جستن را داشته اند بیشتر مطبوعات دبیران در کمتر از چهار سال از ریاست جمهوری باراک اوباما تا به حال در هشت.

این تغییر نیز می آید در میان تلفظ تغییرات در مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد به رسانه ها در طول coronavirus بیماری همه گیر. گریشام سلف سارا هاکبی ساندرز کاهش تعداد جلسات مطبوعاتی او برگزار شد با سپاه مطبوعات. جلسات با وزیر مطبوعات بودند نزدیک به روزانه امر در قبل از دولت بودند و به طور سنتی یکی از راه های اصلی کاخ سفید ارائه شده خود را هر روز. گریشام سیمانی که تغییر و هرگز برگزار رسمی تلویزیونی جلسه در طول سال در کار است.

هر چند این جلسات مطبوعاتی متوقف تحت گریشام تهمت اغلب گرفته شده سوالات از مطبوعات در تنظیمات غیر رسمی از جمله در کاخ سفید چمن قبل از خروج در هلی کوپتر خود را. رئیس جمهور به طور مستقیم درگیر با خبرنگاران بیش از پیشینیان خود و کاخ سفید گفته است که این شفاف تر از جلسات با وزیر مطبوعات.

اما در اواخر فوریه به عنوان COVID-19 بحران سوار تهمت پا پشت تریبون در کاخ سفید نشست خبری اتاق برای یک کنفرانس خبری با کروناویروس نیروی کار. در هفته های پس از این نیروی کار جلسات را تبدیل به یک نزدیک به روزانه امر است که در زمان گذشته بیش از دو ساعت است. افزایش coronavirus جلسات است و اساسا چپ مغلوب ساختن پیشی جستن بازی نقش خود را فشار دهید ، آن باقی مانده است دیده شود که آیا تغییرات در فروشگاه مطبوعات منجر خواهد شد یکی دیگر از رویکرد جدید.

این پست به روز شده در 11:49 صبح شامل Kayleigh McEnany گزارش قرار ملاقات.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>