کیت میدلتون می سازد “بازدید مجازی’ به شگفت زده مادر جدید در بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان واحد

کیت میدلتون می سازد “بازدید مجازی’ به شگفت زده مادر جدید در بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان واحد – که در آن دوشس به طور خلاصه کار کرده – برای یک پست-natal چت

  • کیت تبریک گفت ربکا Attwood و در زمان علاقه چگونه تولد بود
  • ‘سلام! بسیار خوب به دیدار تو,’ کیت گفت: از خانه اش در Anmer سالن در نرفلک
  • دوشس گفته شد ربکا پسر Max وارد شده بود در 10ساعت شب گذشته
  • ربکا از Raynes پارک در جنوب غرب لندن گفت که تماس بود ‘حقیقی’

زایمان در وسط یک بیماری همه گیر است که عجیب و غریب تجربه برای هر زن است.

اما همه چیز در زمان و حتی غریبه به نوبه خود برای یک مادر جدید در زمانی که دوشس کمبریج به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در بالین برای شاد post-natal چت.

کیت gushed او تبریک می گویم به ربکا Attwood و در زمان علاقه زیادی در نحوه تولد رفته بود در طول یک روحیه دهنده ‘مجازی’ بازگشت مراجعه به بیمه خدمات درمانی زنان و زایمان واحد که در آن او قبلا دو روز را صرف کار قرار دادن.

Kate (right) gushed her congratulations to Rebecca Attwood and John Gill (left) and took great interest in how the birth had gone

کیت (راست) gushed او تبریک می گویم به ربکا Attwood و جان گیل (سمت چپ) و در زمان علاقه زیادی در نحوه تولد رفته بود

‘سلام! بسیار خوب برای دیدار با شما گفت: کیت از او Anmer سالن خانه در نورفولک. “این است که قطعا برای اولین بار من فکر می کنم! بزرگ تبریک می گویم.’

پس از گفت که ربکا پسر Max وارد شده بود در 10ساعت شب گذشته او با خوشحالی گفت: ‘خدای من شما باید خسته شود.’

ربکا از Raynes پارک در جنوب غرب لندن گفت: “با داشتن یک گفتگو با دوشس کمبریج بعد از دو ساعت خواب بود به خصوص حقیقی.

‘دوشس خواسته ما در مورد داشتن یک نوزاد در چنین زمان غیر معمول و تجربه ما در بخش زنان و زایمان این بود که همه ماماها ساخته شده آن را به عنوان طبیعی که ممکن است – جدا از ماسک!’

After being told that Rebecca's son Max (left) had arrived at 10pm the previous night, Kate (right) exclaimed: 'My goodness, you must be exhausted'

پس از گفت که ربکا پسر Max (سمت چپ) وارد شده بود در 10ساعت شب گذشته کیت (راست) گفت: ‘خدای من شما باید خسته’

نگاه جسورانه در آبی Tabitha Webb بلوز مانند دوشس کمبریج

ما در حال حاضر می دانیم دوشس کمبریج دارای یک کمد لباس پر زرق و برق که شامل طراح لباس و قطعات او تا به حال برای سال, اما به تازگی او شده است نشان کردن بعضی از شیک لباس بافتنی که ما مشتاق به گرفتن دست خود را در.

اولین خردل بلوز با زارا و در حال حاضر یک کودک آبی نگاه از Tabitha وب طراحی شده است که با نام تجاری امضا الگوی شورون در مقابل سفید.

پشم و ترمه بلوز مناسب برای پوشیدن برای هر زوم جلسه به عنوان کیت زحمت اثبات شده و یا شما می توانید آن را به لباس تا برای یک رویداد. پس عجله کنید و کلیک کنید (سمت راست) به فروشگاه خود را به اندازه قبل از آن را به فروش می رساند.

اگر شما از دست, اما به سادگی سر به فلک به اتمام مشابه جامپر ما گرد کرده ام تا از تامی هیلفیگر Missoni و گرجستان آلیس.

* قیمت ها ممکن است به آگهی

برای نشان دادن شرایط آنها در حال حاضر تحت رهبری ماما سام Frewin به نظر می رسد در تماس تصویری با پوشیدن یک ماسک و پلاستیک صحن. ‘من لبخند می تواند به شما بگویم ؟” او به شوخی.

گرفتن نگاه نزدیک, کیت خندید: “با چشمان خود را, من می توانم.’

فیلم از تماس به کینگستون, بیمارستان جنوب غرب لندن که در آن دوشس کار می کرد در ماه نوامبر گذشته منتشر شده است به برجسته کردن مسائل مربوط به سلامت روان است که می تواند مادران جدید است.

کیت پرسید: ماماها: ‘آیا نگرانی های اصلی است که مادران و مادران بالقوه احساس می کنید؟’

جو Doumouchtsi یک سلامت روانی ماما گفت او وجود داشته است افزایش مراجعات برای اضطراب و نگرانی در مورد ابتلا به Covid-19 در حالی که در بیمارستان است.

Footage of the call to Kingston Hospital, South-West London, where the Duchess worked last November, has been released to highlight mental health issues that can affect new mothers. Pictured top to bottom, left to right: Jessica Read, Deputy Chief Midwifery Officer for England, Julia McGinley, Head of Parent Support, Netmums (an inclusive online parenting community), Katie Massie-Taylor, Co-founder of Mush (an online community and app for mums), Dr Edward Morris, President, The Royal College of Obstetrics and Gynaecology (RCOG), Dr Alain Gregoire, Chair of the Maternal Mental Health Alliance, Dr Cheryll Adams CBE, Executive Director, Institute of Health Visiting

فیلم از تماس به کینگستون, بیمارستان جنوب غرب لندن که در آن دوشس کار می کرد در ماه نوامبر گذشته منتشر شده است به برجسته کردن مسائل مربوط به سلامت روان است که می تواند مادران جدید است. در تصویر بالا به پایین و از چپ به راست: جسیکا خواندن معاون ارشد مامایی افسر انگلستان, جولیا McGinley از پدر و مادر حمایت Netmums (فراگیر آنلاین پدر و مادر جامعه), کتی Massie-Taylor, Co-founder از احساسات بیش از حد (جامعه آنلاین و نرم افزار برای دانشگاه علوم پزشکی مشهد) دکتر ادوارد موریس رئیس کالج سلطنتی زنان و زایمان (RCOG), Dr آلن Gregoire صندلی از بیماریهای روانی بهداشت داد, Dr Cheryll Adams, CBE, مدیر اجرایی موسسه سلامت بازدید

‘زنان وجود دارد که باید بدون سلامت روان تاریخ است که در حال تبدیل شدن به فوق العاده مضطرب به دلیل وضعیت در حال حاضر,” او گفت:.

دوشس خواسته ماماها جنیفر Tshibamba و Devica Ireson: “چگونه شما و خانواده خود را? شما مدیریت? حال شما خوب است؟’

جنیفر, که با این نسخهها کار در قبل از تولد و نوزاد غربالگری تیم پاسخ داد: ‘حجم کار همان است اما من فکر می کنم زنان تعجب خدمات ما هنوز هم در دسترس است.

‘ما گفت:” ما هنوز در حال باز ما هنوز اینجا… بنابراین نمی آیند و ما می توانیم از شما حمایت کنند.’ ‘

در یک پادکست در مورد مادری در اوایل سال جاری دوشس صحبت با خلوص و صداقت در مورد مبارزات خود را دنبال زایمان و گفت: ‘چالش است که شما پس از آن به خانه فرستاده خود را با نوزاد تازه متولد شده, به خصوص به عنوان اولین بار, مادر,,, شما, مانند, آه خدای من, من OK به انجام این کار؟’ ‘

مادری بهداشت روان هفته آگاهی از فردا آغاز می شود به برجسته کردن این واقعیت یک در ده مادران تجربه مشکلات در دوران بارداری و یا در سال اول پس از تولد.

هفت در ده زنانی که رنج می برند در حال فکر برای مخفی کردن و یا underplay شدت از این مسئله است.

  • دوک کمبریج, آموزش هلیکوپتر به خلبان اجازه داده است برای لندن آمبولانس هوایی برای استفاده خصوصی چمن در کاخ کنزینگتون برای سوختگیری در طول coronavirus بحران, صرفه جویی در 45 مایل سفرهای دور به نزدیکترین دامن زدن پایه در واتفورد.

شاهزاده خانم شارلوت است پس بسیار آشنا سلطنتی الگوی

توسط Jo Macfarlane برای ایمیل در روز یکشنبه

شاهزاده خانم شارلوت نشده فقط به ارث برده یک حس از خدمات عمومی از مادر و مادر بزرگ اواخر – او را گرفته و خود را بی حس مد بیش از حد.

پس از دوشس کمبریج دیروز منتشر شد تصویر دیگری از او پدر و ارائه بسته های غذا بیشتر متفکر در تن از کسانی که نشان تجاری دارای گونه های برامده پوزخند روز قبل سلطنتی-مراقب نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که او سیاه-و-سفید زارا لباس زیر شرکت یک سنت خانوادگی است.

برای هر دو شارلوت و پرنسس دایانا ساخته شده کاملا یک برداشت مشابه houndstooth طرح است.

SO SWEET: Princess Charlotte looking pensive in the fifth birthday snap taken by her mother

خیلی شیرین: شاهزاده خانم شارلوت به دنبال افسرده در پنجمین تولد ضربه محکم و ناگهانی گرفته توسط مادرش

کیت, 38, زمان, جدید, زیبایی روشن عکس به علامت شارلوت پنجمین سالگرد تولد خوراکی دور به آنها تحویل خانه ساخته شده از ماکارونی به خانواده های آسیب پذیر در نزدیکی Sandringham و مستغلات در نورفولک.

تصویر ارسال شده در خانواده سلطنتی Instagram صفحه با پیام: “با تشکر از شما برای همه شما دوست داشتنی پیام شاهزاده خانم شارلوت پنجم تولد!’

در ضمن در سراسر اقیانوس اطلس, شارلوت پسر عموی مورچه را جشن اولین تولد در روز چهارشنبه با دوک و دوشس ساسکس در لس آنجلس.

Princess Diana in 1987

Kate in her black-and-white houndstooth in 2015

سمت چپ: دیانا در سال 1987. راست: کیت در او سیاه-و-سفید houndstooth در سال 2015 و دیانا در سال 1987

تاریخ سیگنال های دیگر تند و تلخ milestone – نقطه ای که در آن مورچه را صرف زمان بیشتری را در خارج از بریتانیا از در آن.

ملکه دیده است او جوانترین بزرگ و نوه در فرد در این سال است که بنا به گزارش چپ او “بسیار غم انگیز’.

این قابل درک است Meghan و هری را انتشار تصویری جدید از خود را به مناسبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im