Kanye West و شکاف ثبت نام 10 سال Yeezy همکاری مقابله


Kanye West جوهر عمده 10 سال همکاری مقابله با شکاف را Yeezy برچسب به توده ها … با تلاش خرده فروش “امید همکاری خواهد تولید یک میلیارد دلار’

  • Kanye West امضا 10 سال مقابله با شکاف را به خود Yeezy برچسب مد به خرده فروش
  • این Yeazy فاصله خط خواهد شد از ویژگی های ‘در دسترس قیمت امتیاز’ است و انتظار می رود به آمار فروشگاه در اوایل سال 2021
  • یک منبع نزدیک به مذاکرات گفت: اکنون که این شرکت امیدوار است Yeezy فاصله خواهد بود تولید یک میلیارد دلار در سال درآمد برای فاصله سال پنج
  • در آوریل فوربس رسما لقب 44 ساله رپ میلیاردر با ارزش خالص رشد قابل توجهی از خود Yeezy همکاری با آدیداس
  • این Yeezy برند که به تازگی به ارزش $2.9 میلیارد دلار با توجه به آزادی مطبوعات
  • به عنوان یک نوجوان کنی مشغول به کار به عنوان یک کارمند محلی شکاف فروشگاه
  • در 2015 مصاحبه یه بار گفت: او می خواست به استیو جابز از فاصله’

Kanye West آوردن او آرزو Yeezy برچسب مد به یک عمده فروش و خرده فروش و دارای تفاهم نامه همکاری مقابله با شکاف های رپ و این شرکت روز جمعه اعلام کرد.

44-year-old rap مغول تایید این خبر با یک صدای جیر جیر همراه با یک تصویر از حروف YZY جای کلمه شکاف در فروشگاه پوشاک آشنا مربع آبی لوگو.

این collab ‘دایره کامل می آید’ به صورت دو مارک به غرب در واقع مشغول به کار در یک محلی شکاف فروشگاه زمانی که او یک نوجوان بود.

به زودی: Kanye West آوردن او آرزو Yeezy برچسب مد به یک عمده فروش و خرده فروش و دارای تفاهم نامه همکاری مقابله با شکاف های رپ و این شرکت اعلام کرد در روز جمعه

‘YEEZY و شکاف فرم همکاری #WESTDAYEVER,’ او می گذراند در همه کلاه.

در آزادی مطبوعات فاصله گفت که کی است ‘آماده برای اخلال خرده فروشی’ با جدید لباس خط به سادگی به نام Yeezy شکاف است که انتظار می رود برای راه اندازی در اوایل سال 2021.

کنی را در حال حاضر تاسیس چند میلیارد دلار لوکس Yeezy خط است که سبک نگارش در سان فرانسیسکو تاسیس فروشگاه های خنثی تن رنگ جامد تی شرت و پرنیان گاه به گاه.

غرب ایجاد خواهد شد ‘بالا اصول اولیه برای مردان و زنان و بچه ها و با توجه به فاصله ‘فرایند خلاق فقط در جریان است.’

In stores next year: In a press release, Gap said that Kaye is 'poised to disrupt retail' with the new clothing line, called simply Yeezy Gap, which is expected to launch in early 2021

در فروشگاه های سال آینده: در آزادی مطبوعات فاصله گفت که کی است ‘آماده برای اخلال خرده فروشی’ با جدید لباس خط به سادگی به نام Yeezy شکاف است که انتظار می رود برای راه اندازی در اوایل سال 2021

اقلام خود را فروخته خواهد شد در دسترس نقاط قیمت’ – خروج از امضای خود Yeezy خط که در آن یک پایه بژ جفت خود آدیداس اسلاید قیمت چند صد.

خرده فروش و رپر جوهر چشمگیر 10 سال به مقابله با گزینه ای برای تمدید پس از فقط پنج به گفته نیویورک تایمز که صحبت با یک منبع آشنا با این مذاکرات است.

پس از پنج سال به خودی افزود: فاصله ‘امید’ خط خواهد بود جمعآوری یک میلیارد دلار در فروش یک افزایش بزرگ برای این شرکت است که در زمان در $4.6 میلیارد دلار درآمد در سال 2019.

غرب تنها صاحب خود را Yeezy تجاری است که یک ارزیابی $2.9 میلیارد و تحت شرایط جدید خود را مقابله با شکاف, طراح را با چنگک جمع کردن در حق امتیاز و بالقوه سهام مرتبط با فروش موفقیت’, آزادی مطبوعات گفت.

Style icon: West will create 'elevated basics for men, women and kids' and, according to Gap, the 'creative process just getting underway' and the price-point will be 'accessible' (Kanye and Kim pictured wearing Yeezy during NYFW in 2015)

آیکون سبک: غرب ایجاد خواهد شد ‘بالا اصول اولیه برای مردان و زنان و بچه ها و با توجه به فاصله ‘فرایند خلاق فقط در جریان است و قیمت نقطه خواهد بود ‘دسترسی’ (کانیه وست و کیم تصویر پوشیدن Yeezy در طول NYFW 2015)

“ما هیجان زده به استقبال کنی به شکاف خانواده به عنوان خلاق و رویایی ساختمان در زیبایی و موفقیت خود را YEEZY برند و با هم تعریف یک بعدی در سطح خرده فروشی مشارکت گفت: علامت Breitbard جهانی سر از شکاف تجاری است.

درست کنی طرفداران به احتمال زیاد خواهد unsurprised با این همکاری جدید. خود نوجوان کار مشغول به کار در یک فاصله از فروشگاه های خرده فروشی چیزی بود که همیشه گیر با ستاره است که صحبت در مورد آن در مجلات متعدد و حتی ای در مورد آن.

“زمانی که من مشغول به کار بود در این فاصله در 15 من فکر نمی کنم من تا به حال هیچ تمایل به واقع اما من همیشه احساس می کردم که آنچه من می خواستم به اطراف او نوشت: در مقاله مجله در سال 2015. ‘من عاشق پارچه, من عاشق رنگ عزیزان من نسبت.’

Kanye موفقیت به عنوان یک رپر پرکار شده است و تقریبا تحت الشعاع خود صعود در صنعت مد پس از اولیه خود را با همکاری آدیداس به تولید اولین Yeezy مجموعه در سال 2015.

'We are excited to welcome Kanye back to the Gap family as a creative visionary, building on the aesthetic and success of his YEEZY brand and together defining a next-level retail partnership,' said Mark Breitbard, Global Head of Gap Brand.

“ما هیجان زده به استقبال کنی به شکاف خانواده به عنوان خلاق و رویایی ساختمان در زیبایی و موفقیت خود را YEEZY برند و با هم تعریف یک بعدی در سطح خرده فروشی مشارکت گفت: علامت Breitbard جهانی سر از شکاف تجاری است.

امضای خود را Yeezy افزایش رفت و پرواز کردن قفسه ها و پس از آن مجموعه قطره به طور مداوم به فروش می رسد.

در حالی که ترویج اولین مجموعه در سال 2015 کنی چه گفته شد و سپس style.com که او می خواست می شود برای فاصله آنچه که استیو جابز برای اپل.

‘من می خواهم به استیو جابز از فاصله او گفت: در آن زمان. ‘وقتی که من می گویند استیو جابز از این فاصله که من صحبت کردن با مردم در این شکاف در حال حاضر [خم به ضبط صوت] من صحبت کردن در مورد یک کپسول.

“من صحبت کردن در مورد کامل Hedi Slimane کنترل خلاق از شکاف چیزی است که من می خواهم به انجام. و من می گویم این به دلیل آن در تضاد نیست من با آدیداس قرارداد. [می خندد]’

Destiny: While promoting his first collection in 2015, Kanye told the now-defunct style.com that he wanted to be for the Gap what Steve Jobs was for Apple (Pictured at the Yeezy show with daughter North in 2020)

سرنوشت: در حالی که ترویج اولین مجموعه در سال 2015 کنی گفت: در حال حاضر از بین رفته style.com که او می خواست می شود برای فاصله آنچه که استیو جابز برای اپل (تصویر در Yeezy با دختر شمالی در 2020)

Supportive wife: Kim Kardashian West took to Twitter to express her excitement over Kanye's 'dream come true' news

حمایت همسر: کیم کارداشیان غرب در زمان به توییتر برای بیان شور و هیجان خود را بیش از Kanye را ‘رویای به حقیقت می پیوندند, اخبار

در حال حاضر پنج سال پس از اولین تغییر کفش بازی با او باید کفش او بدست یک گام نزدیک تر به خود برگزار رویا.

انعکاس احساسات که همسر کیم کارداشیان ارسال یک پیام شیرین در حمایت از همسرش در توییتر پس از اعلام.

‘اگر کسی می داند کنی آنها می دانند که چقدر فاصله و Yeezy به معنی او پس از این همکاری این است که رویای خود را به حقیقت می پیوندند! من با افتخار از او گذراند.

“شما بچه ها در حال رفتن به عشق چه آنها را در فروشگاه برای همه! از کار در این فاصله به این همکاری است تا الهام بخش #WestDayEver’

Big time billionaire: Forbes dubbed Kanye an official billionaire in 2020 (after leaving him off the list in his 2019 cover story) and West is the sole owner of his Yeezy brand which has a valuation of $2.9 billion

زمان بزرگ میلیاردر: فوربس لقب Kanye رسمی میلیاردر در سال 2020 (پس از خروج او از لیست خود را در سال 2019 پوشش داستان) و غرب تنها صاحب خود را Yeezy تجاری است که یک ارزیابی $2.9 میلیارد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net