کانزاس مقاله منتشر شده توسط حزب جمهوری خواه پست های کارتونی تشبیه ماسک منظور هولوکاستیک روزنامه کانزاس که ناشر یک شهرستان جمهوری خواه رئیس ارسال شده در کارتون های خود در Facebook صفحه تشبیه منظور از دولت فرماندار نیاز مردم به پوشیدن ماسک برای دور کردن و قتل میلیونها یهودی در هولوکاست.

کارتون در شهرستان اندرسون نقد و بررسی را در Facebook صفحه تصویر می کشد فرماندار دموکرات لورا کلی پوشیدن یک ماسک را با یک یهودی ستاره داوود بر روی آن در کنار مردم بودن در لود به قطار. آن عنوان شده است: “مستند لورا می گوید: قرار دادن بر روی خود ماسک … و گام به گاو ماشین.”

این روزنامه نوشته کارتون روز جمعه بعد کلی ماسک منظور اثر صورت گرفت. آن را به خود جلب کرد چند صد نظرات بسیاری را به شدت بحرانی است.

ناشر Dane هیکس است که در شهرستان اندرسون را حزب جمهوری خواه رئیس گفت: پاسخ به سوالات هنگامی که او می تواند به یک کامپیوتر است. روزنامه خود مستقر در بخشداری Garnett در حدود 65 مایلی جنوب غرب شهر کانزاس. این گردش در حدود 2100 با توجه به کانزاس انجمن مطبوعات.


کلی که کاتولیک است با صدور بیانیه ای گفت: “آقای هیکس’ تصمیم به انتشار یهودستیزانه تصاویر عمیقا توهین آمیز و او باید آن را بلافاصله حذف.”

کانزاس رهبر اقلیت سنا آنتونی Hensley یک دموکرات به نام کارتون “هولناک” و “نفرت انگیز” و گفت: هر کسی متصل به آن ارسال باید اخراج می شود.

خاخام Moti سینک ظرفشویی rieber, مدیر اجرایی, کانزاس, ادیان اقدام گفت: اغلب اگر نه همه مقایسه وقایع کنونی به هولوکاست هستند “نفرت انگیز” و گفت که “نامنسجم” به برابر ماسک منظور یک اقدام طراحی شده برای صرفه جویی در زندگی با قتل عام ،

او گفت: قرار دادن ستاره داوود در کلی ماسک بود که دلیل آن را نشان میدهد “نابکار یهودیان” در حال پشت سر او اقدامات است.

“این چیزی است که مانند trifecta از زباله” سینک ظرفشویی rieber گفت: رهبران جمهوری خواه به رد کارتون و هیکس.

برخی از جمهوری خواهان را انتقاد کلی سفارش برای متخلف در آزادی شخصی هر چند کانزاس قانون اجازه می دهد تا استان ها به انتخاب کردن و اندرسون شهرستان انجام شده است.

فرماندار صادر نظم به دلیل تجدید حیات در coronavirus موارد که افزایش این دولت در مجموع به حدود 16,000 از جمعه وقتی کانزاس به پایان رسید بدترین حالت آن دو هفته پس از همه گیر آغاز شد. دولت گزارش 277 Covid-19-مربوط به مرگ و میر.

تعدادی از عفونت است که تصور می شود به مراتب بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست و مطالعات نشان می دهد افراد آلوده می تواند بدون احساس بیمار.

دولت جمهوری خواه رئیس مایک Kuckelman بود هزینه های چهارم جولای در ایالت میسوری Ozarks و بلافاصله پاسخ به یک متن به دنبال نظر.

هیکس قبلا انتقاد کلی در یک blogpost برای گرفتن یک “one-size-fits-all رویکرد” به بازگشایی آنچه که او به نام دولت “بوروکراسی-چکش” اقتصاد است.

کلی برداشته ایالت محدودیت در کسب و کار و تجمعات عمومی در 26 مه روز پس از انتقاد از نمایندگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی. برخی از قانونگذاران محافظه کار را متهم به او از سنگین بودن دست و دیکتاتوری.

Anderson county, با حدود 7,900 ساکنان بخشی از یک محافظه کار نوار شرقی کانزاس است. جمهوریخواهان تعداد دموکرات ها دو به یک و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آن با نزدیک به 73 درصد از آرا در سال 2016.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است چهار coronavirus موارد برای Anderson county, همه پس از 8 مارس. شده اند وجود دارد گزارش شده مرگ و میر وجود دارد.

شهرستان رئیس کمیسیون جری Howarter گفت: بیش از 70 نفر که نشان داد تا به جلسه خود در, ماسک, دستور, روز جمعه همه اما یکی مخالف آن است. او گفت که او تا به حال دیده نشده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im