Kansas City Chiefs مسابقه گذشته 49ers در آخر حلقه برای اولین سوپر جام از سال 1970در ساخت به سوپر باول LIV ما بارها و بارها گفت که پاتریک Mahomes است که در آینده از NFL. بعد از او به رهبری Kansas City Chiefs به دراماتیک سه ماهه چهارم باز گشت پیروزی بر سن فرانسیسکو 49ers یکشنبه شب ما با خیال راحت می توانید می گویند او در حال حاضر بیش از حد.

بر روی کاغذ این بود که امیدوار کننده ترین سوپر باول بازی کردن در سال با میانگین بلیط برای رفتن درست در شمال $5,000 بر فروش مجدد سایت. این ستاد با وحشتناک ترین سلاح های تهاجمی این طرف یک Imperial Star Destroyer برابر 49ers با خود درخشان عجله بازی کاملا تکمیل شده توسط یکی از بهترین دفاع در لیگ. در حالی که Niners در آمد و به عنوان تیم بهتر این ستاد تا به حال بهترین بازیکن چند با استعداد پاتریک Mahomes که توانایی ایجاد هر پرتاب در این کتاب – که نیست – در حالی که همچنین ساخت بازی با پای او کمک کرده است تا دوباره تعریف کارفرمایی موقعیت.

تقریبا inconceivably پس از درخشان postseason او لذت می برد و تا کنون Mahomes تلاش در باز کردن درایو از بازی عدم تکمیل هر دو را پاس تلاش و اشراف بودند مجبور به زدن توپ. برخی از دیدن 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo, ناعادلانه به عنوان یک پیوند ضعیف برای تیم: صالح unspectacular کارفرمایی کم کالری تام بردی. اما Niners انتخاب او را به پرداخت $25m یک سال برای یک دلیل و او نشان داد که چرا او به عنوان همراه با خود را قوی عجله سپاه به راه اندازی باز امتیاز از این بازی از طریق 38-حیاط زمینه هدف از جانباز کیکر رابی گولد.

روسای احتمالا نیست نگران اذعان اولیه کسری. آنها تا به حال بعد از همه چیتی خود را از 24-نقطه سوراخ در برابر هوستون تگزاس پیش از آن در پلی آف. در متعاقب آن درایو Mahomes’ عبور ریتم بار دیگر خاموش اما او نشان داد آنچه را افزایش میدهد و او را بالاتر از همسالان خود که این ستاد در بر داشت خود را در Niners’ هدف خط. او wriggled گذشته مدافعان برای افتتاحیه بازی زمین نشستن کامل هواپیما. اگر بازوی خود را دریافت نمی کند شما پاهای خود را.

پاتریک Mahomes

او نیست که به صبر طولانی برای دیدن اگر او می تواند عبور خود را بازی در. Garoppolo انداخت درهم و برهم عبور تحت فشار در شروع سه ماهه دوم و روسای’ Bashaud Breeland برداشت و توپ رو. Mahomes’ پاس برای اولین بار راه اندازی شد عمیق برای 28-حیاط اتمام است. رکود خود را – اگر شما می توانید آن را که – تا به حال به طول انجامید همه از 15 دقیقه. سان فرانسیسکو موفق به خفه کردن درایو اما هدف زمینه تمدید ستاد ” منجر به 10-3.

The 49ers نمی تواند استطاعت به تن هر نوع ملاحظه منجر به اشراف که می توانید سوار بر بازی-کشتن نمره اجرا می شود یک بار Mahomes و رسیور خود را در یک قطره اشک. رستگاری آمد در قالب Kyle Juszczyk که نقش بیمارستان های خام کوب از یک موقعیت تا گام با پیچیدگی از این بازی مدرن است که برخی از تیم ها حتی نمی حمل یک در فهرست خود را. اما Juszczyk است که به عنوان نزدیک به عنوان شما را به یک ستاره fullback این روزها او نشان داد و خوب به عنوان او گرفتار یک زمین نشستن کامل هواپیما دریافت کردن Garoppolo به کراوات نمره در 10-10 رفتن به شکستن تنها چهارم نیمه وقت بن بست در سوپر باول تاریخ است.

به عنوان طرفداران تماشا شکیرا و جنیفر لوپز در طول نیم زمان نشان می دهد آنها می تواند منعکس کننده بر روی یک سخت مبارزه بازی اگر نه کلاسیک فوری آنها ممکن است انتظار می رود با توجه به ساخت. Garoppolo ادامه به آمار رسیور خود را. او reeled کردن پنج مستقیما تکمیل به شروع نیمه دوم و یکی دیگر از زمینه هدف از گولد به تیم رهبری برای اولین بار پس از باز کردن درایو.

The 49ers’ دفاعی خط bristling با اولین دور میدارد در عین حال به علت Mahomes بسیاری از مشکلات است. که نمی خواهد آخرین. او اخراج شد توسط نیک Bosa و خرابکاری برای دومین بار در این بازی است. شاید کمی لرزاند او سپس پرتاب توپ به استقبال آغوش Niners linebacker فرد وارنر. Garoppolo بود دوباره دقیق زمانی که او توپ را در دست خود و حدود ارتباط با Juszczyk دیگر touchdown اما جای عقب بود پنجه در یک حیاط خط. در حال اجرا پشت Raheem eagles report که به عنوان یک حرفه ای به عنوان یک surfer حرفه ای قبل از ارتکاب به فوتبال rumbled بیش از برای زمین نشستن کامل هواپیما مدت کوتاهی پس از آن.

این Niners’ دفاع نیز حاوی Mahomes تا آنجا که هر کسی می تواند و آهسته او را به اندازه کافی است که روسای وارد سه ماهه چهارم 10 امتیاز پایین. برای اشراف ساخته شده به تیم ضربه دور با سرعت خود را و Mahomes’ آتش بازی این بود که عمیقا قلمرو ناآشنا و کارفرمایی بود در مورد نرم افزار دوباره. به دنبال انفجاری Tyreek هیل او به جای پیدا Niners’ Tarvarius مور و سان فرانسیسکو تا به حال فرصت برای قرار دادن توپ در دست خود را به پشت در حال اجرا و اجرا کردن وقت با ارزش است.

زمانی که روسای کردم توپ پس از سان فرانسیسکو punted وجود دارد که فقط بیش از هشت دقیقه به سمت چپ و 49ers’ منجر شد هنوز 10. بازی نگاه به لغزش دور زمانی که این ستاد تا به حال یک سوم و 15 در قلمرو خود. اما Mahomes یافت باز هیل برای 44-حیاط به دست آورید و سپس یک پاس دخالت تماس در 49ers قرار دادن توپ در یک خط محوطه همان نقطه که در آن آنها تا به حال خود را به ثمر رساند باز touchdown. این بار Mahomes انداخت به جای فرار به زمین اتصال با پایان تراویس Kelce. اگر پاهای خود را دریافت نمی, شما بازوی خود را. The 49ers led 20-17 با شش دقیقه به رفتن.

Mahomes بود شروع به نگاه مانند بازیکنی که تا به حال تحت سلطه مخالف دفاع برای دو فصل گذشته. او به نظر می رسید برخی به اخراج توسط 49ers در یک نقطه اما jinked دور برای تکمیل. دو نمایشنامه بعد او ضربه سامی واتکینز برای 38-حیاط به دست آوردن و سه نمایشنامه بعد او پرتاب کرده بود یکی دیگر از touchdown که داده شد پس از بررسی توسط مقامات. سرخوردگی Mahomes علل مخالفت مدافعان وحشیانه است. این ستاد که وارد سه ماهه 10 امتیاز پایین آنها در حال حاضر چهار نقطه منجر شود که ballooned به نمره نهایی از 31-20 پس از Damien ویلیامز’ 38-حیاط touchdown گریز.

چند دقیقه بعد این ستاد تا به حال موفق به کسب اولین قهرمانی NFL در 50 سال با کارفرمایی که جوانترین سوپر باول MVP در تاریخ در قلب این پیروزی است. فوتبال یک تیم بازی اما یک بازیکن مثل Mahomes می تواند تمام تفاوت را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>