جاستین ترودو برای کلمات از دست رفته بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به جورج فلوید تظاهراتجاستین ترودو که در مورد خواسته ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به استفاده از ارتش برای سرکوب تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید متوقف شد برای بیش از 20 ثانیه قبل از پاسخ است که کانادایی ها بودند مشاهده رویدادها در ایالات متحده با وحشت.

“ما همه در وحشت و بهت و حیرت آنچه که در ایالات متحده” به نخست وزیر کانادا روز سه شنبه گفت: در اخبار روزانه جلسه پس از یک خبرنگار فشرده او را در مغلوب ساختن پیشی جستن ایده استفاده از سربازان در برابر معترضان.

این خبرنگار همچنین به دنبال اظهار نظر در teargassing از ما معترضان در روز دوشنبه “تا راه را برای ریاست جمهوری عکس op”.

“این یک زمان به جلو و مردم هم” ترودو گفت. “آن زمان به گوش دادن به یادگیری آنچه بی عدالتی همچنان با وجود پیشرفت در طول سال ها و دهه.”

ترودو مورد نیاز برای مبارزه با نژادپرستی در کانادا چیزی او صحبت کرده در مورد پس از قتل فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته برانگیخته ما شد.

هنگامی که خبرنگار پرسید: به نظر بیشتر بر مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان و اقدامات ترودو گفت: “کار من به عنوان یک نخست وزیر کانادا به ایستادن برای کانادایی ها.”

ترودو به مدت طولانی صحبت در مورد نیاز به پایان دادن به نژاد پرستی اما او دوباره انتخابات شد و تقریبا از خط خارج شده در ماه سپتامبر سال گذشته پس از تاریخی عکس از او در blackface پدید آمده است.

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland سابق خبرنگار به صورت جداگانه در دفاع از این کار از روزنامه نگاران آمریکایی که هدف قرار داده شده است توسط دو پلیس و معترضان. “روزنامه نگاران هستند نه دشمنان مردم; روزنامه نگاران در خدمت مردم” او گفت: در یک کنفرانس خبری.

در روز شنبه در مینیاپولیس, عصر ایران, روزنامه نگار, Julio-Cesar Chavez و انتخاب مشاور امنیت رادنی سورد زده بودند و مجروح و توسط گلوله های لاستیکی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا با حمله به رسانه ها در گذشته خواستار آنها را “دشمن مردم”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>