قضات OK فوری تهمت سرکوب مهاجران استفاده از مزایای

دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفت: این اجازه خواهد داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به اجرای یک بحث جدید سیاست ساخت آن را سخت تر برای کم درآمد مهاجران قانونی برای به دست آوردن کارت سبز یا ویزا.

دولت جدید و گسترش “اتهام عمومی” حکومت که باعث می شود آن را آسان تر برای مقامات به نوار مهاجران که با استفاده از و یا تلقی به احتمال زیاد به استفاده غیر نقدی دولت مزایای مانند پزشکی و یا مواد غذایی یکی از مهم ترین سیاست های تغییرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به امروز در تلاش خود را برای محدود کردن مهاجرت قانونی. (تحت قبلی عمل, عمومی مسئول حکومت شد و تنها اعمال شده به مهاجران که در نظر گرفته شد به احتمال زیاد برای دریافت پول نقد و رفاه پرداخت.)

مانند تعدادی از قوانین بحث انگیز آن به چالش کشیده شده است در دادگاه فدرال توسط اداره مهاجرت طرفداران و چند متحده است. پرونده های حقوقی هنوز در حال ساخت راه خود را از طریق سیستم قضایی اما ماندن در اجرای این تغییر اعمال شده توسط یک قاضی فدرال در منطقه جنوب نیویورک برداشته شد توسط دادگاه عالی روز دوشنبه در یک 5-4 تصمیم گیری است که شکست همراه آشنا ایدئولوژیک خطوط. قوانین دیگر است که همچنین اجازه داده شده است را به اثر در حال بررسی یک قطعنامه نهایی در دادگاه — یک فرایند است که می تواند سال — شامل ممنوعیت سفر برای اتباع چندین اکثریت کشورهای مسلمان تغییر در قوانین پناهندگی موثر بر مهاجران آمریکای مرکزی که وارد در مرز جنوبی و انحراف نظامی تخصیص بودجه برای ساخت دیوار مرزی.

عکس: Jonathan ارنست/ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد از اعمال خود سخت-خط انداز توسط ریاست جمهوری اعلام دستور اجرایی و نظارتی تغییرات نه از طریق کنگره روبرو شده است با پرونده های حقوقی در سراسر کشور — و منجر به یک مقدار بزرگتر نقش دادگاه در شکل دادن به سیاست های مهاجرتی است.

قضات در منطقه فدرال دادگاه در واشنگتن و کالیفرنیا و هاوایی و در جای دیگر اعطا کرده اند درخواست اضطراری برای سراسر کشور دستوراتی برای جلوگیری دولت از اجرای سیاست های سوال در حالی که این مورد در دادگاه. دولت در پاسخ به درخواست دادگاه بالاتر به سرنگونی بوده و در مواردی که دیوان عالی کشور را به طور کلی غالب شد.

اولین بار دیوان عالی کشور در زمان مرحله غیر معمول وزن در یک مربوط به مهاجرت در مورد تهمت و دولت بود که در دسامبر 2017, زمانی که دادگاه حکم داد که یک سوم نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون, که محدود شده و ورود به ایالات متحده برای اتباع چاد, ایران, لیبی, کره شمالی, سوریه, ونزوئلا, سومالی و یمن به طور کامل می تواند اثر را در حالی که چالش های قانونی همچنان به راه خود را از طریق دادگاه ها. این تصمیم صادر شده نزدیک به شش ماه قبل از دادگاه عالی خواهد در واقع شنیدن استدلال در این سفر بان کی مون در مورد لغو زودتر سفارشات توسط قضات فدرال در مریلند و هاوایی برای جلوگیری از قطعات به روز و ممنوعیت در حالی که پرونده های حقوقی علیه آن اقدام.

در ژوئن 2018 دیوان عالی کشور حکم در دولت به نفع در محاسن از سفر بان کی مون.

مغلوب ساختن پیشی جستن علائم ممنوعیت سفر به منظور اجرایی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس در سمت چپ و وزیر سابق دفاع جیمز Mattis, look on Jan. 27, 2017. (عکس: Carlos Barria/فردا نیوز)

پس از آن دیوان عالی کشور را لغو احکام توسط قضات فدرال در تعدادی از مهاجرت دیگر موارد مربوط به اعطای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه برای اجرای سیاست های دیگر در میان جریان دادخواهی از جمله نیاز است که متقاضیان پناهندگی که وارد در مرز جنوبی ایالات متحده پس از سفر از طریق کشور دیگری — در عمل مهاجران آمریکای مرکزی از مکزیک — باید نشان دهد که آنها درخواست شده و محروم بودند پناهندگی در کشور آنها ترانزیت. در یکی دیگر از حاکم در طول تابستان قضات بار دیگر رای دادند در امتداد خطوط ایدئولوژیک اجازه می دهد تا برگ برنده دولت برای ادامه استفاده از بودجه نظامی برای ساخت بخش های از مرز دیوار.

محافظه کار قضات دیوان عالی کشور تنها کسانی نیستند که حاکم در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. در ماه مه گذشته به مدار نهم دادگاه تجدید نظر حکم داد که دولت می تواند همچنان مجبور پناهجویان به باقی می ماند در مکزیک در حالی که در انتظار جلسات در ایالات متحده واژگون پایین تر دادگاه دستور مسدود کردن اجرای این سیاست به طور رسمی شناخته شده به عنوان مهاجرت حفاظت از پروتکل های مداوم میان پرونده های حقوقی.

کارن Tumlin است دیرین مدنی و حقوق مهاجر litigator زمان است که به عنوان مشاور در خدمت تعدادی از مشخصات بالا چالش های قانونی نسبت ناروا به اقدامات دولت در مهاجرت از جمله تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای به اصطلاح خیال و مختلف تکرار مسلمان ممنوعیت سفر. او گفت: از اخبار یاهو که تاریخ این سفر بان کی مون در مورد که در آن دیوان عالی کشور لغو یک دستور است که تایید شده است توسط چندین دادگاه های پایین و سپس در نهایت حکم به نفع سیاست باعث افزایش نگرانی ها در مورد آینده سیاست به اتهام حکومت.

در ممنوعیت سفر مورد Tumlin گفت: “معلوم شد که بماند در نتیجه 100 درصد پیش بینی از آنچه در دیوان عالی کشور در نهایت انجام داد.” در مورد اتهام او اذعان می کند ممکن است آن را سخت برای پیدا کردن یک دادگستری در میان پنج که رای به اجازه قانون به اثر را به تغییر ذهن خود را هنگامی که مورد سرانجام می رسد دادگاه به خصوص اگر دولت می تواند نشان دهد که “این آسمان نیست در حال سقوط است.”

“آن را نمی باید که در راه” او گفت: اخبار یاهو. “فقط به خاطر یک تقسیم دادگاه اجازه می دهد تا چیزی را به اثر است که نباید از نوشتن بر روی دیوار [برای] تصمیم گیری نهایی.”

تظاهر کنندگان در یک تجمع در خارج از ایالات متحده چهارم مدار دادگاه تجدید نظر در Richmond, Va., Jan. 28 سال 2020. (عکس: استیو Helber/AP)

عدالت نیل Gorsuch یکی از پنج قضات در اکثر نوشت: در یک جداگانه موافقت توضیح رای خود را به اجازه اجرای عمومی شارژ قاعده است که “مشکل واقعی در اینجا این است که به طور فزاینده ای رایج از دادگاه محاکمه سفارش امداد است که فراتر از این موارد قبل از آنها.”

“توسط خود طبیعت جهانی دستورات تمایل به نیروی قضات به ساخت با عجله بالا و ریسک پایین-اطلاعات تصمیم گیری” Gorsuch استدلال نوشته است که “به طور فزاینده ای گسترده” استفاده از این دستور در سال های اخیر “طبیعی است.”

“او حق است” گفت: Jesse برکت مدیر دادخواهی بخش در انجمن وکلای مهاجرت آمریکا. “این طبیعی نیست چرا که سیاست های اجرایی و راه آنها صدور آنها طبیعی نیست.”

“من یک مورخ, من یک وکیل محاکمه اما من هرگز دیده می شود یک دوره در زمانی که دادگاه خواسته شده است به انجام این کار بسیار به عنوان یک نتیجه از قانون اما به عنوان یک نتیجه از قدرت اجرایی” برکت گفت: اخبار یاهو. او پیشنهاد کرد که Gorsuch نظرات منعکس کننده “رشد نا امیدی و توسط هر کس در راه است که در آن [مهاجرت] است که حل و فصل در دادگاه.”

مهاجران از هندوراس انتظار در خط در مرز ایالات متحده و مکزیک عبور در تیخوانا, مکزیک, Sept. 12, 2019. (عکس: سندی Huffaker/خبرگزاری گتی ایماژ)

در نهایت عدم اقدام کنگره در مهاجرت را فعال کرده مجریه به مرزهای آنچه قانونی است گفت: Sarah Pierce, یک تحلیلگر سیاست در سیاست های مهاجرت موسسه حزبی فکر می کنم تانک. این روند را آغاز کرد تحت ریاست جمهوری باراک اوباما که دولت در مواجهه با چالش های حقوقی بیش از یک عدد سیاست های مهاجرتی از جمله اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یک کار مجوز فرمت برای دانشجویان خارجی پس از فارغ التحصیلی و استفاده از خانواده بازداشت. اما پیرس گفت: “مقدار اوباما بود گرفتار در سیستم دادگاه است laughably کوچک نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

پیرس پیشنهاد کرد که اتهام عمومی حکومت می تواند “یکی از مشکل ساز ترین سیاست ها برای رفتن به محل در حالی که قانونی است که مورد سوال است.” مطالعات پیش بینی است که تغییرات پیشنهادی خواهد شد که اثرات جدی بر روی بسیاری از مهاجران قانونی نیز خود را به عنوان شهروند ایالات متحده فرزندان و همسران دادن آن بالقوه به طور چشمگیری تغییر شکل داده است که به مهاجرت به ایالات متحده آمریکا.

کاخ سفید با تمجید از تصمیم دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه به عنوان یک “پیروزی عظیم برای مالیات دهندگان آمریکایی, امریکایی کارگران و قانون اساسی آمریکا. این اجازه می دهد تا تصمیم دولت برای اجرای مقررات effectuating دیرینه قانون فدرال است که تازه واردین به این کشور باید از نظر مالی خودکفا است.”

برکت استدلال کرد که چنین پیروزی “emboldens یک دولت که می خواهد برای ساخت یک دیوار نامرئی در این کشور” و “مجموعه صحنه را برای مهاجرت به تبدیل شدن به یک بخشی از نوامبر انتخابات است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • داخل داستان چگونه ایالات متحده داد تا فرصتی برای کشتن سلیمانی در سال 2007

  • بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

  • Steyer: آمریکا غرامت برای برده داری کمک خواهد کرد ‘تعمیر آسیب’

  • واقعیت همراه با تهمت است در دادگاه در سنا

  • جف بزوس روی گوشی های هک: یک تهدید برای ایالات متحده دموکراسی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>