عدالت اموزش Bader Ginsburg ‘استراحت به راحتی پس از روش غیر جراحیعدالت اموزش Bader Ginsburg قرار گرفتند “تهاجمی روش غیر جراحی” برای تجدید نظر در یک مجرای صفراوی استنت و “استراحت به راحتی” دیوان عالی کشور گفت: در روز چهارشنبه.

“به گفته او پزشکان استنت تجدید نظر در حال وقوع مشترک و روش انجام شده با استفاده از آندوسکوپی و تصویربرداری پزشکی ارشاد انجام شد برای به حداقل رساندن خطر عفونت های آینده” این دادگاه در بیانیه ای گفت. دادگاه اضافه شده Ginsburg انتظار می رود که منتشر شد از بیمارستان تا پایان هفته.

چهار روش بود Ginsburg دوم بستری در بیمارستان این ماه است. Ginsburg, 87, به تازگی نشان داد که سرطان او بازگشته و او باقی خواهد ماند و در دادگاه در حالی که تحت شیمی درمانی. “من اغلب گفته من باقی خواهد ماند یک عضو دادگاه تا زمانی که من می تواند انجام این کار کامل بخار,” او نوشت: در بیانیه ای در اوایل این ماه. “من باقی می ماند به طور کامل قادر به انجام این کار است.”

سلامت دیوان عالی کشور است از نزدیک تماشا آمریکایی ها در هر دو طرف از طیف سیاسی است. چرا که قضات خدمت برای زندگی – یا تا زمانی که آنها را انتخاب کنید به بازنشسته – بیماری و یا مرگ هر یک از آنها می تواند منجر به تغییرات قابل توجهی در چگونه ملت بالاترین قوانین دادگاه در مورد مسائل کلیدی از جمله حقوق باروری و مهاجرت.

Ginsburg یکی از چهار لیبرال قضات در دیوان عالی کشور است. یک جای خالی در دادگاه به طور چشمگیری می تواند تغییر شکل 2020 انتخابات با رهبر سنا میچ مک کانل گفت: او را پر خواهد کرد هر خالی دیوان صندلی در این سال با وجود استدلال در سال 2016 است که جای خالی سمت چپ توسط مرگ محافظه کار قاضی آنتونین اسکالیا باید پر شود در انتخابات ریاست جمهوری سال است.

در ماه ژوئن قاضی جان رابرتز در بیمارستان بستری شد و پس از سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net