عدالت Dept. به دنبال کوتاه حکم برای راجر سنگ Overruling آن دادستان

واشنگتن — مقامات ارشد وزارت دادگستری مقامات مداخله به ابطال خط مقدم دادستان و توصیه خواهد کرد بیشتر ملایم صدور حکم برای Roger J. سنگ جونیور محکوم به سال گذشته مانع از محققان در تلاش برای محافظت از خود و دوست دیرین رئیس جمهور تهمت ارشد بخش رسمی روز سه شنبه گفت.

حرکت بسیار غیر معمول و خاصی برای تولید ناشی از دخالت های سیاسی است. آن را پس از دادستان فدرال در واشنگتن خواسته یک قاضی در اواخر دوشنبه شب به جمله آقای سنگ به هفت تا نه سال زندان در هفت محکومیت جنایت به تلاش برای خرابکاری در یک بررسی کنگره که تهدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اوایل روز سه شنبه آقای ترامپ اعلام صدور حکم توصیه “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.

“این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها” آقای ترامپ نوشت. “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

هر دو سنگ از صدور توصیه و رئیس جمهور صدای جیر جیر در زمان مقامات در وزارت دادگستری مرکزی با تعجب به گفته یک مقام وزارت صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که سنگ پرونده ادامه دارد.

توصیه بيشتر از آنچه در ایالات متحده به دفتر دادستان گفته بود مقامات وزارت دادگستری این امر نشان می دهد, با توجه به رسمی و گروه تصمیم گرفت به زودی پس از تشکیل پرونده به نادیده گرفتن دادستان’ تصمیم گیری است.

این گروه تا به حال مورد بحث نیست توصیه با کاخ سفید و یا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“اداره می یابد, توصیه های افراطی و بیش از حد و نامتناسب به سنگ جرائم” این مقام گفت.

وزارت دادگستری بود برای روشن شدن موقعیت آن در دادگاه تشکیل پرونده بعد از آن در روز سه شنبه. آقای سنگ را صدور حکم توسط قاضی امی برمن جکسون از دادگاه منطقه ای فدرال در واشنگتن است که برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

دادستان فدرال گفت: در صدور حکم تفاهم نامه روز شنبه که آقای سنگ 67 باید خدمت به نه سال به دلیل تهدید کرد یک شاهد با آسیب بدنی و با دخالت کنگره بررسی است. آنها همچنین با اشاره به این واقعیت است که او نقض یک قاضی تهوع سفارشات پس از او به اتهام در فدرال کیفرخواست.

آنها همچنین گفت که او تا به حال به دروغ و تحت سوگند و اسناد جعلی به عنوان محققان به دنبال درک چگونگی 2016 تهمت کمپین تلاش برای بهره مندی از سرقت دموکراتیک اسناد و مدارک.

دفاع وکلا استدلال می کنند که آقای سنگ نه تنها در نظر گرفته شده هرگز به تهدید شاهد اما همچنین ایجاد هیچ مانع واقعی برای محققان.

این تصمیم به دنبال نرمی بیشتر برای آقای سنگ نیز کمتر از دو هفته پس از دادستان حمایت خود را از صدور توصیه برای Michael T. فلین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ گفتن به محققان در روسیه پرس و جو. دادستان تا به حال در ابتدا به دنبال به شش ماه زندان و سپس گفت: آنها را مخالفت با آزادی مشروط به جای زندان زمان.

یکی از دادستان در فلین مورد کینگزلی L. Van Grack — که گرفته شده بود در مورد تحت Robert S. مولر سوم ویژه مشاور و همچنان به کار بر روی آن پس از او سمت چپ که دوباره به وزارت دادگستری امنیت ملی را بدست آورد — و نه امضای این یادداشت در حمایت از آزادی مشروط و هر چند او تا به حال امضا شد دادخواستها در مورد.

مداخله توسط ارشد وزارت دادگستری آمریکا در آقای سنگ مورد به عنوان اولین آزمون بزرگ برای تیموتی شیا که دوشنبه گذشته شد سر موقت از دادستان ایالات متحده در واشنگتن است که نظارت بر برخی از بخش های بیشتر سیاسی مملو موارد است.

آقای درخت روغن قلم دیرین اعتماد مشاور دادستان کل William P. Barr سابق و مشاور ارشد در آقای Barr را در حال حاضر نظارت بر تحقیقات به دو نفر از مقامات مجری قانون که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی به عنوان دشمنان سیاسی: سابق F. B. I. مدیر James B. Comey که گفته می شود تمرکز محققان در غیر معمول تحقیق در سال نشت و معاون سابق Andrew G. McCabe که چهره اتهامات که او گمراه محققان در اداری پرس و جو. این مورد است که در حال ورشکستگی است.

آدام گلدمن کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>