وزارت دادگستری را به اتهام نیست مقام سابق اف بی آی اندرو McCabe در مورد دروغ گفتن


جاشوا رابرتز/ایسنا

وزارت دادگستری گفته وکلای سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe که آنها نمی خواهد اتهام او را با یک جرم با توجه به سخنگوی خود را.

“در گذشته طولانی, عدالت انجام شده در این زمینه” وکلای او در بیانیه ای گفت.

وزارت دادگستری مقامات به آنها گفت که در نامه ای و در یک تماس تلفنی که آنها نمی خواهد دنبال اتهامات علیه او بیانیه ای گفت:. The Daily Beast بررسی یک کپی از نامه ای که به نظر می رسد قطعی.

“بر اساس کلیت شرایط و تمام اطلاعات شناخته شده به دولت در این زمان از نظر ما این موضوع بسته” نوشت: J. P. کونای رئیس تقلب و فساد در بخش, d. C. U. s. دادستان و مولی گاستون دستیار آمریکا وکیل در این بخش است.

خبر می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فرمانی به خواست وزارت دادگستری به تعقیب مردم او را می بیند به عنوان سیاسی خود را دشمنان. در یک صدای جیر جیر در سال گذشته او را متهم McCabe از خیانت است.

وزارت دادگستری بازرس کل گزارش دو سال پیش گفت: McCabe فاقد خلوص زمانی که او صحبت کرد و به آنها در مورد نشت که از اف بی آی است. McCabe و وکلای او به شدت مورد مناقشه برخی از این گزارش نتیجه گیری شده است. با وجود این که بازرس کل اشاره McCabe به سی باراک اوباما به صورت بالقوه اتهامات عنوان شده علیه. امروز نزدیک به دو سال پس از این گزارش آمد ، DOJ روشن ساخته است که او را از حقوقی معرض خطر است.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im