جولیان آسانژ به استفاده از قوانین حقوق بشر برای مبارزه با ما استرداد پس از موجد کودکان در سفارت


جولیان آسانژ توطئه برای استفاده از قوانین حقوق بشر برای مبارزه با استرداد به آمریکا پس از موجد دو کودک در حالی که زندگی در سفارت اکوادور

  • آسانژ می تواند با استفاده از قوانین حقوق بشر برای مبارزه با استرداد او به ایالات متحده
  • تیم حقوقی می تواند با استفاده از حق زندگی خانوادگی با موریس و دو پسر به تقویت مورد
  • دست موریس نشان داد او سقوط در عشق با بنیانگذار ویکی لیکس پنج سال پیش

جولیان آسانژ می تواند با استفاده از قوانین حقوق بشر برای مبارزه با استرداد او به آمریکا چون او پدر دو پسر در حالی که پر از سوراخ در لندن سفارت.

این زن 48 ساله تصور گابریل و دو و حداکثر, یک, با وکیل خود استلا موریس.

و تیم حقوقی خود را در حال حاضر می تواند استفاده از حق خود را به زندگی خانوادگی با 37 ساله سوئدی ملی و دو پسر به تقویت این پرونده است.

دست موریس sensationally روز گذشته نشان داد که او سقوط در عشق با بنیانگذار ویکی لیکس پنج سال پیش در حالی که کمک به او برای ساخت این پرونده است.

Fiancée: The Wikileaks founder with the mother of his children and his lawyer Stella Morris

نامزد ها: بنیانگذار ویکی لیکس با مادر از فرزندان خود و خود را وکیل استلا موریس

زن و شوهر مشغول شد در سال 2017, بعد از آسانژ شده بود در داخل سفارت اکوادور به مدت چهار سال و در حالی که او هنوز هم می خواستم در سوئد بیش از اتهامات تجاوز به عنف است که در حال حاضر کاهش یافته است.

دست موریس گفت: پست در روز یکشنبه که آسانژ به تماشای کودکان متولد در لندن و بیمارستان از طریق ویدئو زندگی می کنند لینک و ملاقات گابریل زمانی که او قاچاق به سفارت.

او معتقد است ما عوامل سعی در سرقت یکی از گابریل پوشک برای آزمایش DNA پس از مشکوک شدن آسانژ بود پدر.

First sight: Assange with Gabriel after the baby was smuggled into the Ecuadorian embassy

اول: آسانژ با گابریل پس از کودک قاچاق می شد به سفارت اکوادور

دست موریس که متولد آفریقای جنوبی است که به دنبال وثیقه برای اعطای استدلال coronavirus است گسترش از طریق Belmarsh لندن زندان جایی که او برگزار شده است برای یک سال. او کشیده شده بود از سفارت پس از 2,487 روز در خودخواسته حبس.

زن و شوهر را امر و پس از آن کودکان بودند یک راز نزدیک نگهبانی.

اما در حال حاضر خود را از وجود دانش مشترک است آن است که درک آسانژ حقوقی تیم را در استفاده از حقوق خود را تحت ماده 8 قانون حقوق بشر که خود ما استرداد مورد رزومه در مارس 18.

اما بعید است به نوسان دادگاه خود به خود با توجه به پیشرو وکیل حقوق بشر کارن Todner که نماینده Lauri عشق در استرداد او مورد اتهام هک نظامی آمریکا سرور.

Gabriel, two

Max, one

فرزندان: دو آسانژ کودکان بودند تصور در سفارت

او گفت: “این دادگاه را به حساب آنها نیست در واقع تا کنون زندگی می کردند به عنوان یک خانواده و آقای آسانژ است که نه تنها کسی است که می تواند به دنبال پس از کودکان.

‘تصور من این است که این است که مطرح شده در حال حاضر به دلیل آنها در تلاش هستند تا هر چیزی او را به خارج از Belmarsh که در آن شرایط خواهد بود وحشتناک در حال حاضر.

‘و هر چند آن را باید بخشی از صورت خود را به دلیل آن را یک عامل است که به نفع او است رفتن به یک تفاوت عظیم به وضعیت خود را به دلیل آن نیاز به متعادل در برابر بسیاری از منافع دیگر.’

مقامات ایالات متحده ادعا می کنند آسانژ در معرض خطر زندگی آمریکایی عوامل و منابع خود را مشغول به کار در این زمینه با انتشار هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده در سال 2010. استرداد او از شنیدن گفته شد در ماه فوریه است که برخی از ما منابع دولت ناپدید شد و پس از آنها شناسایی شده در این مقالات به بیرون درز توسط تحلیلگر اطلاعاتی سابق چلسی منینگ و منتشر شده توسط ویکی لیکس.

طبقه بندی اطلاعات منتشر شده توسط سایت پیدا شد در یک ترکیب استفاده می شود توسط اسامه بن لادن نشان می دهد آن را تا به حال مفید بوده است به القاعده وکلا برای مقامات ایالات متحده گفت.

وحی که آسانژ قادر به حفظ یک رابطه صمیمی و پدر دو فرزند در حالی که در پنهان از استرداد اتهامات بازگشایی ردیف همین دلیل است که انگلیسی ها تا به حال مالیات دهندگان به صندوق حفاظت از خود را.

جو Ventre, مدیر کمپین در مالیات دهندگان را داد گفت: شب گذشته: ‘با توجه آقای آسانژ را در سفارت سوء استفاده از مالیات دهندگان خواهد سوال که آیا round-the-clock گارد او فراهم شده بود واقعا خوب استفاده از پول خود را.

‘آن را کاملا ناعادلانه برای ملاقات به صرف منابع ارزشمند نگهبانی آقای آسانژ که پلیس می توانست در ضرب و شتم مبارزه با جرم و جنایت.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>