قاضی محترم برای لیبرال احکام متهم به آزار و اذیت جنسی توسط کارمند سابقاواخر قاضی فدرال lionized برای دفاع از لیبرال از علل سقط جنین را به حمایت خود را از همان جنسی-ازدواج متهم شده است که آزار و اذیت جنسی توسط یک قانون سابق کارمند برجسته چه برخی از کارشناسان به یک مشکل فراگیر در اتاق امریکا قدرتمند ترین قضات است.

استفان راینهارت سابق قاضی فدرال از کالیفرنیا که درگذشت در سال 2018 و شناخته شده بود برای تصمیم گیری در مورد ستایش قرار داد چپ و اغلب لغو توسط دادگاه عالی ایالات متحده – متهم شده بود توسط یک کارمند سابق, اولیویا, Warren, از آزار و اذیت جنسی آغاز شد که از لحظه ای که او وارد اتاق خود.

در قسم شهادت در کنگره شنوایی وارن توضیح داد که چگونه قاضی به طور منظم در نظر زنان ، او توضیح داد که چگونه او “به طور معمول و غالبا” ساخته اظهارات تحقیر در مورد ظاهر فیزیکی و دیدگاه در مورد فمینیسم و اظهار نظر در رابطه جنسی با همسرش که او را مورد پرسش چرا که او گفت که او نمی تواند تصور کنید که او به جذاب برای هر انسان است. او سوال که آیا شوهر او همجنسگرا بود و اینکه آیا آنها تا به حال رابطه جنسی, او گفت:.

“قاضی راینهارت ساخته شده است این نظرات به من هنگامی که ما به تنهایی و همچنین در مقابل دیگر اعضای مجلس در زمان” وارن گفت.

دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل حقوق شهادت در جلسه به بررسی حمایت قضایی کارکنان از آزار و اذیت جنسی. این جلسه به شرح زیر تصویب جدید کدهای رفتاری که قضات و سایر کارکنان به گزارش سوء و برای هر کسی که گزارش سوء رفتار به محافظت از قصاص هر چند وارن و دیگران گفته اند این تغییرات نه چندان دور به اندازه کافی.

تلاش برای پرداختن به این موضوع می آیند سال پس از یکی دیگر از قدرتمند قاضی, Alex Kozinski که در خدمت به عنوان یک مربی به عدالت برت Kavanaugh شد متهم به اذیت و آزار تعدادی از کارمندان حقوق زن از جمله اتهامات که او به آنها نشان داد پورنوگرافی ساخته شده هرزه سخنان و آنها را لمس. Kozinski استعفا داد و پس از اتهامات در مورد رفتار خود شد در سال 2017 و عذرخواهی برای ساخت کارمندان احساس “ناراحت کننده”.

وارن شهادت در روز پنج شنبه ریختن نور بیشتر در چه حد قانون از دانشجويان نخبه ترین دانشگاه های ایالات متحده بر این باورند که آنها باید به منظور پیروزی معتبر clerkships با قضات ارشد.

این clerkships که معمولا به دست آمده و با حمایت و تشویق از دانشگاه ها دیده می شود به عنوان یک مسیر پر سود مشاغل و دیده می شود که لازم است برای هر دانشجوی حقوق که می خواهد برای تبدیل شدن به یک قاضی یا نشستن در دیوان عالی کشور است.

در شهادت وارن توضیح داد که چگونه او مربی در دانشگاه هاروارد قانون هشدار داده بود او هرگز به اجازه قاضی راینهارت و تاکید کرد که چگونه قاضی را دوست داشت به “نگه داشتن چیزهای سرگرم کننده”.

“هیچ یک از این من آماده برای بی حرمتی جو وارد کنم زمانی که من شروع به کارآموزی” وارن گفت. در اولین روز وارن متوجه یک نمودار است که تا به حال کشیده شده است برای توضیح یک مفهوم به قاضی که به نظر می رسد شبیه به سینه با نوک پستان.

او به یاد می آورد که گفته بودن با خنده توسط یکی از همکاران که قاضی اضافه شده بود نوک سینه خود را.

“دو روز بعد … او به عنوان ترک دفتر من [راینهارت] از من پرسید اگر من تا به حال متوجه نقشه کشی و آیا من آن را دوست داشت,” او گفت:, نوشته شده در شهادت. “او از من خواست یک سوال در مورد اینکه آیا یا نه آن را ‘دقیق’. بر تن او و رفتار من او را درک سوال بود پرسیدن که آیا یا نه نقاشی شبیه سینه من.”

وارن گفت که او برای اولین بار اقدام به طور رسمی گزارش آزار و اذیت در 1 اوت سال 2018 در جلسه چند تن از اعضای دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. او گفت که او احساس توصیف گمراه “نهادی فشار به کارمند” و که وجود دارد سیستماتیک دلایل که چرا دانش آموزان به ندرت در مورد تجارب منفی.

“هیچ کس با ابلاغ من پس از آن جلسه چه اگر هر مرحله دانشگاه هاروارد گرفته شده برای رسیدگی به مسائل مربوط به” او گفت:.

دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

راینهارت ازدواج کرده بود به رامونا Ripston یک مدیر اجرایی سابق آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا که در ماه نوامبر 2018 چند ماه بعد از قاضی.

در زمان مرگ او راینهارت شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان عدالت با بسیاری از کارمندان سابق از جمله بن Wizner یک وکیل ادوارد اسنودن و یک مقام ارشد در ACLU. او به عنوان یک مرد بود که اغلب انفرادی صدای مخالفان به خصوص در موارد مربوط به مجازات اعدام.

نوشتن در زمان راینهارت مرگ Wizner به یاد می آورد که چگونه قاضی “کشیده هیچ مشت هنگامی که صحبت کردن به کسی و چگونه یک “پوست ضخیم” می تواند یک ویژگی ارزشمند در اتاق های خود.

“در حالی که ما گاهی شوخی که clerking برای قاضی راینهارت شد قیمت یک پرداخت برای امتیاز مادام العمر بودن سابق خود کارمند حقیقت این است که ما همه در ترس از خود درخشش خود درایو و تعهد خود را به استفاده از این قانون برای حفاظت از ناتوان” Wizner نوشت.

Wizner نمی شد فورا در دسترس است به نظر وارن شهادت.

یک افسر مطبوعات برای ما دادگاه با صدور بیانیه ای پس از شهادت.

آن گفت: “هیچ قضائیه کارمند باید رنج می برند این نوع از آزار و اذیت شرح داده شده توسط قانون سابق کارمند اولیویا وارن امروز. ما عمیقا در مورد اطلاعات جدید ما آموخته اند که از طریق Ms وارن بیانیه به خانه قضائیه فرعی این صبح و ما را به دستور او بسیار جدی است. ما متعهد به پرداختن به این اطلاعات جدید و در ادامه به اصلاح فرآیندهای ما و روش برای حفاظت از کارکنان و پرداختن به سوء.”

  • اگر شما اطلاعات بیشتر در مورد این داستان و یا سوء رفتار جنسی توسط اعضای قوه قضائیه لطفا با خبرنگار در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>