قاضی رد چالش به ماموران فدرال با هدف قرار دادن پورتلند معترضان

پرتلند سنگ. — یک قاضی فدرال در پورتلند در روز جمعه را رد کرد اورگان حقوقی پیشنهاد برای محدود کردن عملیات ماموران فدرال شده اند که مبارزه با معترضان شبانه در این شهر است.

طرح دعوی در دادگاه توسط اورگان دادستان الن روزنبلوم استدلال کرد که این عملیات از مقامات فدرال بودند که با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به درایو در اطراف شهر پرتلند و بازداشت معترضان شبیه آدم ربایی. نام آن را در دادگاه به سفارش عوامل برای جلوگیری از دستگیری افراد بدون علت احتمالی و به وضوح شناسایی خود و سازمان خود را قبل از بازداشت و یا دستگیری “هر فرد کردن خیابان ها در اورگان است.”

در حکم قاضی Michael W. مسامان ایالات متحده دادگاه منطقه ای در پورتلند گفت: دادستانی کل نداشت ایستاده را مورد دلیل آن تا به حال نشان داده نشده است که این موضوع “یک علاقه خاص است که به خود دولت.”

“من پیدا ایالت اورگان فاقد اینجا ایستاده و در نتیجه رد درخواست خود را به صورت موقت ضابط سفارش” قاضی نوشت: در او حاکم است.

“من کاملا نا امید” خانم روزنبلوم در مصاحبه ای گفت:. “اگر من ایستاده و من کاملا مطمئن هستم که می کند.”

تعدادی از پرونده های حقوقی دیگر واصل شده اند توسط اشخاص خصوصی در برابر حضور ماموران فدرال و خانم روزنبلوم گفت که او امیدوار است آنها موفق تر خواهد بود.

“هر آمریکایی باید در مورد آنچه اتفاق می افتد در پورتلند” خانم روزنبلوم گفت. “این می تواند اتفاق می افتد در شهرستان خود را بعدی.”

“وجود دارد هیچ دلیلی برای این نوع از پلیس مخفی تاکتیک” او گفت:.

دولت را مورد اشاره قرار بازداشت علامت Pettibone که گفت او مواجه شد در جولای 15 توسط مردان مسلح در لباس استتار است که او را در کوچه و خیابان و تحت فشار قرار دادند و او را به یک ون. او رانده شد به یک ساختمان قرار داده شده به یک همراه و خواندن خود را به حقوق میراندا. اما دولت شکایت گفت که او نمی گفت که چرا او دستگیر شد و نه با ارائه یک وکیل. “او مدعی است که او منتشر شد بدون هیچ گونه مدارک استنادی و یا ضبط خود را از بازداشت” شکایت گفت.

آن گفت که مردم برداشت توسط ناشناس ماموران فدرال می تواند ترس که آنها ربوده شده.

“معمولا یک فرد اعمال حق خود را به پیاده روی را از طریق خیابان های پرتلند است که در مواجه با مردان ناشناس در نظامی-نوع خستگی و دستور داد به بینام و ون می تواند منطقی است که فرض کنیم که او ربوده و قربانی یک جنایت” شکایت گفت.

طرح دعوی در دادگاه گفت: ماموران فدرال بودند نقض اول و چهارم و پنجم متمم های قانون اساسی با انکار حق مسالمت آمیز در اعتراض به عدم ارائه دلیل فرایند و انجام جستجوهای غیر منطقی و تشنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de