قاضی دستور کوهن منتشر شد با استناد به “مقابله به مثل” بیش بگویید-تمام کتاب

یک قاضی فدرال روز پنجشنبه دستور داد که Michael D. Cohen منتشر می شود به خانه حبس پس از پیدا کردن که مقامات دولت فدرال در حال بازگشت او به زندان در اقدامی تلافی جویانه برای برنامه های خود را برای نوشتن به گفتن تمام خاطرات در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

قاضی آلوین K. Hellerstein از دادگاه منطقه ای فدرال گفت: آقای کوهن بازگشت به زندان این هفته پس از چند هفته از پزشکی کردند به دلیل تمایل خود را برای انتشار یک کتاب قبل از انتخابات در مورد سال خود را به عنوان آقای تهمت وکیل شخصی و دلال.

“من را به پیدا کردن که هدف از انتقال آقای کوهن از کردند و خانه حبس به زندان است تلافی جویانه” به قاضی گفت. “و آن را اقدامی تلافی جویانه به دلیل تمایل خود را به ورزش اول خود را اصلاح حقوق برای انتشار یک کتاب و به بحث در مورد هر چیزی در مورد این کتاب و یا هر چیز دیگری که او می خواهد در رسانه های اجتماعی با دیگران است.”

قاضی دستور داد که آقای کوهن بود از زندان آزاد شد در روز جمعه به خدمت بقیه دوران محکومیت خود را در خانه حبس در آپارتمان در منهتن.

آقای کوهن به حال شکایت مقامات ایالات متحده در روز دوشنبه شب این ادعا مقامات فدرال فرستاده او را دوباره به زندان به او مانع از تکمیل این کتاب است. در مدارک دادگاه او گفت: این کتاب رنگ آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک نژادپرست و ارائه آشکار کردن جزئیات بیشتر در مورد “رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته.”

E. Danya پری یکی از آقای کوهن وکلا گفت: قاضی تایید کرده بود که دولت نمی تواند بلوک آقای کوهن از انتشار یک کتاب انتقادی از رئیس جمهور. “منظور این است که یک پیروزی برای اولین اصلاحیه” او گفت:. “این اصل فراتر از سیاست است و ما احساس خشنودی که حاکمیت قانون حکمفرما است.”

قاضی Hellerstein منصوب شد به نیمکت در سال 1998 توسط رئیس جمهور بیل کلینتون.

جلسه دادگاه در منهتن در روز پنج شنبه بود آخرین فصل طولانی در حال اجرا حماسه. آقای کوهن حقوقی بولداگ که یک بار bragged او را با یک گلوله برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گناه التماس کرد در سال 2018 به کمپین مالی تخلفات و جنایات دیگر.

به عنوان او وارد او درخواست آقای کوهن با اشاره انگشت در رئیس جمهور با گفتن این دادگاه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به کارگردانی او در طول انتخابات 2016 به ترتیب hush پرداخت پول به زنان گفت که آنها تا به حال امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور را رد کرده است کسانی که اتهامات.

در ماه مه آقای کوهن 53 بود که محکوم به سه سال این امکان را داد که حداقل امنیت زندان اردوگاه در Otisville, n. y., و رفتن به خانه به عنوان بخشی از تلاش های این اداره زندانها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در زندان فدرال سیستم.

آقای کوهن وکلا استدلال کرده بود که شرایط بهداشتی از جمله فشار خون شدید و سابقه مشکلات تنفسی قرار داده و او را در معرض خطر اگر او همچنان در زندان است.

اما در جولای 9 زندانها مقامات ناگهان بازگشت آقای کوهن به زندان پس از او خودداری کردند در امضای یک توافقنامه ترسیم شرایط آزادی خود. این شرایط شامل یک ماده است که می توانست او را مانع از انتشار یک کتاب, کت و شلوار خود را گفت.

در مدارک دادگاه واصل این هفته مقامات زندان را تکذیب کرد آقای کوهن بازگشت به زندان به دلیل از کتاب خود بلکه به آنها گفت: او بوده است “مبارز” و “مبارز” زمانی که آنها ملاقات برای بحث در مورد توافق, و آنها در نظر گرفته شود چنین رفتاری را “غیر قابل قبول است.”

در کت و شلوار خود آقای کوهن ادعا کرد که او هرگز پنهان این واقعیت است که او به نوشتن یک کتاب در مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او اشاره کرد که او خود را صرف صبح کار بر روی نسخه خطی “در چشم ساده” در زندان قانون کتابخانه و گفت: او همچنین در مورد این پروژه آشکارا با مقامات زندان اعضای هیات و حتی دیگر زندانیان.

با توجه به کت و شلوار و کتاب را به یک نگاه اجمالی به آقای کوهن “تجربه دست اول با آقای ترامپ” و ارائه “جزئیات گرافیکی در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته.”

“روایت توصیف تیز برخی اظهارات ضد یهودی علیه برجسته مردم یهودی و virulently اظهارات نژادپرستانه در برابر چنین رهبران سیاه و سفید به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و نلسون ماندلا” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

نسخه خطی — آزمایشی با عنوان “بی وفا: داستان واقعی از مایکل کوهن سابق شخصی وکیل به رئیس جمهور Donald J. Trump” — تنها در آخرین کتاب خود به ظهور در هفته های اخیر امیدوار کننده دقیق و انتقادی آیات در مورد رئيس جمهور در زندگی شخصی و حرفه ای. آقای کوهن کت و شلوار معتقد است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او به دنبال خط خارج انتشار کتاب خود را مانند دیگران است.

در ماه ژوئن وزارت دادگستری خواسته یک قاضی به تاخیر در انتشار “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” خاطرات توسط John R. بولتون سابق مشاور امنیت ملی که در میان چیزهای دیگر, تایید اتهامات در قلب دموکراتیک استیضاح مورد بیش از رئيس جمهور در ارتباط با اوکراین است. قاضی در نهایت رد درخواست.

در همان روز که آقای بولتون کتاب منتشر شد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن برادر کوچکتر رابرت S. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمینه یک دست کت و شلوار به دنبال جلوگیری از انتشار یک خانواده بگویید-همه نوشته شده توسط خود را خواهر زاده Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از چند هفته از گردباد دادخواهی قاضی در این مورد طرفه با خانم تهمت اجازه می دهد او را به انتشار خود خاطرات که متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از استقبال تقلب “به عنوان یک راه زندگی” و از پرداخت کسی که خود را به امتحانات ورودی کالج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de