قاضی توقف کار در مایکروسافت را جدی قرارداد یک پیروزی برای آمازون

یک قاضی فدرال در واشنگتن دستور داد مایکروسافت در روز پنج شنبه به توقف همه کار بر 10 میلیارد دلار cloud-computing قرارداد پنتاگون در یک پیروزی برای آمازون بود که به چالش کشیده اعطای قرارداد.

در مهر و موم شده به نظر قاضی پاتریشیا E. کمپل-اسمیت دادگاه فدرال ادعای دستور کار برای جلوگیری مشترک شرکت دفاع زیرساخت های پروژه شناخته شده به عنوان جدی تا زمانی که آمازون با چالش قانونی حل و فصل شد. قرارداد 10 ساله شد یکی از بزرگترین tech قرارداد از پنتاگون و مایکروسافت راه اندازی شد برای شروع کار بر روی آن در این ماه است.

تصمیم می افزاید: acrimony اطراف معامله سودآور بود که یک جایزه بزرگ در صنعت فن آوری و تق تق کردن حقوقی نبرد در اطراف تحول نظامی cloud-computing systems. آمازون دیده شده است به عنوان یک پیشتاز به نفع خود جدی قرارداد اما وزارت دفاع تعلق آن به مایکروسافت در ماه اکتبر.

آمازون اعتراض و گفت: این روند تا به حال غیر منصفانه بوده است. غول اینترنت ادعا کرد که رئیس جمهور تهمت به حال دخالت در مناقصه برای عقد قرارداد به دلیل دشمنی با جف بزوس آمازون مدیر اجرایی و مالک از واشنگتن پست. این پست به شدت تحت پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رئیس جمهور با اشاره به این روزنامه با عنوان “آمازون واشنگتن پست” و متهم آن گسترش “خبر جعلی.”

“این است که تمام صحنه را به صورت عمده در دادگاه مبارزه بین آمازون و مایکروسافت با D. O. D. در بین” گفت: دانیال ایوس یک تحلیلگر برای Wedbush اوراق بهادار است که پیگیری جدی قرارداد. “این فوتبال سیاسی ایران که در حال لگد در اطراف.”

فرانک شاو مایکروسافت معاون ارتباطات گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه که شرکت “نا امید با اضافی تاخیر” اما که معتقد است “ما در نهایت قادر به حرکت به جلو با این کار مطمئن شوید کسانی که در خدمت کشور ما می تواند دسترسی به فن آوری های جدید آنها به فوریت نیاز است.”

“ما اعتقاد داریم که حقایق را نشان می دهد آنها فرار دقیق و کامل و عادلانه در فرایند تعیین نیازهای warfighter شد بهترین ملاقات توسط مایکروسافت,” او اضافه شده است.

سرهنگ سرهنگ رابرت کارور یک سخنگوی پنتاگون گفت: آن نا امید شده بود با تصمیم است که “بی ارزش تاخیر در اجرای D. O. D. نوسازی استراتژی و محروم ما warfighters از مجموعه ای از قابلیت های آنها به فوریت نیاز است.” او افزود که وزارت دفاع بود “اعتماد به نفس در جایزه ما.”

آمازون بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

زمانی که مایکروسافت اهدا شد قرارداد وزارت دفاع صریح و روشن بود که روند مناقصه شده بود به درستی اجرا شده است. “مراحل اکتساب انجام شد مطابق با قوانین و مقررات” آن گفت: در آن زمان. “همه offerors تحت درمان قرار گرفتند نسبتا و ارزیابی به طور مداوم با این درخواست را اعلام معیارهای ارزیابی.”

در آقای ترامپ گفت: دیگر وجود دارد “شرکت های بزرگ” که باید یک شانس در قرارداد. اما یک speechwriter برای دفاع سابق دبیر جیم Mattis گفت: در کتاب اخیر که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال می خواستم به فویل آمازون و به این قرارداد به یک شرکت دیگر.

در ماه دسامبر آمازون ثبت قانونی آن در برابر چالش اعطای جدی گفت که آقای ترامپ “استفاده نامناسب فشار” در پنتاگون در هزینه های خود را. این شرکت همچنین استدلال کرد که آن cloud-computing services بودند نسبت به مایکروسافت است و بهتر بود در واقع به تحقق قرارداد فنی مورد نیاز.

پس از آمازون تا به تشدید نبرد. این شرکت خواسته دادگاه در این هفته به آن اجازه عزل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper. آمازون استدلال کرد که از شنیدن آنها بسیار مهم بود برای تعیین اینکه آیا آنها تا به حال مداخله در برابر آن در قرارداد. آقای Esper بود recused خود را از قرارداد جایزه تصمیم گیری در ماه اکتبر با استناد به پسرش استخدام در شرکت IBM یکی از اوایل مناقصه در جدی قرارداد.

“سوال این است که آیا رئیس جمهور ایالات متحده باید مجاز به استفاده از بودجه از D. O. D. به دنبال خود شخصی و سیاسی به پایان می رسد” آمازون گفت: در آن زمان.

پنتاگون گفت که به شدت مخالف آمازون رسوب درخواست. مایکروسافت گفت آمازون “تنها ارائه حدس و گمان از تعصب با هیچ چیز نزدیک شدن به ‘سخت حقایق لازم” به تقاضای آنها.

در دادگاه دیگری تشکیل پرونده در این ماه آمازون استدلال کرد که دستور لازم بود برای جلوگیری از از دست دادن سود آن می تواند کسب درآمد از قرارداد.

جدی “تبدیل خواهد شد D. O. D. ابر معماری و تعریف enterprise cloud برای سال آینده” نوشت: Kevin مولن یک وکیل به نمایندگی از آمازون در این مورد.

جدی قرارداد نیز در کانون توجه به دلیل آن است که به عنوان مهم به پنتاگون تلاش برای مدرنیزه کردن تکنولوژی است. خیلی از نظامی به اجرا در کامپیوتر و سیستم ها از سال 1980 و ’90s و وزارت دفاع صرف میلیاردها دلار تلاش برای آنها را به صحبت کردن با یکدیگر است.

آقای ایوس تحلیلگر میگوید که فرود جدی قرارداد قرار داده مایکروسافت در یک موقعیت برای به دست آوردن حدود 40 میلیارد دلار است که دولت فدرال است که انتظار می رود به صرف بر محاسبات ابری در طول چند سال آینده.

در روز پنج شنبه, قاضی کمپل-اسمیت نیز مورد نیاز است که آمازون پرداخت $42 میلیون سپرده است که دادگاه برگزار خواهد شد در مورد آن بعدا تعیین می کند که این دستور بود که به ناحق صادر شده که مایکروسافت بدهکار است خسارت. آمازون باید یک طرح توجیهی برای ارائه به دادگاه توسط پنجشنبه آینده و در آن باید به توافق برسند به redactions به قاضی سفارش بعد از Feb. 27 به طوری که می توان آن را ساخته شده است.

این دستور مقدماتی بود “محتاطانه تصمیم” با توجه به پیچیدگی های مقابله و پولی مخاطرات آقای ایوس گفت و $42 میلیون خواستار از آمازون می تواند یک بار برای این شرکت است.

“آن کمتر از یک خطای نسبی خود را به قفسه سینه گنج,” او گفت:. او اضافه کرد که او انتظار می رود مایکروسافت به پیروزی در این معامله.

توماس گیبونز-نف کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im