قاضی می یابد و ما در تحقیر و پس از مهاجران در کت و شلوار تبعید

سن خوزه کالیفرنیا. (AP) — یک قاضی فدرال پیدا کرده است دولت آمریکا در تحقیر پس از مقامات تبعید پنج مهاجران جوان که به دنبال باقی می ماند در این کشور تحت یک برنامه برای آزار و غفلت کودکان مهاجر است.

ایالات متحده دادرس قاضی ناتانیل عموزاده صادر مدنی در نظم جمعه پس از پیدا کردن وزارت امنیت داخلی ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی نقض 2018 دستور مقدماتی که مورد نیاز آنها را به اطلاع وکلا از هر گونه اقدام اجرایی در برابر مهاجران جوان در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در کالیفرنیا است.

با وجود دستور مقدماتی پنج مهاجران بودند که به دنبال اقامت در ایالات متحده تحت یک دولت فدرال برنامه برای آزار کودکان مهاجر تبعید شدند و یکی از آنها بود که گزارش حمله.

مریم Tanagho راس استیناف کارکنان وکیل در مشاور مهاجران’ حقوق پروژه گفت: او آموخته از اخراج ماه پس از یکی از مهاجران بود پشت در گواتمالا جایی که او مورد حمله قرار گرفت توسط اعضای باند.

“این تکان دهنده متهمان نمی انجام بخشی خود را به مطمئن شوید که یخ با پیروی از یک دادگاه فدرال سفارش و آنها به معنای واقعی کلمه فرستاده بچه ها به لانه شیر” او گفت:.

یک دادگستری و سخنگوی کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در سال گذشته بین دولت ایالات متحده و وکلا برای مهاجران که به دنبال پوشش داده شده توسط این برنامه را پس از تبدیل 18. برنامه های کاربردی مجاز هستند تا سن 21.

Tanagho راس گفت که او هرگز آموخته اند که از اخراج اما برای وکیل دیگری که ذکر شد یکی از مشتریان خود را تا به حال اعمال شده برای برنامه است که منجر به یک کارت سبز رو اخراج پس از از دست دادن یک مورد برای پناهندگی.

دادگاه دستور داد که سازمان برای بازگشت پنج مهاجران به ایالات متحده توسط Feb. 29 تا زمانی که آنها می خواهند به بازگشت و پرداخت 500 دلار برای هر روز پس از هر یک باقی مانده در خارج از کشور است.

یکی از آنها در حال حاضر بازگردانده شده است و در بازداشت اداره مهاجرت و گمرک که قصد دارد به او ارسال به گواتمالا در دو هفته دیگر در حال حاضر که وکلا ابلاغ شده است دولت ایالات متحده گفت: در دادگاه تشکیل پرونده.

درخواست خود را به برنامه برای آزار کودکان تایید شده است اما او به احتمال زیاد باید صبر کنید بیش از دو سال برای یک کارت سبز با توجه به یک کلاه بر تعداد مجاز صادر می شود هر سال دولت گفت.

Tanagho راس گفت وکلای مدافع را به دنبال جلوگیری از اخراج خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im