قاضی رد Nunes طرح دعوی در دادگاه در برابر Fusion GPS

مهر — یک قاضی فدرال در روز جمعه را رد کرد و یک racketeering طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط حزب جمهوری خواه در کنگره Devin Nunes در برابر پژوهش های سیاسی شرکت که داوطلب خدمت سربازی سابق بریتانیا جاسوسی به نگاه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وابستگی خود به روسیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

Nunes, رئیس سابق خانه کمیته اطلاعات و آوازی متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرده بود که تلفیقی GPS در یک طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته از اذیت و آزار او و تلاش برای مانع خود پنل تحقیق در انتخابات روسیه دخالت.

طرح دعوی در دادگاه که پرونده در دادگاه فدرال در الکساندریا و همچنین نام یک سازمان غیر انتفاعی حمایت از گروه به عنوان یک متهم در پی نزدیک به 10 میلیون دلار خسارت.

وکلا برای همجوشی رد اتهامات و ایالات متحده در منطقه قاضی لیام o’grady رد دعوی در دادگاه در دو صفحه سفارش جمعه.

“متهمان افزایش قابل توجهی سوالات و شایسته استدلال به هر دو کفایت واقعی تقریرات و دادگاه صلاحیت این دادگاه ها بیش از این متهمان” o’grady نوشت.

تلفیقی GPS پرداخت شده توسط دموکرات ها در سال 2016 به بررسی تهمت وابستگی خود به روسیه پیش از انتخابات. به عنوان بخشی از این کار Fusion داوطلب خدمت سربازی سابق بریتانیا از عمل به نام Christoper استیل که وارد تحقیقات خود را به یک سری از فایل هایی که به دست می آمد شناخته شده در محاوره به عنوان استیل پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im