قاضی تماس Barr را از دست داده و مولر گزارش “تحریف” و “گمراه کننده”

واشنگتن — یک قاضی فدرال در روز پنج شنبه به شدت مورد انتقاد دادستان کل William P. Barr را از دست داده و این گزارش توسط مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم گفت که آقای Barr را به جلو یک “تحریف” و “گمراه کننده” حساب خود را یافته و فاقد اعتبار در این موضوع است.

قاضی رخی B. والتون گفت: آقای Barr نمی تواند مورد اعتماد و استناد “تناقضات” در بین اظهارات خود را در مورد این گزارش هنگامی که آن را مخفی و واقعی آن مطالب که معلوم بود بیشتر آسیب رساندن به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. قاضی والتون گفت: آقای Barr “عدم خلوص و صداقت” به نام “به نقل از دادستان کل بر اعتبار و در بخش” اطمینان به دادگاه.

قاضی دستور داد که وزارت دادگستری به طور خصوصی به او نشان می دهد که بخشهایی از این گزارش که سانسور در نسخه عمومی به طوری که او می تواند به طور مستقل بررسی توجیه. حاکم آمد در یک, آزادی اطلاعات, قانون طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک متن کامل نسخه ای از این گزارش است.

“این امر می تواند ریاکارانه برای دادگاه به این نتیجه که redactions از مولر گزارش به موجب قانون آزادی اطلاعات هستند و نه آلوده توسط دادستان کل بر اقدامات و نمایندگی های” نوشت: قاضی والتون, 2001 منصوب از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

یک سخنگوی وزارت دادگستری تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. مورد مراکز در درخواست های الکترونیکی مرکز اطلاعات حریم خصوصی و توسط Jason لئوپولد یک BuzzFeed خبرنگار.

این اخبار در داستان است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>