قاضی بلوک انتشار مریم تهمت کتاب تا یک ماه جولای شنیدن

یک قاضی در شهرستان Dutchess, n. y. روز سه شنبه به طور موقت مسدود انتشار یک ارسال به تمام کتاب توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن زاده Mary L. مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای انتشار در 28 ژوئیه.

قاضی هال Greenwald از ایالت نیویورک دیوان عالی کشور صادر سفارش ضابط موقت تا زمانی که یک جلسه در تاریخ 10 ژوئیه به تصمیم می گیرید که آیا خانم تهمت کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” نقض یک قرارداد محرمانه او را با دیگر اعضای تهمت خانواده در ارتباط با اختلاف بیش از املاک و فرد تهمت Sr. رئیس جمهور ،

قاضی عمل در واکنش به اقدام دادگاه ثبت شده توسط Robert S. مغلوب ساختن پیشی جستن, رئیس جمهور, برادر, علیه خانم تهمت و Simon & Schuster, کتاب را از ناشر است. خانم مغلوب ساختن پیشی جستن دختر از فرد تهمت جونیور که در سال 1981 بود و جدا از خانواده اش.

یک وکیل برای خانم مغلوب ساختن پیشی جستن, تئودور B. Boutrous عهد کرد که به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری.

“محاکمه در دادگاه موقت سفارش محدود است و تنها به طور موقت است, اما آن را هنوز هم یک قبل از خویشتن داری در هسته سیاسی در سخنرانی که به صراحت نقض متمم اول قانون اساسی” آقای Boutrous گفت. “ما بلافاصله تجدید نظر شود. این کتاب که در آدرس امور عمومی نگرانی و اهمیت در مورد نشستن رئیس جمهور در سال انتخابات نباید سرکوب حتی برای یک روز.”

مقامات در Simon & Schuster گفت: برنامه ریزی برای آنها بلافاصله درخواست تجدید نظر تصمیم به ایالت نیویورک دادگاه عالی استیناف را بدست آورد.

در یک بیانیه چارلز سخت تر از یک وکیل رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: موکل وی “بسیار خوشحال” با قاضی Greenwald تصمیم.

“ما مشتاقانه منتظر به شدت litigating این مورد و به دنبال حداکثر داروهای موجود در قانون برای عظیم خسارات ناشی از مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نقض قرارداد و Simon & Schuster را عمدی تداخل با آن قرارداد” مهندس سخت تر گفت. “کوتاه از اقدامات اصلاحی به بلافاصله خود را متوقف فاحش رفتار ما دنبال این مورد به پایان است.”

خانم تهمت کتاب توضیح داده شده است به عنوان یک منحصر به فرد در داخل نگاه مغلوب ساختن پیشی جستن ، او همچنین انتظار می رود به نوشتن که او یک منبع در یک بررسی توسط نیویورک تایمز به رئيس جمهور در امور مالی شخصی. این بار کاهش یافته است به نظر.

خانم تهمت پدر فرد تهمت جونیور, فرزند ارشد رئیس جمهور و برادر. مشروبات الکلی و درگذشت او در 41. زمانی که خانواده پدرسالار فرد تهمت Sr. درگذشت چند سال بعد خود را در املاک و اساسا قطع فرد تهمت جونیور کودکان از هر ارث.

خانم تهمت و برادر فرد تهمت III شکایت خود را به عمو و عمه ، خاله, ماریان, بیش از ملک در سال 2000. دادگاه نبرد تبدیل زشت با رئیس جمهور و خواهر و برادر خود را قطع مراقبت های پزشکی برای فرد سوم پسر جوان که متولد شدید, مشکلات پزشکی است.

دو طرف در نهایت حل و فصل پرونده و خانم مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به امضا یک قرارداد محرمانه. که توافق چه تهمت خانواده است گفت: او نقض است با حرکت رو به جلو با یک کتاب.

رابرت تهمت اولیه تلاش برای متوقف کردن این کتاب با Queens County, n. y., قائم مقام دادگاه که در آن فرد تهمت Sr. املاک در اصل واصل اخراج شد برای عدم صلاحیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de