جانسون حاشیه حکم رای می گوید او را به طور مستقیم هدف آمریکا شرکت مشاوره ای مرتبط با Burisma


سنا رئیس کمیته امنیت داخلی ران جانسون (R., Wis.) تصمیم گرفت روز چهارشنبه به رها کردن یک حکم سابق اوکراین, سفارت رسمی به عنوان بخشی از یک جریان حمله به Burisma و Bidens گفت: به جای آن که او را “مستقیما به منبع” و احضاریه ستاره آبی استراتژی ایالات متحده شرکت که لابی به نمایندگی از Burisma.

با استناد به “فراوانی احتیاط” و “زمان برای شما برای دریافت اضافی جلسات” جانسون گفت: همکاران او در نامه ای در روز چهارشنبه که او را “به تعویق انداختن” رای به حکم Andrii Telizhenko که مشغول به کار برای ستاره آبی.

“در حالی که ما کار را از طریق این سوالات در این پیشنهاد از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات کمیته اعضای ما به جای رفتن مستقیم به منبع و وادار همان سوابق و ظاهر به طور مستقیم از ستاره آبی, استراتژی,” او اضافه شده است.

کاوشگر متمرکز شده است که چگونه ستاره آبی استراتژی اقدام به “اهرم هانتر بایدن نقش به عنوان یک عضو هیئت مدیره از Burisma برای به دست آوردن دسترسی به, و به طور بالقوه تاثیر مسائل در وزارت امور خارجه” با توجه به جانسون نامه در اوایل این ماه. ویسکانسین جمهوریخواه هفته گذشته گفت که او در اختیار داشتن یک سند از ستاره آبی که عذرخواهی برای “اطلاعات غلط کمپین” علیه اوکراین دادستان ویکتور Shokin که جو بایدن bragged در مورد اخراج شدن.

جانسون که خواسته وزارت امور خارجه برای ثبت در ماده کمیته مالی سنا رئیس چاک Grassley (R., Iowa) در ماه نوامبر کشیده شده انتقاد از قانونگذاران دموکرات بیش از تحقیقات خود را بیش از ترس که آنها با انگیزه های سیاسی — با رئیس جمهور تهمت به طور مداوم با اشاره به Bidens را “فاسد” معاملات در اوکراین است.

سناتور کریس مورفی (D. Conn.) با ارسال نامه ای یکشنبه به بازرسان کلی برای وزارت خارجه وزارت خزانه داری, وزارت امنیت داخلی و ملی Archives بیش از ترس از یک “واقعا در مورد دو برابر استاندارد است.”

سناتور میت رامنی (R. یوتا) در ابتدا با ابراز نگرانی در این کاوشگر گفت: “هیچ سوالی وجود دارد که در ظاهر به دنبال به Burisma و هانتر بایدن به نظر می رسد سیاسی” تنها به تسلیم و پس از صحبت با جانسون و اطمینان که او حکم خواهد رخ می دهد “بدون یک جلسه و یا عمومی عینک.”

رامنی بازگشت نیست یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا او بود که تصمیم به هدف قرار دادن ستاره آبی به طور مستقیم.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • رامنی ادعا سنا پروب به هانتر بایدن ‘به نظر می رسد سیاسی’
  • بایدن در دفاع از پسر انتصاب به Burisma هیئت مدیره: “او بسیار روشن و پسر’
  • رامنی پشت Burisma پروب هموار کردن راه برای جانسون به احضاریه شاهد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im