Johnson & Johnson دعاوی افزایش نگرانی از پودر بچه

تهیه کننده/کارگردان Alyse Shorland

شما می خواهم می دانیم که مشخص عطر در هر نقطه. این بوی بی گناهی. Johnson & Johnson است و تبلیغ آن امضای پودر بچه به عنوان آرام به اندازه کافی برای یک کودک پایین برای بیش از یک قرن است. و هر چند آن پودر تالک نشان دهنده تنها بخشی از داروسازی و لوازم آرایشی و بهداشتی لوله مدرن, کسب و کار این است که یک بنای شهرت شرکت.

که شهرت — و Johnson & Johnson قیمت سهام شده تهدید توسط هزاران نفر از پرونده های حقوقی این ادعا که تالک این شرکت با استفاده از است آلوده به سرطان زای آزبست. Johnson & Johnson منکر وجود مواد سرطان زا در آن تالک گفت: شاکیان آزمون ناقص هستند و نتایج آنها نادرست است.

“هفتگی” مذاکرات برای یک معلم سابق که ادعا می کند در یک طرح دعوی در دادگاه است که سرطان او شده اند ممکن است ناشی از آزبست در پودر تالک استفاده می شود روزانه برای سال. خبرنگاران ما در بررسی پرونده او و دیگران و آنها از طریق شانه دهه از شرکت اسناد و مدارک نشان داد در طول دادخواهی.

[عضویت گفتگو در مورد @theweekly در Twitter و Instagram. #TheWeeklyNYT]


شما همچنین می توانید تماشای قسمت کامل در FX Hulu و در این مناطق در خارج از ایالات متحده

Video player loading
اعتباریاعتباری…“هفتگی”/نیویورک تایمز/FX/Hulu

Roni Caryn رابین تحت پوشش بهداشت برای نیویورک تایمز که در آن او نوشت و بخش قبل از پیوستن به علم میز. او با تمرکز بر سلامت زنان و نوشته است تحقیقی داستان در مورد معیوب دستگاه های پزشکی و تضاد منافع در تحقیقات پزشکی. دنبال Roni در توییتر @RoniNYTimes.

تیفانی هسو یک خبرنگار کسب و کار برای بار جایی که او نوشته است در مورد بازاریابی فریبنده, مشکوک, نام تجاری و شرکت های بزرگ استراتژی برای برخورد با چالش ها است. قبل از پیوستن بار در سال 2017, او تحت پوشش کالیفرنیا اقتصاد برای لس آنجلس تایمز به دست آورده و یک M. B. A. از کلمبیا مدرسه کسب و کار. دنبال تیفانی در توییتر @tiffkhsu.


Cinemagraph
اعتباری
 • جانسون و جانسون می دانستم که برای چندین دهه است که وجود دارد نگرانی در مورد آلودگی آزبست در تالک, عنصر اصلی در امضای خود پودر بچه. اما این شرکت را فاش نمی کند کسانی که نگرانی برای مصرف کنندگان است.

 • دولت را بررسی نمیکند تجاری تالک محصولات ایمنی قبل از آنها در بازار با تکیه بر این صنعت برای تنظیم خود را. شرکت ها می گویند علم پشت تست برای آزبست پیچیده است. اما آزمایشات اخیر شواهدی از آزبست در یکی دیگر از شرکت تالک مبتنی بر محصولات آرایشی و بهداشتی منجر به یاد می آورد.

 • بیش از 15000 شاکیان ادعا کرده اند که در جانسون و جانسون تالک محصولات ناشی از سرطان است. شرکت با موفقیت دفاع کرد برخی از پرونده های حقوقی و آن را جذاب تقریبا همه از 14 مورد آن را از دست داده است از جمله حدود 4.7 میلیارد قضاوت سال گذشته است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار و وزارت دادگستری را باز کرده اند و تحقیقات Johnson & Johnson بیش از نگرانی در مورد امکان آلودگی آزبست از آن تالک بر اساس محصولات.

نمایش یادداشت ها

پشت صحنه تفسیر از تهیه کننده/کارگردان Alyse.

اسلاید 1 از 5
 • اعتباری…“هفتگی”/نیویورک تایمز/FX/Hulu

  Roni و تیفانی بررسی هزاران صفحه از اسناد از جمله Johnson & Johnson داخلی شرکت ارتباطات مورد استفاده در دادخواهی و سوابق دولتی که آنها به دست آمده از طریق قانون آزادی اطلاعات برای بررسی اتهامات در مورد خطر آزبست در پودر بچه و پاسخ این شرکت.

  اعتباری…“هفتگی”/نیویورک تایمز/FX/Hulu

اعتباری…“هفتگی”/نیویورک تایمز/FX/Hulu

پاتریشیا Schmitz درگذشت در جولای 14. او 61. مرگ او از مزوتلیوما آمد و یک ماه پس از هیات داوران اهدا شد او 12 میلیون دلار خسارت — 4.8 میلیون دلار پرداخت می شود by Johnson & Johnson, مقدار مساوی بدهکار توسط کلگیت-پالمولیو شرکت ، که همچنین به نام پت طرح دعوی در دادگاه و کوچکتر قضاوت در برابر یک سوم شرکت نه به عنوان یک متهم در دست نیست. Johnson & Johnson گفت: این امر تجدید نظر شود.

اعتباری…“هفتگی”/نیویورک تایمز/FX/Hulu

علامت Lanier آماده است منجر به محاکمه تیم در یک نقطه عطفی فدرال مواد مخدر آزمایشی, برنامه ریزی برای شروع در اواخر این ماه در کلیولند. این آزمون برای اولین بار مورد شدگان توسط 2,300 شهرستانها استان ها و قبایل بومی آمریکا در سراسر کشور هستند که تحت پیگرد سازندگان مواد مخدر و توزیع کنندگان و خرده فروشان.

اعتباری…“هفتگی”/نیویورک تایمز/FX/Hulu

جو Satterley جذاب یک مورد در کنتاکی که در آن هیئت منصفه حکومت در ماه اوت که جانسون و جانسون و کلگیت شد مسئول مرگ یکی دیگر از مشتریان خود دانا ان هیز که از مزوتلیوما در سال 2016 در سن 72.

الکس Gorskyمدیر اجرایی جانسون و جانسون اخیرا به یک کسب و کار میزگرد بیانیه ای گفت که شرکت ها باید یک “نقش اساسی” در بهبود جامعه است. این شرکت در حال حاضر رو به ده ها هزار نفر از دعاوی مربوط به آن محصولات از جمله مواد مخدر لگن مش آنتی سایکوتیک داروهای رقیق کننده های خون و پودر بچه. ماه گذشته یک هیئت منصفه در نیوجرسی به دستور جانسون و جانسون به پرداخت $37.3 میلیون به چهار شاکیان که ادعا کرد که آزبست در شرکت پودر بچه ناشی از خود مزوتلیوما.


 • Johnson & Johnson اصرار دارد آن پودر بچه امن است. اما شرکت اسناد و مدارک نشان می دهد مدیران نگران برای چندین دهه در مورد امکان حضور سرطان زای آزبست در تالک استفاده می شود به یکی از جانسون و جانسون را امضا محصولات.

 • این شرکت است که با فشار دادن آن درخواست تجدید نظر از یک مورد در میسوری که در آن داوران اهدا حدود 4.7 میلیارد دلار به 22 زنانی که خود را سرزنش سرطان تخمدان در شرکت تالک محصولات. جانسون و جانسون جذاب, نزدیک به تمام موارد آن را از دست داد از جمله $37 میلیون قضاوت در ماه گذشته در نیوجرسی و $40 میلیون پرطرفدار در کالیفرنیا است. این شرکت با موفقیت دفاع چند مورد و دیگران به پایان رسید در mistrials.

 • وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال بررسی Johnson & Johnson بیش از آزبست ممکن است آلودگی از آن محصولات این شرکت گفته است که همکاری با دولت احضاریه. اخبار گزارش ها و پرونده های حقوقی باید در وزن قیمت سهام شرکت را.


ارشد, داستان سردبیران دن بری لیز O. Baylen و لیز روز
مدیر عکاسی Jenni Morello
ویرایشگر ویدئو Marlon سینگلتون
تولید وابسته Abdulai Bah و وسلی هریس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>