جانی دپ کبود چهره دیده می شود در عکس نشان داده شده است به دادگاه عالی


جانی دپ گارد امنیتی نشان می دهد به دادگاه عالی نهان عکس از ستاره فیلم ” قرمز و خراشیده چهره پس از او ‘همسر سابق Amber Heard سیلی به او’

  • دپ است تحت پیگرد خورشید ناشر بیش از مقاله که به گفته او خشونت نسبت به همسر سابق Amber Heard, 34
  • گارد امنیتی شان Bett می گوید: او در زمان سه عکسها بر روی تلفن همراه خود را از این بازیگر در دسامبر 2015
  • Mr Alex می گوید دادگاه عالی در لندن امروز: ‘دپ به من گفت که شنیده بود سیلی او را در صورت چند بار’
  • شاهدان همچنین شامل سار جنکینز و الخاندرو رومرو که مشغول به کار در لا ساختمان که در آن زن و شوهر در زندگی

تبلیغات

جانی دپ گارد امنیتی امروز نشان داد چهار عکس از بازیگر هالیوود با آسیب های پس از آن, همسرم, Amber Heard به اتهام حمله او به حمایت پر شور خود را افترا ادعا علیه یک روزنامه.

دپ, 57, است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی در دادگاه عالی بیش از یک مارس 2018 مقاله که به گفته او خشونت نسبت شنیده 34 در طول خود را پر سر و صدا ارتباط است.

گارد امنیتی شان Bett که کرده دپ و نه سال گفت: او در زمان سه عکسها بر روی تلفن همراه خود را از این بازیگر در دسامبر 2015 اضافه کرد: آقای ” دپ به من گفت که خانم شنیده بود سیلی او را در صورت چند بار.’

خواسته در دادگاه توسط دپ وکیل دیوید شربرن آنچه که او می توانید ببینید آقای Alex پاسخ داد: “من می توانید ببینید چه به نظر می رسد قرمزی و آنچه به نظر می رسد 1.5 اینچ به 2 اینچ خراش و قرمزی در سمت راست است که ابتدا.’

Mr Alex همچنین نشان داد یک چهارم از عکس های یک مجروح دپ در خود شاهد بیانیه که امروز منتشر شد این ادعا که آسیب در این تصویر باعث شد شنیده می شود پس او تولد 30 در لس آنجلس در مارس 2016.

اما NGN را مدافع ساشا Wass QC به دادگاه گفت که این عکس در واقع گرفته شده در ماه مارس 2015 و در همان شهر در یک تاریخ زمانی که شنیده می شود در حال حاضر بستری او حمله دپ در دفاع از خواهرش ویتنی.

شنیده شده که قبلا ادعا کرده بود که او و دپ داشتن یک استدلال زمانی که او با نزدیک شدن ویتنی در یک فرود بین دو راه پله در خانه خود در لس آنجلس – و او می ترسید او ممکن است فشار به آمار او را در صورت.

هفته گذشته Ms Wass ادعا در دادگاه است که زن و شوهر تا به حال بحث در مارس 2015 به دلیل شنیده پیدا کردن او به داشتن رابطه با زنی به نام راشل هاتاوی با دپ پاسخ که شنیده شد کاملا حسادت راشل و چند نفر دیگر, بنابراین من نمی دانم که او متوجه من شد داشتن رابطه’.

آن است که یک بمب توسعه فوق العاده ای صورت مداوم در لندن با دادگاه نیز گفت: امروز:

  • دپ محافظ اصرار او دروغ نمی بیش ادعا می کند که او را دیدم دپ که به طور منظم مورد حمله شنیده;
  • گارد امنیتی, شان Bett گفت که او به طور منظم شاهد شنیده پرتاب ‘بطری های شیشه ای و سایر اشیاء’ در Depp;
  • شنیده شد ‘به صورت شفاهی و جسمی سوء استفاده” نسبت دپ در طول رابطه خود او نیز گفت:
  • دپ شرکای سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر در حال حاضر به نظر نمی رسد به حمایت از او افترا ادعا می کنند.

امروز در دادگاه آقای Bett همچنین اصرار داشت که او دروغ نمی بیش ادعا می کند که او را دیدم دپ که به طور منظم مورد حمله شنیده بودم اما هرگز آمار بازگشت. زمانی که متهم به دروغ گفتن توسط Ms Wass او گفت: “شما می توانید با من تماس دروغگو صد بار اما من نه دروغ گفتن و گفتن حقیقت است.’

Johnny Depp's security guard Sean Bett today revealed a photograph of the actor with a black eye after his then-wife Amber Heard allegedly punched him. He said it was taken on April 2016, but the court heard claim it was actually March 2015

جانی دپ گارد امنیتی شان Bett امروز نشان داد یک عکس از این بازیگر با چشم های سیاه و سفید او پس از آن همسرم, Amber Heard گفته پانچ او. او گفت: آن گرفته شده در مارس 2016 اما دادگاه شنیده ادعا می کنند آن را در واقع مارس 2015

Johnny Depp arrives at the Royal Courts of Justice today

Amber Heard arrives at the Royal Courts of Justice today

جانی دپ (سمت چپ) و Amber Heard (سمت راست) وارد در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن امروز برای افترا محاکمه به ادامه

Security guard Sean Bett (pictured today), who has worked for Depp and his family for nine years, gave evidence at the court

گارد امنیتی شان Bett (تصویر امروز) کار کرده است که برای دپ و خانواده اش و نه سال به مدارک و شواهد در دادگاه

Mr Alex نشان داده شد یک عکس از دپ یک آسیب است. او در ابتدا اظهار داشت: در بیانیه خود که این از یک حادثه در مارس 2016 زمانی که او ادعا شنیده حمله ستاره هالیوود پس از او دیر رسیدم برای تولد او.

گارد امنیتی می شود اشتباه گرفته شود بیش از زمانی که عکس از دپ صدمات گرفته شد

آن را نشان داد توسط Ms Wass که این عکس در واقع از یک حادثه در ماه مارس 2015 که شنیده است اعتراف به حمله دپ در تلاش برای محافظت از خواهر او ویتنی.

Ms Wass گفت: “این یک تصویر از ماه مارس 2015 که در آن او (شنیده) اذعان می کند او پانچ آقای دپ در دفاع از خواهر او.’

عطف به آقای Bett او گفت: “این تنها عکس از آقای دپ با یک آسیب قابل مشاهده. شما نشان می دهد که این آسیب در ارتباط با حادثه قرار گرفت که بیش از یک سال بعد.’

Mr Alex گفت دادگاه او فرستاده شده بود یکی متصل به بیانیه دپ وکیل آدم Waldman و که او در ابتدا بر این باور بود که یکی از او گرفته شده بود اما به تازگی آن را آموخته بود, عکس های مختلف از مارس 2015, بعد از دیدن یک نسخه با زمان و تاریخ تمبر.

او گفت: “او (آقای Waldman) من فرستاده, عکس ابتدا و از من پرسید اگر من تا به حال هر کدام از این و به من گفت: ‘بله’.

وی افزود: ‘من به یاد داشته باشید مصرف است که عکس آن در حال حاضر من می دانم که نیست عکس که خودم گرفتم اما یک عکس در نظر گرفته شد که بسیار شبیه به عکس.’

Mr Alex توضیح داد که او تا به حال نگه داشته و نه پیر گوشی های تلفن همراه و نگاه کرده بود برای عکس اصلی او اما قادر به پیدا کردن آن و فکر کردم شاید او تا به حال گرفته شده عکس بر دپ تلفن در مارس 21.

A court artist's sketch of Johnny Depp's counsel David Sherborne reading documents at the High Court in London today

یک دادگاه هنرمند طرح Johnny Depp وکیل دیوید شربرن خواندن اسناد و مدارک در دادگاه عالی در لندن امروز

Depp is assisted into the High Court by his security team this morning for his libel claim against The Sun to continue

دپ است کمک به دادگاه عالی توسط تیم امنیتی امروز صبح برای او افترا ادعا در برابر خورشید به ادامه

Amber Heard (centre) arrives at the High Court today with her girlfriend Bianca Butti (left) and sister Whitney Heard (right)

Amber Heard (مرکز) می رسد در دادگاه عالی امروز با بیانکا Butti (سمت چپ) و خواهر ویتنی شنیده می شود (سمت راست)

او گفت که او متوجه اشتباه چند روز پیش که او را دیدم زمان تمبر بر روی عکس و گفت دپ وکلا.

Ms Wass قرار داده و آن را به او که او تا به حال اقدام به استفاده از اشتباه عکس به حمایت از او شواهد دپ مجروح شده در مارس 21 و نگهبان پاسخ داد: “که درست نیست چون من گرفته اند عکس دیگر از آسیب های که به من فرستاده شده به وکیل است.’

14 بار جانی دپ است که متهم به حمله به Amber Heard

1. اوایل سال 2013

شنیده می شود می گوید دپ به طور کامل هوشیار تا اوایل سال 2013 و در اطراف آن زمان او گفته او ضربه برای اولین بار در زمانی که آنها در لس آنجلس.

او ادعا می کند دپ بعد گریه کرد و عذر خواهی کرد گفتن او را که او گاهی اوقات تبدیل به ‘هیولا’ هنگامی که او جرقه بزند.

دپ است ‘به صراحت تکذیب کرد’ ضربه شنیده و گفته است که در حدود اوایل سال 2013 او “محدود خود را به نوشیدن شراب و استفاده از ماری جوانا شده هوشیار از اطراف دسامبر 2011 تا آگوست 2012′.

2. 8 مارس 2013

شنیده ادعا دپ عصبانی بود او تا به حال آویزان کردن یک نقاشی توسط شریک زندگی سابق Tasya Van Ree با تخت او در خانه لا سپس سعی به مجموعه ای از نقاشی روی آتش و ضربه او “خیلی سخت است که خون از لب او را تا به پایان رسید در دیوار’.

دپ می گوید او به سادگی پرسید: شنیده ام به حرکت نقاشی از اتاق خواب ‘به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد و که او تا به حال یک واکنش شدید’.

او همچنین می گوید یک متن او بعد از ارسال در توصیف این شب به عنوان یک ” دیسکو حمام خون شد به جلب رضایت Ms شنیده و نه یک عذرخواهی به اتهام خشونت است.

3. ژوئن 2013

شنیده و دپ شد در Hicksville ما با یک گروه از مردم از جمله شنیده خواهر ویتنی و دپ دستیار ناتان هلمز.

شنیده دپ می گوید که ‘مصرف مواد مخدر’ شد ‘خشم’ و ‘حسادت’ هنگامی که یکی از دوستان او او را لمس کرد و سپس او انداخت عینک در او و لباس او را پاره پاره و آسیب دیده کابین آنها اقامت گرفت.

دپ می گوید که او نوشید و در زمان سحر و جادو قارچ را شنیده و دوستان خود که او نیز در زمان MDMA.

او ادعا می کند شنیده می شود را لمس شنیده ام در یک ‘بسیار روش جنسی’ و او به او صحبت کرد به درخواست او برای متوقف کردن.

4. May 24, 2014

این جفت ارز در زمان خصوصی طرح از بوستون به لس آنجلس: شنیده می شود می گوید که در طول پرواز دپ که نوشیدن به شدت پرتاب اشیاء در او تحت فشار قرار دادند صندلی در او سیلی و لگد او را در بازگشت به قبل از عبور از در ،

دپ می گوید: شنیده ام “شروع به صدای بلند نطق کردن او را به عنوان او طراحی در یک نوت بوک او پس از آن سعی کردم به شوخی او ضربه بزنید در پایین با پا” که در آن شنیده می شود در زمان بزرگ ‘جرم’ و ‘ادامه داد: به شفاهی سرزنش’ او.

5. اوت 17, 2014

زن و شوهر رفت و به باهاما دپ می گوید به ‘درمان وابستگی خود را بر روی مسکن’ اگر چه شنیده ادعا می کند که او در تلاش بود به دیگر داروها بیش از حد.

شنیده می شود می گوید دپ تا به حال چندین قسمت جنون’ و خصوصی دکتر تا به حال به پرواز به کمک. او مدعی است که او سیلی لگد و برداشت مو در طول یک حمله.

دپ مدعی شنیده متوقف شد و یک پرستار از او درمان او در حالی که رفتن را از طریق برداشت.

6. دسامبر 17, 2014

شنیده می شود می گوید دپ شد ‘خشونت نسبت به او در لا و بعد از آن پیامک تماس خود را ‘f****** وحشی’ و ‘مجنون’. دپ با رد هر گونه اتهام خشونت و می گوید: NGN است ‘موفق به ارائه هر گونه خاص از اتهام خشونت’.

7. ژانویه 25, 2015

در حالی که زن و شوهر بودند در توکیو ژاپن شنیده ادعا دپ راندند و سیلی او و برداشت او از قبل بیش از او ایستاده و فریاد در حالی که او بر روی زمین – که آقای دپ را انکار می کند.

8. در اطراف مارس 3-5, 2015

دپ گفته شده است که بارها و بارها شنیده حمله پس از یک بحث بیش از خود را متهم به استفاده از MDMA در طول سه روز سفر به استرالیا. او می گوید که او در آنجا ماند تا تمام شب مصرف قرص و نوشیدن و سپس به او حمله کردند و دوباره صبح روز بعد.

شنیده می شود می گوید: شب بعد دپ تحت فشار قرار دادند و او را به یک میز تنیس روی میز, پاره کردن لباس شب و حمله او قبل از فوق العاده یک تلفن به یک دیوار و قطع بالای انگشت وسط خود را.

او همچنین ادعا می کند او تا به حال نوشته شده است پیام های او را در اطراف خانه در مخلوطی از رنگ و خون از انگشت خود را که دپ انجام می پذیرد در حالی که در شوک’ و همچنین ‘ادرار بیش از همه در تلاش برای نوشتن پیام های که او را انکار می کند.

دپ می گوید: شنیده شد در طولانی مدت و شدید خشم ” بعد از یک بحث بیش از یک پست-nuptial توافق. او می گوید: او سپس من را شکست متانت’ با چند لیوان آب میوه قبل از شنیده انداخت بطری در او قطع بالای انگشت خود را stubbed سیگار را بر روی گونه اش.

9. مارس 2015

شنیده می شود می گوید دپ شد ‘خشم’ زمانی که آنها در لا با خواهر و شروع به از بین بردن همه چیز را در خانه قبل از ضربه او را ‘سخت و بارها و بارها. او همچنین ادعا می کند او سعی کرد به او فشار خواهر از پله ها پایین قبل از ضربه زدن شنیده می شود دوباره.

دپ می گوید شنیده شد ‘سرزنش کردن او در خشم’ به عنوان او تلاش برای ترک انداخت می توانید از ردبول در او و مشت او را در چهره قبل از او در نهایت به سمت چپ.

10. اوت 2015

در حالی که آنها در شرق و شرقی اکسپرس در جنوب شرق آسیا شنیده مدعی دپ ‘برداشت و مبارزه با او ضربه او را تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار با گلو, ‘باعث او را به ترس برای زندگی” است که رد دپ.

11. نوامبر 26, 2015

در LA دپ ادعا شده است که پاره پاره شنیده پیراهن و انداخت او را در اطراف اتاق نیز پرتاب یک لیوان شراب و یک “سنگین و تنگ شیشه ای” در خود را به عنوان به خوبی به عنوان هل دادن او بیش از یک صندلی که باعث شد او را به سر خود را در برابر یک دیوار. دپ می گوید: آنها در لا به شکرگزاری اما رد هر گونه اتهام سوء استفاده.

12. دسامبر 15, 2015

شنیده ادعا دپ انداخت تنگ در خود پنت هاوس در لا سپس سیلی و کشیده خود را از طریق آپارتمان موهای او گفته کشیدن تکه های زیادی از مو’ از شنیده پوست سر.

او می گوید: او سپس به دنبال او به طبقه بالا و تحت فشار قرار دادند و او را به زمین در حالی که فریاد “شما فکر می کنم شما یک f****** مرد سخت’ قبل از headbutting او.

شنیده می شود می گوید که زمانی که او گفت دپ او می خواست به ترک او او را برداشت و فریاد زد: “من f****** شما را بکشند – من f****** کشتن شما مرا می شنوید؟’

دپ هر چند می گوید: ‘Ms شنیده ساخته اتهام خشونت’ دروغ ادعا که “موهای بلوند در طبقه موهای خود را’.

او همچنین ادعا می کند که “تنها خشونت متعهد در آن تاریخ بود که توسط خانم شنیده ام” که گفته ‘با خشونت حمله به او را.

13. April 21, 2016

شنیده می شود می گوید دپ وارد در جشن تولد او در خانه لا اواخر, ‘مست و در مواد مخدر بالا است و آنها تا به حال بحث پس از مهمانان را ترک کرده بود.

او ادعا می کند او انداخت بطری شامپاین در و هل داد و او را به طبقه چندین بار قبل از خروج از خواندن توجه داشته باشید: “خوشحال F****** تولد.’

دپ می گوید او وارد در حزب حدود دو ساعت دیر پس از جلسه با مدیر بازرگانی و حسابدار و او بود که در داروهای اما ‘شوکه از آنچه او آموخته بود در این جلسه در مورد امور کسب و کار’.

او ادعا می کند شنیده شده بود ‘نوشیدن به شدت و به او حمله کردند در حالی که او خواندن در رختخواب, مشت زدن او را در چهره چهار بار قبل از او برداشت و اسلحه خود را به او را متوقف کند.

دپ می گوید روز بعد شنیده و یا یکی از دوستان defecated در Mr دپ و Ms شنیده تخت و که شنیدم بعد گفت: ساختمان مدیریت کوین مورفی است که آن را “فقط یک شوخی بی ضرر’ – که در آن او نقطه او سپس به حل و فصل طلاق Ms شنیده ام”.

14. مارس 21, 2016

دپ وارد LA آپارتمان گفته “مست و بالا’ در حالی که شنیده بود وجود دارد با دوستان است.

شنیده گفت دپ شد بسیار عصبانی’ پرتاب تلفن خود را در او و ضربه او در چشم قبل از فوق العاده ‘همه چیز او می تواند با یک مگنوم از شامپاین.

او می گوید که او رفت به آپارتمان با ماموران امنیتی برای جمع آوری وسایل خود را پس از شنیده و خواهرش ‘بارها و بارها سعی کردم با او تماس بگیرید.

دپ ادعا می کند او دو نگهبان وارد اتاق زمانی که آنها شنیده ام شنیده ام فریاد و دیدم او ” بارها و بارها فریاد, ‘جلوگیری از ضربه زدن به من جانی” در حالی که او 20 فوت دور ،

او همچنین می گوید که دو افسر پلیس که با حضور آپارتمان پس از حادثه ‘دیدم هیچ جراحت یا کبودی یا تورم’.

تبلیغات

شنیده ام تا به حال هیچ صدمات زیر یک ردیف با دپ در لا پنت هاوس می گوید محافظ

Mr Alex همچنین اصرار داشت که او را نمی شنید با هر گونه صدمات زیر یک ردیف بین دپ و شنیده ام یک ماه بعد در لس آنجلس پنت هاوس آنها به اشتراک گذاشته شده که اتهام او در سمت چپ او با چشم های سیاه و سفید.

در یک بیانیه ارائه شده به دادگاه آقای Bett اصرار داشت که او تا به حال هرگز دیده می شود دپ بودن خشونت به هر کسی از جمله Ms شنیده می شود.’

او ادعا کرد که او به طور منظم شاهد Aquaman بازیگر پرتاب ‘بطری های شیشه ای و سایر اشیاء’ در دپ در حالی که همچنین در حال بطور شفاهی سوء استفاده به او.

در پاسخ به نگهداری آقای Bett, دپ همیشه باقی مانده منفعل و همیشه سعی در حذف خود را از این وضعیت است.’

او همچنین توضیح داده شده شنیده می شود به عنوان “مودب” هنگامی که پرسیده شده توسط Ms Wass اگر او تا به حال او را در بر داشت به طور کاملا مودب’ هنگامی که او خود را با او بدون دپ. از او خواسته شد در مورد ‘گارد زیستن’ در دپ ،

گارد امنیتی نشان می دهد که چگونه دپ را به حال یک “گارد زیستن’ برای نظارت بر دوربین های مدار بسته

او به دادگاه گفت: ‘گارد زیستن بود منطقه ای که امنیت پرسنل خود باقی ماندند هالیوود آدرس. آن را تا به حال چندین دوربین در آن وجود دارد دوربین های مدار بسته که در آن شما می توانید نظارت و خیابان و اموال.’

Ms Wass قرار داده و آن را به آقای Bett: “شما گفت: در بیانیه خود که Ms شنیده هرگز به شما گفته که آقای دپ خواهد رسید.’ او پاسخ داد: ‘درست است.’

Ms Wass پرسید: اگر آن را به عنوان یک ‘تعجب’ به او که او را در اعتماد او را در شرایطی گفته او دپ کارمند. ‘وجود دارد مطلقا هیچ دلیلی برای Ms شنیده را به اعتماد شما” خانم Wass گفت.

Mr Alex گفت دادگاه او را گاهی اوقات درایو شنیده ام خانه به شرق کلمبیا ساختمان از دپ Sweetzer خیابان ملک در لس آنجلس.

دپ را “احساس بد برای’ شنیده ام و نمی خواهم او را به سمت خانه رانندگی خود را در حالی که ناراحت

او گفت دپ را “احساس بد برای او” و می گویند که او نمی خواست رانندگی خود را به خانه خودش در حالی که ناراحت بنابراین آقای Bett خواهد درایو خود را و مطمئن شوید که او به خانه با خیال راحت.

محافظ گفت: “در طول این زمان او خواهد بود گریه گفت: چقدر او را دوست داشت آقای دپ و او خسته از استدلال و من می خواهم به او بگویم “خوب این است برای متوقف کردن بین شما دو’.’

Ms Wass او پرسید که آیا او در حال حاضر در بحث بین زن و شوهر و به او گفت که او وجود دارد که او را ناراحت بدون هیچ دلیل روشنی’ اضافه کرد که آن را مانند یک اوقات تلخی’.

Mr Alex خواسته شده بود در مورد بخشی از خود را شاهد بیانیه ای که در آن او گفت: شنیده شد کسی که به ‘رفتار بد” هنگامی که او تا به حال شده است نوشیدن الکل و او تایید کرد به Ms Wass که او تا به حال دیده می شود هر دو شنیده و دپ آشامیدنی در بسیاری از موارد’.

Ms Wass QC خواسته Mr Alex در مورد شنیده است 30th, جشن تولد در شرق کلمبیا ساختمان در آوریل 21, 2016 و نگهبان تایید کرد که او سوار دپ از آنجا به Sweetzer خیابان اصلی در برخی از نقطه بعد از مهمانان رفته بود.

او سپس به تایید آقای عدالت Nicol که دپ در حال مالکیت یا کنترل تعداد پنت هاوس در شرق کلمبیا ساختمان Sweetzer خیابان و یک وودرو ویلسون آدرس جایی است که فرزندان خود لیلی رز و جک و مادر خود Paradis زندگی می کنند.

Ms Wass خواسته آقای Bett چه مدت او دپ رئیس سابق امنیت جری قاضی و دپ شد در آپارتمان ساختمان در 21 مه سال 2016 که آقای Bett گفت: “بین 30 تا 40 دقیقه.

این مدافع پس از آن نشان داد آقای Bett فیلم دوربین مدار بسته از سه نفر از آنها وارد آسانسور در حدود 7 بعد از ظهر و ترک در حدود 8.30 بعد از ظهر. او گفت: ‘به نظر می رسد که خود را برآورد چه مدت شما وجود دارد نادرست است.’

Mr Alex پاسخ داد: ‘آنها کمی با توجه به (فیلم).’

Ms Wass پرسید که چه اتفاقی افتاده است که آقای Bett وارد پنت هاوس و اینکه آیا ‘Ms شنیده نشسته بود روی مبل’. Mr Alex گفت: “نه او ایستاده بود.’

Ms Wass پرسید: اگر Ms شنیده بود گریه که آقای Bett گفت: ‘او آشفته و ناراحت است.’ وی افزود: ‘من نمی تواند به یاد داشته باشید اگر من تو را دیدم اشک.’

شنیده می شود گفت: او را به تماس با پلیس ‘اگر او بازدید me one more time’, دادگاه شنود

Ms Wass گفت: ‘Ms شنیده می شود گفت: به جری قاضی ‘اگر او بازدید من یک بار من قصد دارم به تماس پلیس,’.’ Mr Alex تایید کرد که او گفت: “کلمات را به این اثر.

Ms Wass پرسید: اگر آقای Bett بود که برخی او را دیدم ‘بدون آسیب به Ms شنیده ام”. Mr Alex پاسخ داد: ‘درست است.’

وی افزود: ‘اگر شما 20 فوت دور به نظر من می توان آن را دشوار برای دیدن یک قطره اشک بر چهره (اما) آن را روشن است که اگر یک آسیب از هر نوع شما قادر خواهد بود برای دیدن.’

Mr Alex گفت که او قادر خواهد بود به دیده یک آسیب به شنیده می شود به خصوص با پوست روشن’.

Ms Wass پیشنهاد به آقای Bett که شما در حال دروغ گفتن و که او تا به حال قابل مشاهده قرمزی به گونه خود را’. Mr Alex پاسخ داد: “من نه یک دروغگو من گفتن حقیقت است.’

Ms Wass پرسید که آیا جانی دپ شد ‘بسیار آشفته’ هنگامی که او در حال ” طلیعه از تخت و آقای Bett گفت: او بود. این مدافع گفت: “احتمالا شما او را دیده بود که چند بار قبل از. Mr Alex گفت: “نه.”

Ms Wass گفت دپ در آن رفت و به یکی از همسایه پنت هاوس متعلق به او و ‘بود و تهدید مردم دیگر مردم (جاشوا) درو و زن دیگر است.

Mr Alex پاسخ داد: “این درست نیست. آقای دپ گفته آقای کشید و گفت: زن برای خارج شدن از این آپارتمان.’

Ms Wass گفت: “زمانی که آقای دپ چپ (پنت هاوس) او با او یک بطری شراب قرمز, آیا شما به یاد داشته باشید که ؟ Mr Alex پاسخ داد: ‘من نمی تواند تایید کند اگر او تا به حال شراب با او است یا نه.’

Ms Wass پیشنهاد آقای دپ ‘انداخت شراب و شکست شراب’ در خارج از یکی از آپارتمان ها است. Mr Alex پاسخ داد: ‘وجود نداشت فوق العاده از هر چیزی.’

“آیا شما نمی بینید شراب dribbled در امتداد دیوار؟’ Ms Wass پرسید. ‘من نمی’ Mr Alex پاسخ داد.

Ms Wass و سپس گفت: “شما می دانستم که پلیس تا به حال شده است که به نام, شب, آیا شما?’ Mr Alex گفت: ‘من.’

Ms Wass پرسید: ‘آیا شما در پیدا کردن که؟’ Mr Alex پاسخ داد: “من بر این باورند که املاک و مدیر در آن زمان کوین مورفی, من فرستاده یک متن است.’

Ms Wass ادامه داد: ‘به نام از افسران که با حضور شما پیدا کردن نام خود را, آیا شما?’ Mr Alex گفت: “نه تا زمانی که آنها تا به حال یک رسوب و آن را عمومی ساخته شده است.’

Ms Wass گفت که Ms شنیده شناخته شده اند که هویت این دو افسر پلیس که با حضور, اما که “هیچ راهی وجود دارد كه دسترسی به هویت’.

او پرسید: ‘آیا شما قادر به ارائه هیچ گونه توضیحی که چگونه هویت از افسران پلیس بودند منتشر شد به Depp تیم به منظور فعال کردن آنها را به عزل این دو شهود?’ Mr Alex پاسخ داد: “من هیچ نظری ندارم که چگونه کسانی که اسامی آنان به دست آمده است.’

Ms Wass پرسید: “این را باید نوعی از اطلاعات در داخل در لس آنجلس?’ او افزود: “این است که در این صورت از آن محرمانه پلیس اطلاعات نیست؟’ Mr Alex پاسخ داد: “نه اگر وجود حکم دادگاه… ادارات در کالیفرنیا موظف به انتشار آن است.

Ms Wass پرسید: “شما هیچ نقشی در به دنبال هویت کسانی که افسران?’ Mr Alex پاسخ داد: “این درست است.’

Ms Wass قرار داده و آن را به آقای Bett: ‘شواهد خود را آقای Bett است که آقای دپ خشونت آمیز است و شما خشونت نیست.’ او پاسخ داد: “این درست است.’

زن ادعا کرد او را “زندان زنان” با دپ محافظان در یک Iggy Pop کنسرت

Ms Wass سپس با اشاره به 2012 دادگاه در مورد اتهام حادثه مربوط دپ ماموران امنیتی در یک Iggy Pop کنسرت.

او خواندن یک لا زمان مقاله در مورد این حادثه که در آن یک زن به اتهام او را “زندان زنان” و مجبور به دستبند با دپ محافظان.

‘آن را در واقع دقیق آقای” Bett گفت. Ms Wass خواسته آقای Bett: ‘آیا شما همیشه می گویند برای این است که شما یک افسر پلیس?’ ‘نه’ او پاسخ داد.

Ms Wass گفت: زن شلوار برداشته شد ‘افشای باسن’.

در این مرحله قاضی مداخله به درخواست Ms Wass که در آن خط از سوال بود. آقای دپ وکیل مدافع دیوید شربرن گفت: “این مسخره است.’

Ms Wass خواسته آقای Bett: “آیا شما توافق می کنید که شما درگیر در خشونت علیه یک زن است؟’

Mr Alex پاسخ داد: “خیر و کسانی که اظهارات نادرست هستند و این ثابت شد که از طریق شهادت شهود.’ Ms Wass گفت: وجود محرمانه حل و فصل از صورت و آقای Bett گفت: “بله.”

آقای شربرن خواسته Mr Alex در مورد این حادثه در Iggy Pop کنسرت: ‘بود آقای دپ در خود و یا با کودکان خود را?’ Mr Alex پاسخ داد: “فرزندان خود حضور داشتند.’

آقای شربرن ادامه داد: “شما (Sean Bett) توضیح داد که چگونه… آقای دپ در پایان بحث خواهد هنوز هم بخواهید شما را به درایو Ms شنیده ام خانه به خاطر او می خواست به مطمئن شوید که او به خانه امن است.

وی افزود: ‘شما گفت که او خواهد بود گریه گاهی اوقات او می گویند او خسته شده بود از این استدلال… در هر زمان او تا به حال می گویند که آقای دپ برخورد کرده بود ، Mr Alex پاسخ داد: “نه.”

او همچنین پرسید که آیا Ms شنیده تا کنون گفت: آقای دپ شد ‘خشونت’ یا که او را ” ترس از او و به او گفت: ‘نه’ به هر دو. آقای شربرن پرسید: “آیا شما تا کنون هر گونه جراحت و کبودی علائم تورم در طول کسانی که مکالمات شما تا به حال با او؟’ ‘من نمی’ Mr Bett گفت.

آقای شربرن خواسته Mr Alex در مورد عکس آقای دپ که آقای Bett گفت که نشان داد آسیب دپ ، آقای ” دپ به من گفت که خانم شنیده بود سیلی به او در صورت چند بار گفت.

آقای شربرن پرسید: شاهد: ‘آن قرار داده شد به شما آقای Bett که شما در حال دروغ گفتن برای دپ… که آنچه شما در اینجا آمد به انجام”. Mr Alex پاسخ داد: “این اشتباه است.’

گارد امنیتی, مذاکرات در مورد ‘تکرار چرخه’ که در آن شنیده خواهد ‘تخلف’ دپ

Mr Alex ادعایی در بیانیه نوشته شده است که وجود تکرار چرخه’ که در آن شنیده خواهد ‘تخلف’ دپ که پس از آن “حذف خود از وضعیت’.

A woman films Johnny Depp arriving at the High Court in London this morning as legal proceedings in the capital continue

یک زن فیلم های جانی دپ پس از رسیدن به دادگاه عالی در لندن امروز صبح به عنوان اقدامات قانونی در پایتخت ادامه

Depp waves to the photographers outside the High Court this morning

Amber Heard arrives this morning

دپ امواج به عکاسان خارج از دادگاه عالی این صبح (سمت چپ) در حالی که همسر سابق خود شنیده همچنین می رسد (سمت راست)

Mr Alex گفت: این یک اتفاق بسیار رایج است که بازیگر را از اعضای تیم امنیتی به او را به دور از Ms شنیده ام”.

Mr Alex معاون اجتماعی با لس آنجلس کلانتر ادعا در خود شاهد بیانیه ای که او را دیدم و شوهر, ‘بسیار به طور منظم در طول رابطه خود و” هرگز کاهش کبودی و یا آسیب های دیگر در Ms شنیده ام”.

وینونا رایدر و Vanessa Paradis نمی خواهد به شواهد و مدارک به دادگاه عالی پس از جانی دپ را به تماس با آنها را به مسابقه ‘همسر شخص برتر از اقران ادعای افترا در مرحله نهایی مسابقات با همسر سابق Amber Heard

وینونا رایدر و Vanessa Paradis دیگر نمی خواهد به نام به شواهد در Johnny Depp تهمت ادعا در برابر نور خورشید بیش از یک مقاله که برچسب او یک همسر شخص برتر از اقران’ دادگاه عالی شنیده است.

دپ شرکای سابق بودند با توجه به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو این هفته اما این بازیگر وکیل مدافع دیوید شربرن گفت: دادگاه دپ تیم حقوقی تصمیم گرفته بود وجود دارد بدون نیاز به آنها را بشنود.

در آغاز بعد از هشت دپ ادعای آقای شربرن وجود دارد گفت: هیچ نیاز به تماس رایدر و Paradis با توجه به این که متهم در مورد این است که بازیگر بود نه خشونت به دیگر همکاران بود اما به شنیده می شود.

Johnny Depp and his former partner Vanessa Paradis in London on October 17, 2004. Paradis will now no longer appear at the court today via videolink in support of Depp's libel claim against a newspaper over an article that labelled him a 'wife beater'

جانی دپ و خود را شریک سابق Vanessa Paradis در لندن در اکتبر 17, 2004. Paradis خواهد شد و در حال حاضر دیگر به نظر می رسد در دادگاه امروز از طریق videolink در حمایت از دپ افترا ادعا علیه یک روزنامه بیش از یک مقاله که برچسب او یک همسر شخص برتر از اقران’

او به دادگاه گفت: “وجود دارد بدون نیاز به برنا مه ریزی مجدد آن شاهد آنجا که آن را به یک لذت به آنها را در اینجا.’

Paradis بود که در رابطه با دپ برای بیش از 14 سال و تا به حال دو فرزند با او بود با توجه به شواهد در حمایت از بازیگر مورد امروز است.

در یک جلسه مقدماتی در مورد بخشی از Paradis را شاهد بیانیه ای گفت: ‘من شناخته شده جانی برای بیش از 25 سال است. ما شده ایم شرکای 14 سال و ما مطرح شده ما دو فرزند با هم.

از طریق این همه سال من شناخته ام جانی به یک نوع توجه بخشنده و غیر خشونت آمیز فرد و پدر.’

او افزود: “او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز به من.’

دیروز دادگاه هم به شنیدن از بازیگر وینونا رایدر که مشغول بود به آقای دپ در 1990s.

Johnny Depp and Winona Ryder in Los Angeles in September 1990. Ryder had been due to give evidence via videolink

جانی دپ و وینونا رایدر در لس آنجلس در ماه سپتامبر سال 1990. رایدر شده بود با توجه به شواهد از طریق videolink

دادگاه قبلا شنیده دپ تا به حال یک “وینونا برای همیشه لطفا برای’ تو که جفت بودند یک مورد که او بعد از تغییر به ‘Wino برای همیشه لطفا برای’.

در یک جلسه مقدماتی در مورد بخشی از Ms رایدر شهادتنامه نازل شد در اسناد دادگاه به عنوان خوانده شده: ‘من می توانم قرار دادن سر من در اطراف (Ms شنیده است) اتهامات.

‘او هرگز خشونت به سمت من. او هرگز سوء استفاده در همه نسبت به من.’

تبلیغات

در مقابل در طول دوره آقای دپ و Ms شنیده رابطه Ms شنیده شد و شفاهی و جسمی توهین آمیز نسبت به آقای دپ ” او ادعا.

در بسیاری از موارد من شاهد او فریاد آقای دپ. من هم گفته شده توسط آقای دپ در موارد متعدد که Ms شنیده بود آزار جسمی او.

‘یک اتفاق بسیار رایج در سراسر این رابطه خواهد بود که آقای دپ را به من و دیگر اعضای تیم امنیت او را به دور از Ms شنیده می شود با توجه به رفتار او. او پس از اقامت در جایی دیگر.

‘این اتفاق در بسیاری از موارد که ممکن است برای من به یاد داشته باشید همه آنها را در جزئیات. اما من آن را توصیف به عنوان یک تکرار چرخه که Ms شنیده خواهد سوء استفاده آقای دپ که پس از آن حذف خود را از این وضعیت است.’

Mr Alex همچنین ادعا کرد: ‘Ms شنیده اغلب رفتار در این راه زمانی که او شده بود ، من یاد گرفتم به سرعت به تشخیص علائم به طوری که ما قادر به ترک وضعیت قبل از آن تشدید بیشتر است.’

در بیانیه خود آقای Bett به حساب خود را از یک حادثه در تاریخ 21 مه سال 2016 است که در آن دپ ادعا شده است به پرتاب یک گوشی شنیده و شکست اشیاء در لا پنت هاوس, که او را انکار می کند.

Mr Alex گفت که او و یکی دیگر از گارد امنیتی جری قاضی در انتظار بودند خارج و وارد آپارتمان زمانی که آنها شنیده ام فریاد از Ms شنیده می شود.

او در بیانیه ای گفت: “زمانی که ما وارد دیدیم آقای دپ ایستاده حدود 20 فوت دور از Ms شنیده بود که ایستاده روی نیمکت.

‘به عنوان به زودی به عنوان Ms شنیده و متوجه شده بود که ما وارد اتاق او نگاه بسیار شگفت زده کرد; او رفتار پس از آن تغییر کرده و او در اشاره آقای دپ و فریاد زد به ما کلمات را به اثر “اگر او بازدید me one more time, من در تماس با پلیس از’.’

Mr Alex در ادامه گفت: “من کاملا بینایی. من قادر به دیدن که Ms شنیده بودم کمی و یا بدون آرایش و پوست او کاملا رنگ پریده بود و او تا به حال هیچ علامت قرمز یا شواهدی از هر گونه کبودی و یا خراش به چهره و یا بدن.

“من می توانید ببینید آقای دپ شد آشکارا ناراحت شده متهم به هدف قرار دادن Ms شنیده می شود. اما او هرگز نمی آمد نزدیک تر از 20 فوت به او در طول زمان من قادر به رعایت آنها است.

“من متوجه نشدم هر شکست شیشه یا بطری شکسته در آپارتمان را در زمان.’

Mr Alex ادعا کرد او دپ و آقای قاضی موافقت کرد که بازیگر باید ترک ساختمان با توجه به این واقعیت است که وضعیت حال تشدید و Ms شنیده بود قاه فریاد آقای دپ و ساخت اتهامات در مورد رفتار خود را’.

Vanessa Paradis و وینونا رایدر را در حال حاضر به نظر می رسد در دادگاه به پشتیبانی دپ افترا ادعا

در ضمن مشخص شد امروز دپ شرکای سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر را در حال حاضر به نظر می رسد در دادگاه عالی به حمایت از او افترا ادعا می کنند.

بازیگر Paradis بود که در رابطه با دپ برای بیش از 14 سال و تا به حال دو فرزند با او شده است انتظار می رود به شواهد در حمایت از دزدان دریایی کارائیب ستاره مورد بیش از یک videolink امروز.

اما دادگاه گفته شد که امروز وجود دارد هیچ نیازی نیست برای او و یا یکی دیگر از شریک سابق بازیگر رایدر – به شواهد به دلیل دپ ادعا می کنند که او هرگز به یک زن بود فقط تست شده توسط دفاع در مورد شنیده می شود.

در اوایل جلسه مقدماتی در مورد بخشی از 47 ساله Paradis را شاهد بیانیه ای گفت: ‘من شناخته شده جانی برای بیش از 25 سال است. ما شده ایم شرکای 14 سال و ما مطرح شده ما دو فرزند با هم.

از طریق این همه سال من شناخته ام جانی به یک نوع توجه بخشنده و غیر خشونت آمیز فرد و پدر.’ او افزود: “او هرگز خشونت آمیز و یا توهین آمیز به من.’

امروز صبح دپ وکیل مدافع دیوید شربرن گفت: محاکمه جدول زمانی بوده است تجدید نظر و اضافه کرد: “وجود دارد بدون نیاز به برنا مه ریزی مجدد آن شاهد (رایدر و Paradis) آنجا که آن را به یک لذت به آنها را در اینجا.’

شاهدان را به جای امروز شامل سار جنکینز و الخاندرو رومرو که در شرق کلمبیا ساختمان در لا کجا شنیده و دپ زندگی می کردند.

شنیده سابق بهبهان متهم از ‘چرخاندن’ خود را به حساب یک تجاوز به عنف برای ‘خود را با استفاده از’

دیروز شنیده سابق دستیار شخصی متهم به بازیگر ‘چرخاندن’ خود را به حساب یک کارد بزرگ و سنگین-نقطه rape for ‘خود را با استفاده از’ در انفجاری شواهد در روز هفتم از دپ افترا ادعا می کنند.

ظاهر شدن توسط videolink از لس آنجلس دیروز کیت جیمز ادعا شنیده می شود, 34, حال ‘سرقت’ داستان او از بودن با خشونت مورد تجاوز’ در برزیل تقریبا از سه دهه پیش است.

در شهادتنامه Ms جیمز گفت که او کشف Aquaman بازیگر ‘به سرقت رفته من خشونت و گفتگو با او و پیچیده آن را به او داستان خود را به نفع خودش’.

او افزود: “این البته باعث شدید ناراحتی و خشم این است که او جرأت به تلاش برای استفاده از دلخراش ترین تجربه زندگی من به عنوان او خود روایت است.’ خانم جیمز گفت که او بود به شواهد زیرا او در زمان ‘جرم’ در شنیده اقدامات.

NGN را مدافع ساشا Wass QC پیشنهاد خانم جیمز شده بود ‘تاثیر’ با ترس و نفرت در لاس وگاس بازیگر دپ و همکاران و ‘تشویق’ به ‘باطل شواهد علیه شنیده می شود.

Johnny Depp being taken to hospital with a severed finger, following the incident in Australia in March 2015

جانی دپ گرفته به بیمارستان با یک قطع انگشت پس از این حادثه در استرالیا در ماه مارس 2015

Depp, 57, and Heard, 34, met on the set of the 2011 comedy "The Rum Diary" and married in Los Angeles in February 2015. They are pictured at the film's premiere in London in November 2011

دپ, 57, و, شنیده, 34, ملاقات در مجموعه ای از 2011 فیلم کمدی “The Rum Diary’ و ازدواج در لس آنجلس در ماه فوریه 2015. آنها در حالی اکران در لندن در ماه نوامبر 2011

خانم جیمز پاسخ داد: “من اینجا هستم تا برای خود من دلایل … من خشونت جنسی بازمانده و آن را بسیار جدی را که موضع اگر شما یکی نیست و من یکی. که دلیل من اینجا هستم چرا که من را به جرم.’

خانم جیمز که مشغول به کار برای شنیده بین 2012 و 2015 گفت: کارفرمای سابق خواهد ارسال یک رگبار گلوله از پیام های متنی بین ساعت دو تا چهار صبح … در تقریبا روزانه’ توصیف پیام به عنوان “سوء استفاده”.

او متهم شنیده حذف همه “سوء استفاده” متون پس از بازیگر فسخ او اشتغال اضافه کرد: “او را نجات داد آنهایی که نبودند.’

شنیده ام “نمی مراقبت در مورد پرتاب هر کسی زیر اتوبوس’ می گوید: سابق بهبهان

در بیانیه خانم جیمز گفت: شنیده ام احساس او را “بالاتر از قانون” و ادعا کرد او را نمی مراقبت در مورد پرتاب هر کسی زیر اتوبوس اگر آن را به معنای صرفه جویی در پوست خود’.

شنیده ام از او خواست در سپتامبر 2014 به ارسال نامه بازیگر تا به حال پیش نویس به میهن مقامات امنیتی در آمریکا در مورد زنی به نام ساوانا McMillan که استخدام شده بود به کار به عنوان یک مجموعه دستیار خانم جیمز ادعا کرد.

با توجه به Ms جیمز شنیده می شود گفت: در نامه: ‘ساوانا McMillan شخصی است و به دانش من هرگز کار غیرقانونی و یا در غیر این صورت در ایالات متحده است. یا برای من.’

Amber Heard photographed Johnny Depp with ice cream spilled on his legs during a private flight from Boston to Los Angeles in May 2014 before showing it to him the next day and saying: 'Look at what you've become', the court heard earlier this week

Amber Heard عکس جانی دپ با بستنی ریخته و پاهای خود را در طول یک پرواز خصوصی از بوستون به لس آنجلس در ماه مه 2014 قبل از نشان دادن آن به او روز بعد و گفت: “نگاه در آنچه شما را تبدیل به’ دادگاه شنیده می شود در اوایل این هفته

A man holding a placard in support of Depp stands outside the High Court in London this morning ahead of the latest hearing

یک مرد برگزاری یک پلاکارد در حمایت از دپ می ایستد مقابل ساختمان دادگاه عالی در لندن صبح امروز پیش از آخرین جلسه

خانم جیمز گفت: در بیانیه ای که شنیده ام “می دانستم که این بی وفا” و “کهربا بود بنابراین عمدا دروغ گفتن به آمریکا مهاجرت گروه’.

او همچنین ادعا شنیده می شود ‘به عمد قاچاق’ دو یورکشایر الكلاب تپانچه و بو به استرالیا به طور غیر قانونی در مارس 2015.

شنیده خواسته دپ و مستغلات مدیر به درخواست او PA به ‘دروغ تحت سوگند’ دادگاه شنود

دادگاه عالی در لندن قبلا شنیده شواهد از کوین مورفی, دپ سابق و مستغلات مدیر که ادعا شنیده می خواسته او را به تماس با خانم جیمز و از او بخواهید به ‘دروغ تحت سوگند’ به استرالیا دادگاه.

آقای مورفی گفت: این بازیگر همچنین ‘خواستار’ او را اظهارات نادرست در مورد حیوانات در حال قاچاق به کشور و به او گفت: “من نمی خواهم شما را به یک مشکل با کار خود را.’

در اکتبر 2015, شنیده مواجه دادرسی کیفری در استرالیا برای گرفتن زن و شوهر دو سگ به کشور غیر قانونی است.

او و دپ بعد از ثبت شرکت بدنام تصویری که پخش شد به دادگاه عذرخواهی برای انجام این کار است.

The carnage in a home in Australia after Depp and Heard allegedly had a fight in 2015, which was released yesterday as part of Ben King's evidence. The picture shows an undamaged phone handset, with Mr King insisting ' I did not see any phones which had been broken', despite Heard's claims that he smashed it against a wall and cut off his fingertip while attacking her

قتل عام در یک خانه در استرالیا پس از دپ و شنیده می شود گفته می شود مبارزه در سال 2015 که دیروز منتشر شد به عنوان بخشی از بن شاه شواهد. این تصویر نشان می دهد یک سالم گوشی تلفن با آقای شاه اصرار “من نمی بینم هر گوشی که شکسته شده بود’ با وجود شنیده ادعا می کند که او شکست آن را در برابر دیوار و قطع نوک انگشتان خود را در حالی که حمله به او

In a separate incident weeks later in March, Depp is alleged to have trashed a $3million penthouse in LA which Heard used as a colossal closet

In a separate incident weeks later in March, Depp is alleged to have trashed a $3million penthouse in LA which Heard used as a colossal closet

دپ است که ادعا شده به سطل آشغال یک پنت هاوس در لس آنجلس, کالیفرنیا که شنیده می شود استفاده می شود به عنوان عظیم گنجه

Photographs show bruising across the bridge of Heard's nose and under her eyes after Depp allegedly headbutted her in 2015

Bruising across the bridge of Heard's nose and beneath her eyes

عکس های صادر شده توسط شنیده تیم حقوقی او با آسیب به چهره او در زمان این حمله را به اتهام در دسامبر 15, 2015, نشان کبودی در سراسر پل بینی و زیر چشم او پس از دپ گفته headbutted او

آقای مورفی گفت: او دروغ تحت سوگند “چون کهربا اختیار داشت مقدار زیادی از قدرت و ساخته اند زندگی من بدبخت’.

جانی دپ v آفتاب: مسائل کلیدی در افترا محاکمه

ستاره هالیوود جانی دپ افترا ادعا در برابر خورشید وارد هفته دوم خود را در روز دوشنبه. این مسائل کلیدی قاضی دادگاه آقای عدالت Nicol برای تعیین.

– آیا مارس 2018 مقاله با تلخیص اجرایی ویرایشگر دن Wootton شد توهین آمیز از دپ. تحت افترا Act 2013, یک بیانیه است و نه توهین آمیز مگر در مواردی که انتشار آن باعث ‘آسیب جدی به شهرت مدعی’.

– خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) در دفاع از این ادعا و با تکیه بر دفاع از حقیقت است. آن را برای ناشر به ثابت کند که اتهامات ساخته شده در مقاله ‘قابل ملاحظه ای واقعی’.

– معنای این مقاله است که به عنوان تعریف آنچه در آن به معنی به “معقول خوان” باید مشخص شود توسط قاضی. اما NGN وکلا می گویند تفاوت بین رقیب معانی مخالفت با هر طرف هستند و نه “معنادار” و نتیجه مورد خواهد شد بنابراین روشن کردن معنی.

– دپ مورد این است که مقاله را با مته سوراخ به این معنی که او ‘گناه بر شواهد از جدی خشونت علیه خود را پس از آن با همسر باعث صدمه قابل توجه و منجر به ترس برای زندگی خود را که برای او محدود به پرداخت کمتر از £5 میلیون به جبران و که منجر به او را در معرض بودن ادامه دادگاه ضابط سفارش و به همین دلیل است که مناسب برای کار در صنعت فیلم’. او قاطعانه رد اتهامات و ادعاهای او را هرگز ضربه و یا مرتکب هر گونه اعمال خشونت فیزیکی علیه Ms شنیده ام”.

– این معنی که NGN به دنبال اثبات این است که درست است که مدعی ضرب و شتم همسرش, Amber Heard باعث او را به رنج می برند آسیب قابل توجه و در مواردی منجر به ترس برای زندگی خود را. آنها تکیه بر 14 جداگانه اتهامات خشونت و ادعا می کنند به طور کلی که دپ شد ‘کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده” نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر در طول رابطه خود را. NGN وکلا می گویند یک مسئله مهم برای قاضی تصمیم می گیرید چه خواهد مواد دپ شد با استفاده از در طول رابطه. آنها ادعا می کنند که او اغلب از دست داده و کنترل خود را تا حدودی به دلیل سنگین خود را به مواد مخدر و الکل استفاده کنید و همچنین که حافظه او شده است اختلال های سنگین خود را استفاده از مواد مخدر.

– اگر دپ برنده خود را قاضی باید تصمیم بگیرید که چه سطح از جبران خسارت او باید برای آسیب زدن به شهرت و اعتبار خود و برای ‘پریشانی صدمه دیده و تحقیر ناشی از’. وجود یک حد بالایی در خسارت کلی برای افترا £300,000 برای £325,000. اما اگر او موفق دپ عنوان ممکن است به تشدید خسارت. این بازیگر همچنین درخواست برای نهایی دستور در مقابل NGN که تیم حقوقی خود را می گویند: “باید حفظ این مقاله در وب سایت خود و حفظ خود را از اتهام به پایان تلخ’.

تبلیغات

او همچنین به شواهد در مورد ‘اجابت مزاج حادثه’, هنگامی که مدفوع پیدا شد زن و شوهر, تخت, پس از شنیده 30 جشن تولد در مارس 2016.

Ms Wass خواندن یک متن از شنیده به آقای مورفی در اکتبر سال 2014 که این بازیگر گفت: “من نگران او صدمه به مغز. او نمی تواند به نظر می رسد برای پیش بینی یا کنترل زمانی که او با استفاده از حمام.

‘شب گذشته او s**t در جانی در حالی که او خواب بود و بیش از همه به او. اغراق آمیز نیست.’

آقای مورفی گفت: در شهادتنامه که زمانی که او به صحبت کرد دپ در مارس 2016 در مورد ‘اجابت مزاج حادثه’ بازیگر شد ‘عبوس و منزجر’.

Ms Wass خواندن دو متن پیام های ارسال شده توسط دپ در مدت کوتاهی پس از این حادثه گفت که در یکی او نوشت: “همسر من, چپ گنده مدفوع روی تخت من و سپس به او می گوید: “کهربا گه”.

او گفت: ‘در واقع به نظر می رسد از آن متون است که دپ در بر داشت موضوع بسیار سرگرم کننده’ که آقای مورفی گفت که او فکر می کردم بازیگر شد ‘ا’.

آقای مورفی خواسته بود اگر شنیده بود به او گفت مدفوع در خواب شد ‘بی ضرر شوخی و گفت:” او قطعا انجام داد.’

صبح دیروز دپ قبلی و مستغلات مدیر بن شاه به شواهد و مدارک است که دپ و شنیده ام “استدلال مانند دانش آموزان’ با مواد منفجره ردیف با شروع از ‘پیش پا افتاده آغاز’.

او ادعا کرد شنیده بود “antagoniser’ در این رابطه اغلب ‘goading’ و تلاش برای تحریک بازیگر.

Mr پادشاه که مشغول به کار برای این ستاره هالیوود برای سه دوره جداگانه بین 2014 و 2016 گفت: او را دیدم هرگز دپ ‘خشونت و یا بی عاطفه نسبت به شنیده یا در واقع نسبت به هر کس دیگری.

در اولین شاهد بیانیه, آقای شاه گفت که در مارس 2015 او احضار شد به خانه این زن و شوهر بودند اجاره در استرالیا که در آن او در بر داشت یک مقدار قابل توجهی از آسیب و کشف این بازیگر, قطع انگشت بر روی کف نوار منطقه در حالی که تمیز کردن شیشه های شکسته و باقی مانده است.

دپ متهم شده است که در معرض شنیده به ‘سه روز وضعیت گروگان’ و سطل زباله خانه در استرالیا سفر که او را انکار می کند.

انگشت خود را قطع شده بود در طول اقامت که او می گوید ناشی از Ms شنیده پرتاب یک بطری ودکا در او که او را انکار می کند.

دیروز دادگاه هم به شنیدن از بازیگر رایدر که مشغول بود به آقای دپ در 1990s یا کاترین کندال بازیگر و #MeToo مدافع که ادعا می کند او را “نقل قول نابجا’ در خورشید مقاله.

دپ است تحت پیگرد NGN و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از انتشار یک مقاله با عنوان: ‘رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟’.

وکلای او می گویند که این مقاله را با مته سوراخ معنی وجود دارد ‘شواهد’ دپ حمله شنیده می شود در تعدادی از موارد و در سمت چپ او در ترس برای زندگی خود را’.

شنیده ادعا می کند که در طی یک حادثه در استرالیا او قرار گرفت به ‘سه روز وضعیت گروگان’ که در طی آن دپ نوشید بیش از حد و در زمان قرص.

NGN در دفاع از مقاله درست است و می گوید دپ شد ‘کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de