جانی دپ خشم بر اساس ‘عمیق زن ستیزی’ دادگاه گفت

یک “زن ستیزی عمیق” وضع در ریشه خشم که جانی دپ ترجمه شده به خشونت – سوخت توسط اعتیاد به الکل و مواد مخدر – در برابر او سپس همسر, Amber Heard, دادگاه عالی شنیده است.

این بازیگر خاطره “خود را ننگین انجام” شد تا به شدت دچار اختلال هر چند نوشیدنی و مواد مخدر او ممکن است از آن آگاه نبوده است “میزان خشونت آمیز و وحشتناک رفتار” آن را ادعا کرد.

دزدان دریایی کارائیب ستاره توصیف کرده بود خود را به عنوان “یک جنتلمن جنوبی بود که احترام به زنان” اما متون نشان داد این بود که “کاملا نادرست” گفت ساشا Wass کنترل کیفیت جمعبندی برای گروه اخبار روزنامه های (NGN) که صاحب خورشید در سه هفته مورد تهمت آورده دپ.

در متون دپ, 57, حال توصیف زنان به عنوان “برنامه نویس” و “زشت چربی روسپیان”. یکی گفت: “”با صدا غذا خوردن زشت کس در اطراف” پس از پرسیدن این که آیا یک “بی ارزش هوکر” وارد شده بود. در دیگر او در توصیف خود شریک سابق Vanessa Paradis به عنوان یک “پژمرده کس”.

دپ همچنین “ایجاد یک misogynistic شخصیت [شنیده] به عنوان کلیشه زن آزار دهنده”. علاوه بر او “واگردانی به بیشتر های قدیمی از مد افتاده اتهامات جوینده طلا, یک پتیاره و زناکار”, Wass گفت.

آن را نشاندهنده “عمق زن ستیزی” است که “وضع در ریشه Mr دپ خشم و خشم او خود را در برابر از دست شنیده می شود که ترجمه را به خشونت زمانی که او احساس تهدید توسط او”, اضافه شده Wass.

Wass گفت: ارتباط بين دپ و شنیده می شود به نمایندگی از “برخورد فرهنگ ها” و “برخورد نسل”. این بازیگر تا به حال تمام عمر خود را صرف “انجام آنچه او می خواست” و او که قرار بود به “پاسخ به یک زن در این زمان از زندگی” او گفت:. “آنها نسل از هم جدا است.”

دپ است تحت پیگرد NGN و خورشید سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از مقاله ای که او را به نام “همسر شخص برتر از اقران” و با اشاره به “شواهد” است که به او حمله کرده اند شنیده می شود. دپ را انکار می کند و تا کنون ضربه شنیده 34 که به ارائه جزئیات از 14 موارد در طول رابطه خود را زمانی که او ادعا می کند او حمله و او را.

Wass گفت: NGN دفاع “یکی از حقیقت یعنی که آقای دپ در واقع ضرب و شتم همسر خود”. هر چند این روزنامه باید ثابت کند در تعادل احتمالات که دپ حمله خود را حداقل یک بار به مناسبت او گفت: متهمان تا به حال “ایجاد شده است که بسیاری از بیش از یک حادثه ضرب و شتم همسر در محل” در برابر پس زمینه از یک “مواد مخدر و الکل سوخت, شیوه زندگی”.

Amber Heard arrives at court on Monday

Wass گفت این بود “افترا رسیدگی” و “ازدواج دادرسی” اگر تماشاچیان “ممکن است بخشیده شود برای گیج کننده دو”. دادگاه نمی شد تصمیم گیری “که در گسل” اما آیا دپ حمله شنیده می شود. شنیده بود و نه در دادگاه و شاهد. دپ به حال آورده دادرسی “و مانند قرار دادن شخصیت خود را بسیار در موضوع” او گفت:.

شواهد نشان داد دپ بود “نا امید کننده معتاد” که خود دکتر گفت: “در واقع romanticises کل داروهای فرهنگ است و هیچ پاسخگویی برای خود رفتارهای”. او موضوع را به “غیر منطقی و خوی نوسانات غیرطبیعی و الگوهای رفتاری” او اضافه شده

از 14 اتهام حوادث شاید “یکی از تکان دهنده ترین” بود و آنچه شنیده بود به عنوان “سه روز وضعیت گروگان” در استرالیا که در آن دپ فیلمبرداری شد گفت: Wass. آن را “نه تنها که آقای دپ غرق کرده و خانه او را قطع انگشت خود” و سپس “رفت و در شیب انگشت خود را در رنگ … و ناخوانا گرافیتی بیش از اموال”.

Wass ادامه داد: “این سوال را باید پرسید: چه نوع از دولت بود آقای دپ در زمانی که او رفتار در این راه ؟ او به معنای واقعی کلمه را از ذهن خود.”

اگر چه نقطه ای ساخته شده بود که شاهدان به نام دفاع نمی دیدن دپ در واقع ضربه شنیده می شود او گفت: “هر التماس حادثه توسط پشتیبانی شهادت خانم شنیده خودش و اگر پروردگار من او را می یابد به یک راستگو و قابل قبول را شاهد انجام بهترین خود را برای بازشماری چه باید شده اند بسیار آسیب زا و حوادث پس از آن از دست شنیده شواهد به تنهایی کافی است برای ایجاد دفاع از حقیقت است.”

او افزود: “روز گذشته هنگامی که دادگاه در این کشور مورد نیاز گزینش قبل از پذیرش پشتیبانی نشده شهادت یک زن شاکی.”

Wass گفت: “ثروت از شواهد” پشتیبانی شنیده ادعا می کند: متن پیام شواهد پزشکی از کسانی که درمان دپ برای اعتیاد و نقاشی او را به عنوان “نا امید کننده معتاد” و “قادر به مهار خشم خود را” عکاسی مدارک و شاهدان عینی شهادت خود را ضرب و جرح و یا خود را پس.

دپ پاسخ که او قربانی یک جعل استادانه درست شده مرتکب شنیده و دوستان خود را با “نقاشی روی صدمات و دستکاری عکس” به عنوان بخشی از “نوعی از بیمه” برای Heardwas risible گفت: Wass.

این مورد همچنان ادامه دارد. دپ وکلا خواهد ساخت خود را بسته ارسالی فردا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de