جانی دپ می خواستم Amber Heard ‘پابرهنه باردار و در منزل” به دادگاه گفت:

جانی دپ می خواستم Amber Heard “پابرهنه و باردار – و در خانه” او مربی بازیگری گفت: دادگاه عالی در لندن به عنوان او مشخص شده او سوء ظن رو به رشد است که دزدان دریایی کارائیب بازیگر میزد ،

Kristina سکستون شنیده و سپس اقدام به مربی گفت که او تا به حال دیده نشده دپ “, ضربه, ضربه و یا پرتاب هر چیزی” در شنیده می شود اما او آگاه بود “نوسان” از رابطه خود و به حال “شنید جدی دعوا” در حالی که انتظار او را به شروع جلسات مربیگری.

شنیده ام به او گفت دپ می خواستم او را “پابرهنه و باردار – و در خانه” او گفت:, و که دپ نمی مانند کار خود بود که در تستها به صورت ویژه هر نقش “بود که آشکارا جنسی” که از او به نام “فاحشه قطعات” او ادعا کرد.

شنیده شد “خراب عصبی” در امتحانات ابتدائی چون او می ترسید دپ واکنش خادم گفت.

در یک استماع در مارس سال 2016 شنیده بود که نگران درخواست مجدد او را تا او اضافه شده است. “از آن ساخته شده من فکر می کنم که او در پوشش سیاه چشم یا نوعی از کبودی – و از من خواست او را به طور مستقیم: ‘آیا او به شما رسید؟'”

شنیده می شود گفت که او نمی خواست به صحبت در مورد آن سکستون گفت. او خواسته بود اگر شنیده “احساس امنیت” و اگر وجود دارد “هر چیزی من می تواند انجام دهد”.

او افزود: “اما پس از من فشرده خود را در مورد آن او سپس اعتراف کرد او برخورد کرده بود ، او اعتراف کرد به من: “آره او را هل می دهد و shoves من او را از انجام برخی از چیزهایی.'”

دپ, 57, است تحت پیگرد خورشید ناشر, اخبار, گروه روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از مقاله ای که او را به نام “همسر شخص برتر از اقران” و با اشاره به “شواهد” است که به او حمله کرده اند شنیده می شود. دپ را انکار می کند و تا کنون ضربه شنیده 34 که به ارائه جزئیات از 14 موارد در طول رابطه خود را زمانی که او ادعا می کند او حمله و او را.

النور قوانین کنترل کیفیت برای دپ قرار داده و آن را به خادم که شنیده نشد به او بگویید هر گونه اتهامات در مورد خشونت فیزیکی تا پس از او اعلام کرده بود آن را به جهان در مارس 2016. خادم در پاسخ او می دانست که در مورد مسائل عاطفی قبل از شنیده ام اما در مورد فیزیکی حوادث چند روز قبل از آنها شد ،

قوانین اضافه شده: “من می خواهم به شما نشان می دهد که به شما شده است بسیار مشتاق به حمایت از دست شنیده می شود به اقامت در نفع او.” خادم پاسخ داد: “البته که نه. من با او کار می کرد برای سال.”

یکی دیگر از دوستان نزدیک شنیده است گفت: بالا دادگاه او تا به حال شاهد پس از دپ را به اتهام حملات فیزیکی خود ،

Raquel پنینگتون ادعا کرد که او تا به حال دیده و شنیده است لمسي “خراشیده و خونین از مچ تا آرنج”, پس از زن و شوهر پس از بازگشت از استرالیا. در لس آنجلس او ادعا کرده بود که او را دیدم و شنیده ام سر خونین “که در آن یک تکه از مو شده بود پاره پاره” و که او تا به حال یک بینی متورم و خونریزی لب.

پنینگتون گفت که او به نام خصوصی, پرستار گرفت و عکسها بر روی تلفن خود را. بعد شنیده می شود به نظر می رسد در James Corden, تلویزیون نشان می دهد با او مد و آرایش دستیاران “در کنترل آسیب حالت” او گفت: در شهادتنامه.

قوانین پرسید: “در هیچ مرحله آیا تا به حال آقای دپ ضربه و یا ضرب و شتم Amber Heard, آیا شما?” او پاسخ داد: “من نمی بینم او را ضرب و شتم و یا ضربه او.”

قوانین قرار دادن آن به او: “شما دروغ گفته و دروغ دوباره به نمایندگی از دوستان خود را از دست شنیده می شود در رابطه با صدمات را دیده اند و یا ادعا می بینم.” پنینگتون پاسخ داد: “البته که نه.”

از عکس ها او به, قوانین از او پرسیدم: “شما فهرستنویسی همه چیز برای او که نمی افتد. که حق آن نیست؟”

“این درست نیست” گفت: Pennington.

قبلا شنیده خواهر ویتنی Henriquez را تکذیب کرد و گفت او را مورد ضرب و شتم شدید او پس از فیلم شد ایمیل فرستاده شده یک شبه به Depp تیم حقوقی توسط یک منبع محرمانه از او گفته نشان میدهد آسیب به دوستان در یک سال 2006 واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

Henriquez دیده می شود در سراسیمه با یک زن remarking: “من نمی توانم باور کهربا خود را ضرب و شتم باسن” و دیگری اظهار نظر: “او واقعا woop لب به لب خود را.” دیگر به نظر می رسد به بازرسی Henriquez را گونه و بازو با Henriquez و گفت که او قصد ندارم به بحث در مورد آن.

شنیده شده است ادعا کرد او هرگز خشونت نسبت دپ و تنها ضربه او را یک بار در دفاع از خواهر او در طول مبارزه در راه پله خود را در لس آنجلس پنت هاوس.

دیوید شربرن برای دپ ادعا کرد این ویدئو نشان داد Henriquez دروغ گفته بود به دادگاه هنگامی که او را تکذیب کرد شنیده بودم و ضربه او یا که او “وحشت زده” از خواهرش.

Henriquez گفت: دادگاه عالی این ویدئو تنها اشاره شده “کلامی استدلال” بین او و خواهر او نه یک “مبارزه فیزیکی”.

انکار او دروغ گفته بود و به دادگاه برای حمایت از خواهر او را مورد اتهام خشونت Henriquez گفت: “من اینجا هستم چون او قربانی خشونت و بدون هیچ دلیل دیگر. من اینجا هستم تا به حقیقت را بگویید.”

شربرن گفت: این فیلم شده بود ایمیل ارسال شده در پنج شنبه شب ساعت پس از Henriquez گفت: “دادگاه خواهر او تا به حال هرگز به او حمله کردند.

او گفت: اطمینان از Henriquez بود “بحرانی” به عنوان “پله حادثه” – که در آن شنیده خواهر ادعا کرد که شاهد دپ مشت زدن و ضربه زدن شنیده شد که تنها مناسبت “که در آن هر انسان دیگر” قرار است شاهد دپ بودن خشونت نسبت به شنیده می شود.

ساشا Wass QC برای گروه اخبار روزنامه ها گفت: این فیلم بود “بدون تاریخ, قطعه ای از فیلم در شرایطی که به نظر می رسد برخی از مرتب کردن بر اساس واقعیت برنامه تلویزیون است که سبک قطعا جدی نیست”.

او گفت: “این یک نور دل ارز وجود دارد هیچ مدرکی از هر گونه صدمات و آن را به توجه… نه بیشتر.”

این مورد همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net