جان رابرتز در حال حاضر رئیس دادگستری. اما در حال حاضر آن را در دادگاه خود را.

واشنگتن — در یک سری از تصمیم گیری های بیش از دو هفته گذشته رئیس دادگستری رابرتز, جان G. جونیور است رای به گسترش L. G. B. T. Q. حقوق حفاظت از مهاجران جوان شناخته شده به عنوان خیال و اعتصاب کردن یک, لوئیزیانا, قانون سقط جنین. در هر سه تصمیمات او رای دادند با دادگاه چهار عضو لیبرال بال.

کسانی که تصمیم گیری heartened ترقی خواهان و خشم رئیس دادگستری معمول متحدان. اما کسانی که واکنش های پنهان بزرگتر حقیقت در مورد رئیس دادگستری رابرتز: 15 سال به تصرف او در حال حاضر برخوردار از یک سطح نفوذ است که باعث شده تا کارشناسان به شکار تاریخی مقایسه.

“رابرتز است که نه تنها قدرتمند ترین player در دادگاه گفت:” لی اپستاین استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “او همچنین قدرتمند ترین رئیس دادگستری پس حداقل 1937.”

یک incrementalist و institutionalist رئیس دادگستری به طور کلی اشاره دادگاه به حق در گام های کوچک با یک چشم بر آن اعتبار و مشروعیت. او بی تاب است با حقوقی های میانبر و تنها 65 و به خوبی می توانیم به بازی بازی طولانی.

رئیس دادگستری رابرتز کرده و به جای عدالت Anthony M. Kennedy که بازنشسته شد در سال 2018 به عنوان عضو دادگاه در آن مرکز ایدئولوژیک و رای خود را در حال حاضر بسیار مهم و یکی از نزدیک در تقسیم موارد است. به هر دو رئیس دادگستری و نوسان رای اعطا قدرت فوق العاده ای.

اما او نقش محوری در دادگاه می تواند زودگذر. شد رئیس جمهور تهمت قادر به تعیین جایگزینی برای عدالت اموزش Bader Ginsburg که 87 یا عدالت Stephen G. Breyer که 81, رئیس دادگستری تقریبا به طور قطع خواهد بود outflanked توسط یک محافظه کار اکثریت در سمت راست او.

و اگر آمده است. برنده ریاست جمهوری او ممکن است فرصت کمتری برای تغییر شکل دادگاه در کوتاه مدت به عنوان قدیمی ترین عضو دادگاه جناح محافظه کار عدالت و کلارنس توماس, 72, که نسبتا جوان با استانداردهای دادگاه.

اما در حال حاضر رئیس دادگستری رابرتز اختصاص نظر اکثریت زمانی که او در اکثریت است که این روزها تقریبا همیشه. او استفاده می کند که قدرت استراتژیک چیدن همکاران به احتمال زیاد برای نوشتن گسترده و یا محدود و صرفه جویی در تصمیم گیری های مهم را برای خود.

در 14 نظر او در اکثر حدود 88 درصد از زمان. تا کنون در این دوره که تعداد شات تا 98 درصد استاد اپستاین یافت. “حتی بیشتر خیره کننده,” او گفت:, “این است که رابرتز رای با اکثریت 96 درصد از غیر به اتفاق آرا تصمیم گیری نسبت به او به طور متوسط از 80 درصد است. این بهترین نمایش توسط رئیس دادگستری پس حداقل 1953 مدت است.”

اما این ممکن است بیشتر قابل توجه آمار: او شده است در اکثر در هر یک از 10 احکام تصمیم گرفت 5 به 4 یا 5 به 3 رای تا کنون در این مدت است. هیچ رئیس دادگستری شده است و در اکثر در هر نزدیک تقسیم مورد بیش از تمام مدت پس از رئیس دادگستری چارلز ایوانز هیوز در اصطلاح به پایان رسید که در سال 1938 — که تنها در چهار مورد.

اعتبار…آسوشیتد پرس

رئیس دادگستری رابرتز صحبت کرده است ضمن ستایش از شخصیت رئیس دادگستری هیوز و مدیریت استادانه از یک برخورد با رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت. آن به وجود آمد در سال 1937 هنگامی که روزولت ناراضی دیوان عالی کشور تصمیم گیری قابل توجه پایین معامله جدید برنامه اعلام کرد برنامه ریزی برای اضافه کردن قضات به دادگاه.

“یکی از بزرگترین بحران های رو به دیوان عالی کشور پس از Marbury v. مدیسون F. D. R. دادگاه-طرح توجیهی بسته بندی” رئیس دادگستری رابرتز گفت: در سال 2015 در دانشگاه نیویورک “و از آن کاهش یافت و به هیوز به راهنمای بسیار منفور دیوان عالی کشور از طریق بالا که ظهر امروز مرحله نهایی مسابقات در برابر امریکا محبوب ترین رئیس جمهور پس از جورج واشنگتن است.”

“چیزهایی وجود دارد برای یادگیری از آن” رئیس دادگستری رابرتز گفت و او به نظر می رسید به درخواست کسانی که درس به رابطه اش با آقای ترامپ که حمله بسیار ایده استقلال قضایی.

رئیس دادگستری رابرتز منصوب شد توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در سال 2005 و او در آن زمان تصور می شود یک محصول قابل اعتماد از محافظه کار قانونی جنبش است. در طول این سالها او گاهی اوقات نا امید خود را از حامیان و متحدان به ویژه در دو بار رای گیری برای حفظ قانون مراقبت مقرون به صرفه و در رد تهمت تلاشهای دولت برای اضافه کردن یک سوال در مورد شهروندی به سرشماری.

اما کسانی که نا امیدی مقایسه نیست با خشم است که به دنبال تصمیم گیری های اخیر. محافظه کاران گفت: رئیس دادگستری اصل را رها کرده است در تلاش برای محافظت از دادگاه شهرت — و خود را از اتهامات که آن را به یک نهاد سیاسی.

اعتباری…ریچارد پری/نیویورک تایمز

“آمریکایی ها به امید عدالت برای زنان و نوزادان متولد نشده بودند و اجازه دهید امروز دوباره جان رابرتز” گفت: سناتور تام پنبه جمهوری خواه از آرکانزاس است. “رئیس دادگستری ممکن است بر این باورند که او را به حفاظت از نهادی یکپارچگی دادگاه اما در واقعیت سیاسی خود را در تصمیم گیری تنها تضعیف آن است.”

محافظه کاران گفت: آنها مشکوک رئیس دادگستری اقدام شد حداقل تا حدودی بر اساس یک میلی برای آقای ترامپ که برای سال ها به شدت انتقاد کرد در فدرال قضات که حکومت در برابر او و سیاست های خود را. آنها با اشاره به رئیس عدلیه در اکثر نظرات رد دولت دلایل منطقی در این موارد و در سرشماری سال و خیال.

یک جفت از موارد مربوط به آقای تهمت تلاش برای جلوگیری از افشای پرونده های مالی خود را در میان کسانی که باقی می ماند به تصمیم توسط دادگاه این مدت است. آنها را تست القضات رابرتز رهبری و رای خود را در آنها اضافه خواهد شد جزئیات مهم به پرتره او را که پدید آمده است تا کنون.

رئیس دادگستری رابرتز اتحاد درهم با رئیس جمهور قبل از صدور فوق العاده بیانیه در سال 2018 پس از آقای تهمت و انتقاد ایشان از “اوباما قاضی است.”

“ما لازم نیست که اوباما قضات یا تهمت قضات بوش قضات یا کلینتون قضات” رئیس دادگستری گفت. “آنچه ما یک گروه فوق العاده ای اختصاصی قضات انجام بهترین سطح خود را به انجام حق کسانی که ظاهر می شود قبل از آنها. که قوه قضائیه مستقل است و چیزی است که همه ما باید خدا را شکر.”

در دیگر تنظیمات رئیس دادگستری اصرار داشت که قضات نمی کنند به عنوان پارتیزان. “ما کار نمی کند به عنوان دموکرات ها و یا جمهوری خواهان گفت:” در سال 2016.

Richard J. لازاروس یک استاد حقوق در دانشگاه هاروارد گفت: روز دوشنبه سقط جنین تصمیم توجیه رئیس دادگستری رابرتز اظهارات.

“رئیس است ارسال گسترده پیام به هر دو طرف و در این زمان در این مورد آن است که جمهوریخواهان که ضربه” استاد لازاروس گفت. “اما این پیام خواهد بود اگر آن را دموکرات ها و مورد علاقه خود را و موقعیت از دست داده بود.”

پیام این استاد لازاروس گفت: “شما نمی توانید انتظار ما به مانند رفتار حزبی قانونگذاران.”

سقط جنین مورد نگران لوئیزیانا قانون که در اصل یکسان به یکی از تگزاس که در دادگاه زده فقط چهار سال پیش قبل از اینکه آقای ترامپ منصوب جدید قاضیان. در مخالفت در سال 2016 رئیس دادگستری رابرتز رای داده بودند به رعایت قانون تگزاس.

استاد لازاروس گفت: او مشکوک رئیس دادگستری جرم شد این ایده که یک تغییر در ترکیب دادگاه باید حکم یک نتیجه ای متفاوت چه شد, در پایین یکسان مورد.

این اصطلاح استاد اپستاین یافت رئیس دادگستری رابرتز رای داده است با لیبرال و محافظه کار قضات در تقریبا معادل نرخ.

“در یک روز و سن از” ترس و نفرت بین مخالفت با پارتیزان,” او گفت: “این بسیار فوق العاده است.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

ملیسا موری یک استاد حقوق در دانشگاه نیویورک گفت که او در نظر گرفته شده بود جایگزین توضیحات برای رئیس دادگستری رابرتز رای در مورد سقط جنین. یکی این بود که او “یک گنجه لیبرال.” دیگر این بود که او “یک دیرینه institutionalist قصد حفظ دادگاه مشروعیت و قانون از قانون ارزش است.”

او گفت: دوم توضیح بیشتر بود به احتمال زیاد درست است هر چند او گفت: concurring نظر در مورد سقط جنین تا به حال در برخی از راه های محدود نیروی 2016 سابقه او گفت که او گذارم.

مایک دیویس سابق کمیته قضایی مجلس سنا وکیل که در حال حاضر رئیس محافظه کار مقاله سوم پروژه گفت: او متعجب و متحیر شده توسط رئیس دادگستری رابرتز رای.

“رئیس قوانین در این موارد در چنین راهی که در آن او است او معتقد است حفاظت از یکپارچگی دیوان عالی کشور” آقای دیویس گفت:. “و تنها رئیس درک روش به این جنون.”

اما او افزود که این احکام را ایجاد انگیزه رای دهندگان محافظه کار در انتخابات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نامزدهای جمهوریخواه به امید حفاری بیشتر قابل اعتماد محافظه کار اکثریت در دادگاه است.

“در طول چهار سال آینده رئیس جمهور ایالات متحده می تواند تعیین چهار یا بیشتر از قاضیان دادگاه عالی” آقای دیویس گفت:. “و این است که چرا از آن بسیار مهم است که محافظه کاران به نوبه خود و رای بدهند.”

استاد لازاروس گفت که نوع تفکر از دست رفته تمایز بین سیاست و قانون است.

“رئیس پیام روشن است که چگونه قضات انجام کار خود را,” او گفت:. “این یک شات در سراسر تعظیم در نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که انتخاباتی با لیست نامزد بر اساس این فرض که در صورت تایید آنها خواهد شد البته لزوما رای بر اساس اولویت های اکثریت که پشتیبانی می کند که نامزد شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de