John Lewis به دروغ در دولت در کنگره برجک

نماینده John Lewis, دموکرات, گرجستان و, حقوق مدنی, آیکون, دروغ در دولت دوشنبه در کاپیتول ساختمان مدور سیاه برای اولین بار نماینده مجلس برای دریافت یکی از بالاترین آمریکایی افتخارات قبل از مشاهده برای عموم برگزار می شود خارج.

با کاپیتول بسته به سوریه با این بیماری همه گیر کوروناویروس آقای فرای را صرف تنها چند ساعت دروغ در دولت تحت کاپیتول گنبد پس از دعوت نامه فقط مراسم محفوظ است به طور انحصاری برای اعضای قوه مقننه در روز دوشنبه بعد از ظهر. حدود 80 نمایندگان مجلس انتظار می رود برای حضور در, با توجه به کاپیتول رسمی.

پس از آن آقای لوئیس در تابوت منتقل خواهد شد خارج از کنگره مراحل و اعضای عمومی قادر خواهد بود به خط — با ماسک مورد نیاز و اجتماعی فاصله اجرا — برای مشاهده آن از میدان های زیر در روز دوشنبه شب و تمام روز شنبه.

در میان کسانی که پرداخت خود را احترام خواهد بود معاون رئیس جمهور مایک پنس و آمده است. این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد با توجه به برنامه های عمومی. رئیس جمهور تهمت است نه برنامه ریزی برای حضور در.

در اینجا برنامه از حوادث به افتخار آقای Lewis.

وجود خواهد داشت یک دعوت نامه-تنها رسیدن مراسم در کنگره برجک.

برگرد. Grainger براونینگ جونیور از Ebenezer آفریقایی Methodist کلیسای اسقفی در Fort Washington, Md., را به نیایش و پس از سخنان خانم پلوسی و آقای مک کانل.

وجود خواهد داشت یک ارائه تاج گل توسط نماینده Steny D. Hoyer دموکرات از مریلند و رهبر اکثریت; نماینده کوین مک کارتی جمهوری خواه از کالیفرنیا و رهبر اقلیت; سناتور چاک شومر دموکرات از نیویورک و رهبر اقلیت; و سناتور ” تیم اسکات جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی.

آوازی هنرمند Wintley Phipps خواهد آواز خواندن سرودهای مسیحی “گریس شگفت انگیز” و “این خوب است.”

نماینده James E. Clyburn دموکرات از ایالت کارولینای جنوبی و اکثر شلاق را نصيحت کن.

اعتبار…تیموتی پیچک برای نیویورک تایمز

به جای مانده تحت کاپیتول گنبد در حالی که اعضای عمومی پرداخت جهات به عنوان سنتی است آقای لوئیس در تابوت منتقل خواهد شد خارج از کنگره گام به اجازه می دهد برای بیشتر همه گیر پسند مشاهده. اعضای عمومی قادر خواهد بود به خط تا در اجتماعی راه دور به دیدن او دروغ گفتن در دولت از پلازا زیر.

حتی با سلامت احتیاطی آقای لوئیس خانواده دلسرد مردم از سفر خارج از شهر به کنگره در میان همه گیر به جای درخواست برای “مجازی بزرگداشت” با استفاده از هشتگهای #BelovedCommunity یا #HumanDignity.

عمومی مشاهده از آقای لوئیس در تابوت خود ادامه خواهد داد و در تمام طول روز جمعه.

آقای لوئیس 17-اصطلاح کنگره از گرجستان و عضو ارشد کنگره, سیاه, انجمن, درگذشت جولای 17 پس از مبارزه با سرطان لوزالمعده است.

او شناخته شده به عنوان “وجدان کنگره” برای خود اقتدار اخلاقی به دست آورد از طریق سال از اعتراض برای برابری نژادی — از جمله زمانی که او به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم در طول رای گیری حقوق تظاهرات سلما علا., در سال 1965 و در سراسر Jim Crow جنوبی. روز یکشنبه در آخرین سفر در سراسر ادموند Pettus پل وجود دارد تابوت خود را انجام شده توسط یک اسب کشیده caisson گذشته بسیار نقطه که در آن یک سرباز دولت دارای حق اعمال یک باشگاه شکسته جمجمه او 55 سال پیش.

سال گذشته نماینده الیاس E. Cummings شد اولین بار, سیاه, مجلس به دروغ در دولت در کنگره هر چند او مفتخر شد در مجسمه سازی سالن و نه در ساختمان مدور که در آن رئیس جمهور و دیگر دولتمردان باید lain. سایت محفوظ است برای ملت ترین چهره های مورد احترام اخیرا از جمله رئیس جمهور جورج بوش و سناتور جان مک کین جمهوری خواه از آریزونا. رزا پارکس حقوق مدنی پیشگام وضع به افتخار دارد در سال 2005 دریافت بالاترین افتخار فراهم شده به یک شهروند خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de