John Lewis, پسر, آلاباما باعث می شود سفر گذشته خود را از خانه

TROY علا. — در روزهای آینده, John Lewis خواهد آورد به سالن از قدرت است. او را به دروغ در دولت در کنگره آمریکا در واشنگتن و همچنین در statehouses در آلاباما و گرجستان است. او خواهد بود سوگواری توسط نمایندگان مجلس و فرمانداران و بسیاری دیگر از شخصیت های با نفوذ او آمد به می دانم که در طول بیش از 30 سال در کنگره است.

اما قبل از همه این که او به خانه آمد.

“شما می دانید در حال حاضر زمانی که من نگاه همه تمجید تصاویر من تمام زمان من فکر می کنم در مورد که در آن او از” اتل مای Tyner آقای لوئیس خواهر گفت: از برادر گرجستان کنگره و رهبر جنبش حقوق مدنی در طی یک مراسم یادبود در روز شنبه در تروی, Ala., این شهر کوچک که در آن او در یک مزرعه پرورش پنبه.

برادران و خواهران خود را به اشتراک گذاشته غرور در دیدن چگونه آقای لوئیس که در تاریخ 17 ژوئیه در سن 80 صعود و در کار او در طول راه. اما در حالی که جهان می دانستند جان لوییس فعال و کنگره و خانواده اش به دنبال تتم برادر آنها به نام رابرت, نام میانی خود استفاده تنها توسط کسانی که نزدیک به او.

رابرت آنها گفته بود که می خواستم به یک کشیش و موعظه به جوجه ها در مزرعه. رابرت بود یکی بود که ترس از رعد و برق و رعد و برق بی باک داخل هر زمان که ابرهای طوفان را پر از آسمان است. آنها را دیدم رابرت رشد به مردی که به عنوان آقای لوئیس همیشه آن نگاه به هم بزنید “خوب مشکل است.”

برادر خود ساموئل لوئیس به یاد زمانی که او خانه را ترک کرد. “مادر گفت: او را به دردسر نه در راه” او به یاد می آورد. “همه ما می دانیم که جان کردم دچار مشکل شدم در راه بود اما خوب مشکل است.”

این مراسم یادبود که درو جمعیت به دانشگاه تروی دانشگاه شروع یک سری از ادای احترامات که آینه آقای لوئیس مسیر را از طریق زندگی است. آن آغاز شد و در روز شنبه با نهایی سفر به خانه اش در ایالت آلاباما و در روز یکشنبه بدن خود انجام خواهد شد در سراسر ادموند Pettus پل در سلما علا., که در آن او کمک کرد تا منجر تظاهرکنندگان مورد ضرب و شتم توسط مقامات به عنوان آنها راهپیمایی در 7 مارس 1965.

او را به دروغ در دولت در کنگره در روز دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه را برای او به ارمغان آورد به گرجستان کنگره آمریکا در آتلانتا. روز پنجشنبه مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در Ebenezer Baptist Church یک پناهگاه در آتلانتا با روابط به جنبش حقوق مدنی به عنوان آن را به حال شده است به خانه برگرد. دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور

روز شنبه, جمعیت در تروی, یک شهر تقریبا 19,000 مردم جنوب شرقی مونتگمری بود به احتمال زیاد کوچکتر از آن شده اند که تا به حال coronavirus بوده است نه یک عامل. خانواده اش خواسته مردم به سفر در مسافت های طولانی به آمده است. هنوز هم وجود دارد یک قوی مجمع که با تشکیل یک خط بسته بندی در اطراف طبقه از عرصه.

Bruce W. Griggs آمد از آتلانتا با آنچه که او اعلام کرد به جهان بزرگترین همدردی کارت ایستاده هشت پا بلند. او را به نام مردم بر آنها راه می رفت داخل درخواست آنها را به ثبت نام در آن است. او خواهد بود رانندگی کارت به سلما و سپس واشنگتن و بازگشت به آتلانتا.

او تا به حال ساخته شده مشابه کارت برای جورج فلوید و Secoriea Turner, the 8-year-old دختر بود که به تازگی کشته در آتلانتا در نزدیکی همان سایت که در آن Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله توسط پلیس در ماه ژوئن ترغیب تظاهرات در این شهر است.

این متفاوت بود. “من نمی دانم جورج فلوید,” او گفت:. “من نمی دانم Secoriea. این شخصی است.”

آقای Griggs گفت که او تا به حال شناخته شده در این کنگره از سال 1995 که آقای لوئیس رفته بود از راه خود را برای حمایت از مردان جوان که شرکت در یک برنامه مشاوره آقای Griggs اجرا می شود.

به عنوان یک نفر بعد آمد به امضای او با اشاره به پیام گیر کردن به او که نوشته شده بود در قالب یک شعر:

زمان به خانه آمده اما
تور خود را از وظیفه از طریق
شما داده می شود تا آنجا که هر کسی
انتظار می رود می تواند انجام دهد.

“در حال حاضر خدا را گرفته به خانه یکی دیگر از سرباز آخرین سرباز” آقای Griggs گفت.

فهرستی از شبان و مقامات محلی در میان سخنرانان.

“من رک و پوست کنده هرگز بیشتر احساس نالایق را در مقابل یک میکروفون” جیسون ریوز تروی شهردار گفت: در یادبود.

او گفت که او تا به حال دیده می شود برخی از آقای لوئیس سوابق تحصیلی که در آن یک معلم نوشت که او “به نظر می رسد خجالتی اما شفاهی می گوید او در حال رفتن به مدرسه به کسی.”

“من فکر کردم که در مورد کلمه, ‘بود’ چگونه ‘بود’ نه تنها یک ارتباط فعل آن را یک عمل فعل” او گفت:. “من فکر می کنم در مورد تمام اقدامات او گرفته بود و به عنوان مثال او بوده است و شجاعت که در آن زمان به انجام آن چیزهایی است.”

آقای لوئیس در خانواده نیز به یاد می آورد دلسوز برادر که به طور منظم نامیده می شود برای بررسی, تماس, آنها استقبال می شود و حتی اگر آنها را در اواخر شب.

شب قبل از مرگش در آخرین مکالمات او با برخی از آنها پرسید در مورد برادرزاده ها و برادرزاده اش.

“به من برادر رابرت,” خانم Tyner, خواهرش گفت: “این یک خداحافظی. این فقط یک نوع متفاوت از hello.”

“استراحت خوب, رابرت,” او اضافه شده است. “استراحت خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im