John Lewis عبور ادموند Pettus پل در سلما برای زمان نهایی

John Lewis عبور از ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما برای آخرین بار روز یکشنبه به عنوان اذکار ادامه داد: رهبر حقوق مدنی و کنگره.

بومی Pike county, Alabama, Lewis درگذشت 17 جولای در سن 80 چند ماه پس از اعلام پیشرفته سرطان لوزالمعده است.

پل شد نقطه عطفی در مبارزه برای عدالت نژادی زمانی که لوییس و دیگر راهپیمایان بودند مورد ضرب و شتم وجود دارد 55 سال پیش در یکشنبه خونین یک رویداد کلیدی در مبارزه برای حق رای برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

روز یکشنبه دولت سربازان و افسران پلیس ایستاده بود کنار سنگر پیاده رو به عنوان لوئیس بدن انجام شد در سراسر.

فرانک و الن تپه رانده بود بیش از چهار ساعت از مونرو لوئیزیانا برای تماشای این مراسم حضور داشتند. فرانک Hill 60 گفت: او به خاطر تماشای فیلم هایی از لوییس و دیگر حقوق مدنی راهپیمایان مورد ضرب و شتم.

“من تا به حال به آمده به عقب و دیدن John Lewis عبور از پل برای آخرین بار” تپه آسوشیتدپرس گفت. “این خنده دار برای دیدن سربازان دولت در اینجا به افتخار و احترام او را به جای ضرب و شتم تلخه از او.”

The casket of late John Lewis is carried outside the Brown Chapel AME Church, in Selma, Alabama.

به عنوان واگن نزدیک پل اعضای جمعیت فریاد زد: “با تشکر از شما, John Lewis!” و “خوب مشکل!”, عبارت Lewis مورد استفاده برای توصیف خود دولایه با مقامات طول جنبش حقوق مدنی.

برخی از اعضای جمعیت خواند انجیل آهنگ بیدار شد صبح امروز با ذهن من ماند در عیسی مسیح است. بعدها برخی از تماشاچیان خواند حقوق مدنی سرود ما باید غلبه و دیگر انجیل آهنگ.

واگن نورد بیش از یک فرش از گل رز, گلبرگ, توقف بالای پل بر روی رودخانه آلاباما در گرمای تابستان تا اعضای خانواده می تواند راه رفتن در پشت آن. در ضلع جنوبی این پل که در آن لوئیس ضرب و شتم قرار گرفت و در سال 1965 اعضای خانواده قرار می گیرد, گل رز قرمز است که حمل بیش از نورد مارک نقطه ای که در آن لوئیس ریخته خود خون و دچار ضربه به سر است.

Alabama state troopers stand near the Edmund Pettus Bridge.

به عنوان یک نظامی گارد احترام برداشته لوئیس’ تابوت از اسب کشیده می واگن به یک خودرو نعش کش, آلاباما, سربازان دولت از جمله برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار آنهایی که ادای احترام کردند.

تماس به تغییر نام این پل برای لوئیس در حال افزایش است.

روز یکشنبه کری کندی حقوق بشر مبارز و دختر سابق دادستان کل آمریکا سناتور و نامزد ریاست جمهوری رابرت کندی با آنها لوئیس جعلی یک دوستی قوی و گفت: گاردین: “من فکر می کنم آن را بزرگ خواهد بود چون ادموند Pettus بود وحشتناک سفید supremacist و نباید هیچ چیزی به نام بعد از او.”

Pettus یک وکیل بود و مؤتلفه کلی که شد یک سناتور آمریکایی و رهبر در Ku Klux Klan.

“این امر می تواند یک نماد به سلما و به کشور ما و جهان است که ما می دانیم خشونت از گذشته” کندی گفت: “ما در حال رفتن به جبران آن است و ما در راه ما را به تبدیل شدن به یک اتحاد کامل تر – یکی که در آن همه مردم مورد احترام هستند و که در آن هر فرد تحت درمان با عزت.”

An Alabama state trooper salutes the casket.

پس از این مراسم در سلما لوئیس’ بدن گرفته شد به آلاباما کنگره به دروغ در دراز کشیدن اصلاح مسیر راهپیمایان, در زمان, در روز بعد از یکشنبه خونین به تقاضای عدالت از آلاباما فرماندار جورج والاس.

برتا Surles و ادنا زرگر ایستاده در امتداد بزرگراه بین سلما و Montgomery. هر دو انجام شده نشانه های مطلب “متشکرم”.

“او مبارزه برای حقوق نزد مرگ او گفت:” Surles, 70.

او در دبیرستان در یکشنبه خونین و به خاطر تماشای فیلم از لوئیس بودن مورد ضرب و شتم.

“آنها نمی دهد و چیزی خوب آمد از آن. هنوز هم نیاز به بهبود اما چیزی خوب در آمد از آن.”

“جان حاضر به فدا کردن زندگی, بنابراین ما می توانیم آزادی را به رای گفت:” زرگر بود که با پوشیدن لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن. “ما می خواهیم برای دیدن او با صدای بلند.”

یک سری از وقایع آغاز شد و در روز شنبه در Lewis’ شهر تروی, Alabama. او را به دروغ در دولت در کنگره ایالات متحده در واشنگتن در هفته آینده و قبل از یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در روز پنج شنبه در تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا که برگرد Martin Luther King, Jr یک بار منجر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de