John Lewis: رهبر جنبش حقوق مدنی را به بدن می رسد در ایران به دروغ در دولتبدن از اواخر John Lewis وارد گنبد ساختمان کنگره ایالات متحده که در آن او را به دروغ در دولت به عنوان قانونگذاران احترام به دیرین گرجستان نماینده مجلس و رهبر جنبش حقوق مدنی.

مجلس با نانسی پلوسی در رأس یک هیئت به پایگاه مشترک اندروز در مریلند به خوش آمد می گوید لوئیس پرچم-بخور تابوت. اتومبیل متوقف شد در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا در نزدیکی کاخ سفید به عنوان آن را از طریق زخم واشنگتن قبل از ورود در کنگره که در آن اواخر کنگره می شود سیاه برای اولین بار نماینده مجلس به دروغ در دولت در برجک.

همانطور که با دیگران فراهم افتخار لوئیس تابوت استراحت در catafalque ساخته شده برای آبراهام لینکلن مراسم تشییع جنازه در سال 1865.

پلوسی و دیگران را به شرکت در یک مراسم خصوصی در گنبد قبل از لوئیس بدن است نقل مکان کرد به قدم در کاپیتول سمت شرق برای مشاهده عمومی غیر معمول توالی مورد نیاز به دلیل Covid-19 همه گیر بسته شده است کاپیتول ، در داخل برجک و, خارج از منزل, نشانه استقبال بازدید کنندگان با یک یادآوری است که ماسک مورد نیاز خواهد بود.
The Senate minority leader, Chuck Schumer, and the South Carolina senator Tim Scott place a wreath at the casket of the late congressman John Lewis.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن بود و انتظار می رود به پرداخت می شود. این جفت ارز شد بیش از دو دهه در کاپیتول هیل با هم و بایدن را در دو دوره به عنوان معاون اول رئیس جمهور, باراک اوباما اولین رئیس جمهور سیاه که اهدا لوئیس مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2011.

مهمترین آنها وجود ندارد از این مراسم بود و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که علنا jousted با لوئیس. لوئیس یک بار به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامشروع رئیس جمهور و chided او برای تحریک نژادی و اختلاف. مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله با انفجار لوئیس آتلانتا منطقه به عنوان “جرم و جنایت آلوده”. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد رفتن به کنگره اما مایک پنس برنامه ریزی شده بود به پرداخت می کرد.

فقط پیش از مراسم, مجلس تصویب یک لایحه برای ایجاد یک جدید فدرال کمیسیون به بررسی شرایط است که تاثیر می گذارد سیاه مردان و پسران است.

چند تن از اعضای کنگره سیاه حزبی از جمله Cedric ریچموند از لوئیزیانا Bennie تامپسون از می سی سی پی و کارن باس کالیفرنیا دیده شد ورزشی “خوب مشکل” ماسک صورت اشاره ای به یکی از لوئیس سخنان مورد علاقه.
The Texas congresswoman Sheila Jackson wears a ‘Good Trouble’ face mask in the Rotunda of the US Capitol.

تجلیل و قدردانی شد و آخرین در یک سری از اذکار برای 80 سال آلاباما بومی کمک کرد که منجر دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته در طول دوران حقوق مدنی.

پسر sharecroppers لوئیس در میان اصلی آزادی سواران گروهی از فعالان جوان که سوار اتوبوس تجاری و سفر از طریق تفکیک Jim Crow جنوبی. آنها حمله و ضرب و شتم در طول راه هر دو شهروندان و مقامات. لوئیس جوانترین و آخرین زندگی از سخنرانان برجسته برای ماه مارس در واشنگتن در سال 1963 که در آن برگرد مارتین لوتر کینگ جونیور به او تحویل داده رویای من گفتار در مراحل یادبود لینکلن.

در شهر سلما در ایالت آلاباما در 7 مارس 1965 لوئیس دچار ضرب و شتم در دست یک ایالت آلاباما سپاهی. او در سر صدها نفر از معترضان که تلاش برای مارس به آلاباما کنگره به تقاضای دسترسی به غرفه رای گیری.
Dr Wintley Phipps sings during the memorial service for the late congressman John Lewis.

راهپیمایان اتمام سفر هفته بعد تحت حفاظت مقامات فدرال. Lyndon B Johnson امضا قانون حق رای سال 1965 در 6 اوت آن سال.

لوئیس صحبت از کسانی که انتقادی ماه برای بقیه عمر خود را به عنوان او دفاع و پشتیبانی حق رای و بازگشت او به سلما چند بار برای مراسم بزرگداشت در ادموند Pettus پل.

“رای ارزشمند است. آن است که تقریبا مقدس,” او گفت:. “این است که قدرتمند ترین خشونت ابزار ما در یک دموکراسی است.”

لوئیس عبور از ادموند Pettus پل برای آخرین بار روز یکشنبه در یک اسب کشیده حمل و نقل قبل از یک نعش کش حمل و نقل او را به آلاباما کنگره که در آن او غیر روحانی در سکون تبدیل شدن به یکی از شهروندان بود که فرماندار سابق به چنین افتخاری. او در همراهی با سربازان دولت این بار با افسران در صفوف خود را.

لوئیس را به یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در روز پنج شنبه در آتلانتا تاریخی Ebenezer کلیسای باپتیست که شاه یک بار منجر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im