John Lewis: رهبر جنبش حقوق مدنی به عنوان “پسر از تروی” در یادبود

در روستایی آلاباما, شهرستان که در آن او متولد شد, رهبر جنبش حقوق مدنی و دیرین گرجستان congressman John Lewis یاد شده در روز شنبه به عنوان یک مرد فروتن که بر خاست از خانواده اش در مزرعه با یک چشم انداز است که “خوب مشکل” می تواند جهان را تغییر دهید.

صبح خدمات در پیک شهرستان برگزار شد در تروی دانشگاه که در آن لوئیس اغلب یادآوری صدراعظم که او رد شد پذیرش در سال 1957 به خاطر او سیاه بود و که در آن در دهه های بعد او دکترای افتخاری اعطا شده.

لوئیس درگذشت 17 جولای در سن 80.

صبح روز شنبه خدمات عنوان شد پسر از تروی به نام برگرد, Martin Luther King Jr به لوییس در اولین جلسه خود را در مونتگمری در سال 1958. پادشاه فرستاده 18 ساله لوئیس یک رفت و برگشت بلیط اتوبوس به دلیل لوئیس بود علاقه مند در تلاش برای حضور در آنچه شد و سپس سفید دانشگاه در تروی, 10 مایل از خانواده اش در مزرعه.

روز یکشنبه لوئیس پرچم-بخور تابوت انجام خواهد شد در سراسر ادموند Pettus پل در سلما که در آن یک بار آزادی سوار بود و در میان راهپیمایان مورد ضرب و شتم سربازان دولت در سال 1965. او نیز به دروغ در آرامش در دولت و کنگره آمریکا در مونتگمری. پس از یک بنای یادبود در کنگره ایالات متحده در واشنگتن که در آن او را به دروغ در دولت خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد در گرجستان است.

روز شنبه, Lewis برادران و خواهران به یاد می آورد یک پسر بچه بود که به نام رابرت در خانه و چه کسی تمرین موعظه و آواز انجیل آهنگ ها به مزرعه حیوانات.

“من به یاد داشته باشید آن روز که جان سمت چپ صفحه اصلی” ساموئل لوئیس گفت. “مادر گفت: او را به دردسر نه به راه است … اما همه ما می دانیم که جان کردم دچار مشکل شدم در راه بود اما خوب مشکل است. و مشکلات است که او خود را به تغییر جهان است.”

لوئیس در تابوت بود در دانشگاه را عرصه ای که در آن شرکت کنندگان بودند با فاصله از هم جدا با ماسک های مورد نیاز برای ورود.

“جان لوئیس من می خواهم شما بدانید که John Lewis که جذب حداقل از این” برادرش هنری اعطای لوئیس گفت: با اشاره به دستورالعمل عیسی برای کمک به کسانی که نیاز دارند. در روز Lewis گرفت به کنگره آنها رد و بدل thumbs up, او گفت:. او بعد پرسید: Lewis آنچه که او فکر.

“او گفت:” من فکر کردم این یک راه طولانی از cotton fields of Alabama.'”

لوئیس یکی از 10 کودک در یک sharecropping خانواده است. پدر و مادر خود را نجات داد به اندازه کافی پول برای خرید یک مزرعه که در آن کودکان مشغول به کار در این زمینه و تمایل حیوانات. لوئیس کمتر علاقه زمینه کار می کنند اما مشتاقانه در زمان در کار رسیدگی به جوجه.

“او تا به حال یک راه پرتاب آنها ذرت در حالی که او موعظه” او خواهر کوچکتر رزا Tyner یاد می شود.

در زندگینامه راه رفتن با باد لوئیس توضیح داد که چگونه او مدت زمان طولانی تر برای رفتن شهرستان, کتابخانه عمومی ولی اجازه نداشتم به خاطر آن بود که برای مردم فقط.

“حتی هشت سال می توانید ببینید وجود دارد چیزی وحشتناکی اشتباه که در مورد” لوئیس نوشت. او در نهایت درخواست برای یک کارت کتابخانه دانستن او را رد کرد و در آنچه که او در نظر گرفته خود اولین مقام عمل از مقاومت است.

در سال 1955 او شنیده ام یک صدای جدید در رادیو: شاه بود که منجر Montgomery bus boycott حدود 50 مایل دور. لوئیس تبدیل به یک رهبر آزادی سواران که سوار اتوبوس ها در مخالفت با تفکیک قوانین و اغلب در مواجهه خشونت آمیز و عصبانی کرد. لوئیس بود و از تجمع ده ها بار. در سال 1961 او مورد ضرب و شتم در همان Montgomery, ایستگاه های که در آن او وارد سه سال پیش از آن برای دیدار با پادشاه است. در سال 1965 جمجمه او بود شکسته بر آنچه شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین.

او پدر و مادر و خواهر و برادر تماشا اخبار فیلم Selma ضرب و شتم نگران او را تبدیل به آینده شهید مدنی.

تروی کتابخانه های عمومی در حال حاضر نشانه احترام Lewis. دانش آموزان در دانشگاه نبود او مجاز به شرکت در مطالعه زندگی و کار خود را.

سال گذشته او اعلام کرد که او تا به حال پیشرفته سرطان لوزالمعده است. Tyner گفت که حدود یک هفته قبل از مرگ او پرسید: در مورد دیگری دیدن ،

“او گفت:” من در صلح است. من در صلح و من آماده برای رفتن.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de