جان کلی می گوید: آمریکایی ها باید نگاه سخت تر در که ما انتخاب’

سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی است گفت: آمریکایی ها باید “نگاه سخت تر در که ما انتخاب” و سوال شخصیت و اخلاق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور او خدمت برای چندین سال.

ژنرال بازنشسته شد تهمت اولین وزیر امنیت داخلی و سپس رئیس ستاد تا ژانویه 2019.

“من فکر می کنم ما نیاز به نگاه سخت تر در که انتخاب ما,” او گفت: Anthony Scaramucci سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات که همچنین علیه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک زندگی جریان مصاحبه در روز جمعه.

“من فکر می کنم ما باید در نگاه مردم که در حال اجرا برای دفتر قرار داده و آنها را از طریق فیلتر. چه شخصیت خود را دوست دارید ؟ چه اخلاق خود?”

به عنوان وزیر امنیت داخلی کلی پیشنهاد تهمت خانواده جداسازی سیاست در مرز جنوبی. به عنوان رئیس ستاد او علنا مورد حمله یک زن آفریقایی نماینده کنگره آمریکا که اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن درمان یک نظامی زن بیوه است.

اما او انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل و در روز پنج شنبه او در حمایت از جیمز Mattis یکی دیگر از ژنرال بازنشسته بود که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین وزیر دفاع.

Mattis حمله مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار خود و سفارش خود را در روز دوشنبه که مسالمت آمیز معترضان خشونت پلیس و قتل جورج فلوید بود که به زور پاک بنابراین او می تواند به مرحله یک op عکس خارج از سنت جان کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است.

کلی گفت: “او کاملا یک مرد جیم Mattis و برای او را به انجام است که به شما می گوید که در آن او است نسبت به نگرانی او برای کشور ما است.”

Excoriated در رسانه ها توسط مخالفان سیاسی و دیگر سران ارتش ایالات متحده تهمت نیز شکایت شده توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا سیاه زندگی ماده و دیگر حقوق مدنی گروه بیش از این شیرین کاری.

“من استدلال در برابر آن را توصیه می شود در برابر آن” کلی گفت Scaramucci. “من می خواهم استدلال می کنند که نتیجه نهایی که قابل پیش بینی بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا کرد که از کار اخراج شده Mattis. در واقع Mattis استعفا داد, بیش از رئيس جمهور را به تلاش برای خروج نیروهای نظامی آمریکا از سوریه است.

در دسامبر 2018 کلی گفت: لس آنجلس تایمز او رفت و به کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل “نظامی مردم نمی راه دور”. دو روز بعد او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de