جان بولتون آیات بالا بردن شانس از شاهد در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمهاین “چکه چکه چکه” از آیات از آینده کتاب سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون مطرح شده است و احتمال این که شاهد نامیده خواهد شد در استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن است که هنوز هم به دور از که برخی از شاهدان از جمله بولتون شهادت خواهد داد اما از آنجایی که یکشنبه شب زمانی که بولتون مقاله برای اولین بار در گزارش برخی از متوسط بیشتر سناتور جمهوریخواه ابراز داشته اند باز بودن به چشم انداز یک نقطه چسبیده برای دموکرات کنگره در استیضاح محاکمه.

“قطعا چند روز پیش [شانس از شاهد بودن نام] صفر بود و در حال حاضر آن را چیزی” استراتژیست جمهوری خواه راب Jesmer گفت: نگهبان. “من فکر می کنم که انبوه طولانی محاکمه.”

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بودند و با توجه به نتیجه گیری خود را به باز کردن بحث در سنا محاکمه ساخته شده پس از خانه مدیران قرار داده و در مورد آنها.

به عنوان سناتور به رهبری بازگشت به اتاق روشن بود که بولتون کتاب بود نه یک داستان روز.

کنگره هنوز هضم اخبار, گزارش نیویورک تایمز روز یکشنبه که بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که او می خواست برای حفظ خودداری حدود 400 متر از امنیت کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات وجود توافق برای کمک به بررسی رقبای سیاسی از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و خانواده اش.

دوشنبه شب, نیویورک تایمز, بازگشت به, خوب, گزارش که در کتاب آینده اتاق که در آن اتفاق افتاده است, بولتون می نویسد که او گفت: دادستان کل ویلیام بر او نگران بود و تهمت بود انجام نفع شخصی به صورت استبدادی رهبران خارجی.

اخبار بولتون کتاب موجب شده است برخی از متوسط بیشتر سناتور جمهوریخواه – میت رامنی از یوتا و سوزان کالینز از مین – به سیگنال باز بودن به حمایت از فراخوان شهود. انجام این کار می تواند گسترش طول محاکمه بر خلاف خواسته های کاخ سفید و سنا اکثریت رهبر میچ مک کانل.

روز دوشنبه رهبر اقلیت چاک شومر گفت: “چکه چکه چکه” از اطلاعات از بولتون مقاله بود “یادآور واترگیت”, رسوایی که منجر به استعفای ریچارد نیکسون.

شومر نیز به خبرنگاران گفت: “میچ مک کانل و رئیس جمهور تهمت می خواستم بسیار کوتاه و با عجله از محاکمه. دیگر آن می رود در بیشتر احتمال دارد که بیشتر شواهد جدید خواهد آمد که بیشتر حکم رئیس جمهور.”

او گفت: گزارش در مورد بولتون کتاب “باید یک هشدار برای هر جمهوریخواه در سنا: اگر شما با رای کاخ سفید به سرکوب و سرپوش گذاشتن شواهد این احتمال قوی است که حقیقت را در نهایت خواهد آمد”.

اوکلاهما جمهوریخواه جیمز Lankford پیشنهاد کرد که سناتوران مجاز به خواندن بولتون نسخه خطی کتاب در حساس compartmentalized اطلاعات تسهیلات –معمولا شناخته شده به عنوان یک Scif – قبل از تصمیم گیری که آیا شهود باید به نام. در مصاحبه با سی ان ان گفت به این سوال نیاز به حل و فصل “سه روز”.

کسر Conda سابق رئیس ستاد مارکو روبیو از فلوریدا گفته بود که مجلس سنا کارمند در طول استیضاح بیل کلینتون گفت: نگهبان: “سناتور Lankford پیشنهاد … باید کاهش فشار بر اوباما برای رای دادن به تماس شاهدان.”

در هر دو طرف راهرو استراتژیست باقی می ماند مطمئن نیستید در مورد عواقب ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان تلاش کرده اند برای جلوگیری از ظاهر شدن انگیزه های حزبی بازی ماهرانه. دوشنبه شب اما آیووا جمهوری خواه سناتور جونی ارنست با اشاره به پتانسیل اثر در بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری است.

“[این] آیووا قفقاز هستند و این بعدی دوشنبه شب” ارنست به خبرنگاران گفت: در کنگره. “و من واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث … اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان کسانی Dem[ocratic] جلسه را برانگیخت. آنها به حمایت از نانو در این نقطه است؟”

Jesmer گفت: تمدید محاکمه خواهد صدمه دیده است هر دو طرف است.

“من فکر می کنم دموکرات مشاهده این به عنوان یک بازی با حاصل جمع صفر و این برای آنها خوب و بد برای اوباما و من فکر می کنم که درست نیست در همه. من فکر می کنم در نهایت آن خواهید بود بد برای هر دو” او گفت:.

“دیگر آن می رود بدتر از آن است که برای هر دو طرف. نوسان رای دهندگان اهمیتی نمی دهند. شما نمی توانید یک نظرسنجی است که می گوید: مراقبت از آنها. هاردکور پارتیزان تنها کسانی هستند که مراقبت.

“من فقط فکر می کنم آن است که آیا دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور یا جمهوری خواهان در حال اجرا برای انتخاب مجدد هر کس می خواهد بیش از این با.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>